Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, ugye hogy ugye?
SanciZ750!
Az előző biztosító a Generali-Providencia volt, a mostani az Union és a Netrisk alkusz céggel köttettem meg. Ennél olcsóbbat nem találtam.
Kingmidas!
Köszönöm, ha elküldöd postán utánvéttel, akkor jöhet 3000-ért A címet megírom privátban.
Hali koma, és mindegy ki !
üdv nektek
Múltkor nem te tettél fel eladó Mivv dobot véletlenül? Ha nem te akkor ki?
Már átnéztem az utolsó 10 oldalt, de sehol nem találom. Tuti vak vagyok!

Mi az ára?
Azért 3 fok alatt már nagyon nem kellemes motorozni.
Idén márciusban jártam úgy, hogy nappal 10+ fok, na, mondom megyek melóba mocival... de amire jöttem hazafele este csak vagy 4-5 és eső... Na, ezeket nem szeretném megismétleni.
Igy van.
Február elején már reszketek a motorért!
Száraz idö,10fok körül, a választóvonal !Legalábbis pár hó kihagyás után.Igaz mire hazaérek -2fok ,de kit érdekel.
És ráadásul ha jó idő van Januárban ,nem tudsz gurulni egyet. Én száraz időben 10 fok körül megyek.
Én meg arra gondoltam, hogy jövőre meg a következő években ha ki is fogom vonatni akkor csak dec.1-től március 1-ig fogom...
De ki tudja még mi lesz, úgy már nem is nagyon lenne értelme, mert 2300píz a kivonatás, kb ennyi a negyedéves díj, tehát csak a KWadótól menekülnék meg ~ 5000Ft.
Pont erről beszélek. Jövőre is kivonatod Novemberre és Decemberre és akkor már nincs meg a kilenc hónap.
Ezvan, viszont az egyhuzamban az nem igaz, mert egy éven belül kell 9 hónapot összesen forgalomban lennie. Én is felhívtam tudakozódni az Uniont... Tehát így, hogy most elsőnek vonattam ki tökéletes a nov. elejétől március elejéig való kivonatás.

Szevasz Tomi, ezt úgy értettem, hogy alul kis fordulaton nem éreztem a megszokott nyomatékot, nem úgy gyorsult ki 50-ről 6.-ban mint előtte..., viszont ha jobban kiforgattad akkor felül kárpótolt az alul elszenvedett nyomatékhiányért...
De nem ez volt az oka, hogy leszedtem, hanem az, hogy túl brutális volt a hangja és papírom, E jelzésem meg a világban sem volt hozzá. Ha sok pénzem lesz majd beruházok egy gyári sport dobba, vagy lehet venni kellene egy másik gyárit és azt kipucoltatni... Van időm a télen végiggondolni...
Feltetted már a rendszámtartót? Majd tehetnél fel képet róla...
Sajnos, ha a tárgyévben Január, Február és November, Decemberben ki van vonva, akkor buktad a bónusz lépést.
Jéééé, te még élsz, apja. De legalább itt vagy.
hello Tibi!

Ezt most hogy érted ha "kikössük" gyengébb lesz ? Sportdobnál ki kell kötni akkor mi lesz a helyzet?
Megkérjem az admint hogy írja át topicot kawasaki Z750/1000 biztosítási alkusz-ra?
Na felhívtam én is az Allianz-ot. Ott is ugyanez van. Min 9 hónapot egyhuzamba forgalomban kell lennie, különben ugrik a bónuszlépkedés. PÁCCS
Hi otto!Arra lennék kiváncsi ez a 7591/n.év m2-ben melyik biztositonál kötetett?elöre is köszi!
Sziasztok!

Hali Ottó!

Nekem van egy félretett használt,de hibátlan 14-es első lánckerekem 3000 pénzért a tiéd !

Illetve van még egy ülésem is akit érdekel! http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Ecsém, erről még nem is hallottam, azért "korrektek" az Unionnál, hogy amikor bemutattam nekik a kivont forgalmit nem is szóltak erről. Január 1-től dec. 31-ig nézik a 9 hónapot.
Akkor meg tök fölösleges kivonni. Én október 31-től vonattam ki március 31-ig. Novemberben már a tököm akar motorozni: köd van, hideg minden. Lehet, hogy napközben szépen süt a nap, csak akkor keccsölök és a főnököm nem hiszem, hogy elengedne egy kicsit gurulni . Márciusban már jó lenne menni, de az is kicsit necces. Reggel 6-kor, amikor indulok melózni, még eléggé hűs van és jegesedhet az út erre-arra. Úgyhogy inkább maradok az M2-ben és kivonatom 5 hónapra.
Azért köszi
Köszi skacok! Sokat segitettetek!
Azt hiszem már akkor márciustól,visszahelyeztetem a kicsikét!
Reméljük hogy akkorra már,1 v 2 7-végén, kidugja a napocska a pofikáját?!
de gondolom a megfigyelési időszak az jan1 től dec 31ig van nem?

és ha ki van vonva forgalomból akkor a szerződés nem "hatályos" ?
Akkor tudsz ugrani bónuszt, ha legalább 9 hónapig van fogalomba a jármű. Tehát ha 4 hónapra vonatod ki, akkor már nem lépsz előre.
Idézet "... A szerződés besorolása egy osztályt emelkedik, ha a szerződés a vonatkozó megfigyelési időszakban legalább 9 hónapig hatályos és a teljes időszakban kármentes volt..."

Tehát a harmadik hónapban hozd vissza a forgalomba, ha szeretnéd a bónuszodat javítani.
Max fél évet ki lehet hagyni mindenféle probléma nélkül, nem dobnak vissza emiatt...
ha jól tudom az hogy kivonatod a forgalomból nem számít a bónusznál