Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kilométerekben gazdag újévet mindenkinek
BUÉK
BUÉK
Huligánok!

BoldogaBB, BékéseBB, SikereseBB Új Esztendőt Mindenkinek!

Az ER-6N-es móka nem leányálom
én úgy tudom h csak er6 nak let felrakva z750 re. ilyet én még nem láttam h rakot volna valaki fel, de persze adtól még lehet h van :) én is kiváncsi lennék:) de tuti faszán fog kinézni.
Hello Mindenki!Köszi jackkk87 és billy71!a választ,én is egyböl arra gondoltam hogy átfurni és átmenő csavarral fel, csak én is szeretném látni a végeredményt akinek már van, hogy jobban motiváljon .Régebbi fórumban már voltak fent képek másoktól csak meg kelle keresni?!
tudnál esetleg jobb minőségbe is képet felrakni?
mondjuk szemből is? meg több oldalról? egyébként is ugyan ezt terveztem űát fúrni és táv tartóval felrakni, más megoldás nincs is sztem
Hello!

Én a napokban szereltem fel. A bukógombádat nézve, biztos, hogy elfér. Én is sokat gondolkodtam, végül egyszerűen kívülről felfúrtam, de tettem a hűtő és az idom közé egy távtartót. Az enyém fekete, így a csavar nem nagyon látszik csak közelről. A csavarfejet lefestettem feketére.

Üdv

Billy
Nekem is megjött már a csekk.
Juhúúúúúúúú!
Úgy néz ki vége az évnek a melóhelyen is...
nekem megjött de még nem volt vele időm foglalkozni már nagyából össze állt bennem a kép h fogom megcsinálni. január végén fogom megcsinálni! de addig még beszerzek egy bukógombát és utána foogm felrakni
ha kész és nem sürgős akkor rakok majd fel képeket
vagy kérdezd figut mert ő is csinál nem tudom h ő h oldotta meg
Hello Mindenki!Kellene egy kis segítség!A 2004-es Z750-re aki már felszerelt 2007-es hütötakarót az hogy fogatta fel,elfér-e a bukógombától stb.Ha képeket tennétek fel hogy hogyan néz ki felszerelve,meg esetleg a felfogatás megoldását azt megköszönném!
Én tegnap kaptam meg a számlájukat, illetve az igazoló szelvényt, pedig még nem fizettem egy fillért sem. Úgy látszik megbíznak az emberekben.
union24 es kötelezővel kapcsolatban valaki kapott már valami infot?
Kérek elnézést. tényleg nagyon nagyon veszélyes amit a fiú csinál .biztos nem tudnám rá venni magam hogy ilyen formába induljak talajon. azért arra kíváncsi lennék?hogy az ő agyából pattant e ki ez a szikra?sok sikert neki.
A többi mellett ügyesen elmentél...
helló mindenkinek.ez a videó nagyon süti volt. há a srácnak sincs ki a nyóc kereke.a négykerekűmön pont ideális ugyhogy egy olajcserére jó nálam.
Valóban ez tény.
tényleg kemény, miközben néztem ilyeneken gondolkodtam....

ha előtte valami elzárja az utat, hogy áll meg?
ha egy szembejövő autó előz, hogy venné őt észre? (persze ha nem megy mögötte ez a bekamerázott autó)
miután leért vajon visszakorizik a tetejére?
nagyon komoly....
ebbe az a durva, hogy itt aztán nincs vészfékezés!
azt hiszem ez a mi kis országunkban nem nagyon fog elterjedni, mivel az utaink erre nem alkalmasak minőségileg
ez durva nagyon
adrenalinbomba
Nem a hosszú élet titka,de nagyon tud a srác
Az nekem közel van.
Tudok olyan műhelyt ( jó messze, Érden ) ahol ha forgatna egy jó csapat, a Discovery sírva betérdelne...