Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello,
fellőttem 2 videot, az egyik Mátra lefele lengővillán hátrafelé a másik már Bükk felfelé tankról. Legközelebb a fejidomra vagy a sárhányóra cuppantom a kamerát és akkor nem zavar a műszerfal
Megvan a videó, csak nem tudtam feltölteni. De megpróbálom.
Orsi, téged láttalak ma 17:40 körül a nulláson? nagyon hasonlítottál magadra. Épp Szigethalom felé. Legalábbis a kabát olyan volt mint a tiéd, meg a moci is. Nagyon régen láttunk a Z-vel. Össze kéne már jönni, legalább egy teára.
Hali!
Én bontóban néznék,hátha találni.
Sziasztok!
Nagyon jó volt a tegnapi nap eltekintve a kis mallőrt ami Gyapival történt Remélem hamar kész lessz a vas és a sántikálás is megszűnik,szerencsére nem lett komoly baj
Agent várom a videót,de nehogy Robis szindrómába kerüljön
Segítsetek fiatalok!

Új tag vagyok, van egy zxr 750r-m. Olyan bajom van vele, hogy a karburátor pillangószelep tengely kopott és farsot szív. Ez miatt amikor visszaengedem a gázt, nem mindig esik le a fordulat. Olyan kérdésem van, hogy ezt a bizonyos tengelyt ill. karburátor házat ki tudná javítani, perselyezni?
Vagy más megoldással javítani? Vagy jó állapotút találni?
Én is köszönöm a közös gurulást, nagyon élveztem
Gyapi lábad hogy van?

Knapet kár hogy már elkelt a TV, de 30ért marhára megérte volna
Sziasztok,

fasza kis nap volt, jól elfáradtam.
Köszi Panyo a kitartó szervezést, Szomszéd Úrnak meg az útvonalat, a legutolsó szakasz után fülig ért a szánk.
Ha sikerül a videot szerkesztenem, akkor prezentálom, de a hang kuka lett, mert érzékenyre állítottam, majd kisérletezni kell.
A lengővilláról hátrafelé szerintem jó felvétel lett, meg Eger után felfelé sem volt rossz a tankról. Reméljük lesz még jó idő...
jah és szeretném meg köszönni a mai napot nagyon jól éreztem magam veletek szóval remélem sokat gurulunk majd együtt
Nem lett komoly bajom,a zét úgyis festeni akartam.Alghanem egy darabig vespával járok.
Opsz, reméljük kutya baja Neked is meg a moccnak is.
Volt egy balos kanyar az eger feletti szerpentinen amit besokaltam.
Gyapikám, mi történt veled? Ha van videó meg fotó, akkor töltsétek fel, legalább ez legyen meg nekünk szerencsétleneknek.
jelentem én haza értem
bár haza felé kicsit megáztam,de ez van
neked jobbulást gyapi
aki videót csinált azt majd elkérném msn vagy valami hasonló
Szevasztok!
Mindenki hazaért?
Remélem más nem törte össze magát!
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Milyen volt a bandázás lányok?
A felének a negyede jó lesz?
Viccet félretéve, már elkelt.
Jelentem Egerben marha jó idő már most. 23 fok (na jó hőmérőt süti a nap). Felhő nincs az égen, a nap meg süt 1000el. Negyed 11, Gyöngyösi Shell.
a héten kezdtünk, de még nem mentem, hétfőn elugrottam jegyeket beírattam, meg elintéztem amit kellett és jöttem is haza, hála nagyon sok a melo de már hétfőtől megyek

na jó szórakozsát mára

én meg tiplizek dógozni, már el vagyok késve, 7re kellene menni
Knapet megvan még a TV-d? Megvenném, csak az a kérdés, hogy mennyit engedsz a feléből
Komolyan érdekel.
vót, valamikor...
oszt má mijez? forgalmitudakozószolgálatszáma?
enyém 06205797019
és a suli, elkezdted már? Én 21-25-ig leszek összevonáson és februárban államvizsga.