Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ott a kúton (Shell) jó lesz a tali. Ha Kistarcsáról indultok 9:30-kor, akkor kb. 50 perc az út. 10:15- kor jó nektek?
Mantas és Jani, veletek meg Gyöngyösön futunk akkor össze? A 3as mellett a körforgalomnál van egy nagyobb kút, OMV vagy Agip asszem. Ott megfelel? ITT

Már csak az a kérdés, hogy mikor...
Egy rövid menetet én is összehozok Csucsuval hasonlóan Gödöllőig.

Robis,
Csucsu,
Szomszéd,
Kacsorjanika,
Mantas,

Agentbulu,
Tozso,
Krejja,
Gyapi,
Motorino,
TeeBee,

Jackkkk87,
Pilyu,
TomLamb,
Hi all!
Robis,
Csucsu,
Szomszéd,
Kacsorjanika,
Mantas,
Agentbulu,
Tozso,
Krejja,
Gyapi,
Motorino,
TeeBee,
Jackkkk87,
Pilyu,
................
.............
Sziasztok!

Úgy néz ki sikerül szabaddá tennem magam szombatra, ezért szívesen csatlakozom hozzátok. Tehát a lista kiegészítve:
Robis,
Csucsu,
Szomszéd,
Kacsorjanik
a,
Mantas,
Agentbulu,
Tozso,
Krejja,
Gyapi,
Pilyu,

........
Várunk szeretettel
ha van lehetőség és ha úgy alakul a hétvégém akkor szeretnék én is jönni
megnéztem, felső csavarom nem maradt sajna
Köszönöm a tanácsokat mindenkinek!Most megyek kerülök egy kicsit mert marha jó idő van,ki kell használni amég lehet! Sziasztok
Elég egy kreatív lakatos ismerős mint ez Az enyém is házi, de tökéletesen működik, és a töredékéből a boltinak meg lehet oldani
Az emelőszemes hátsó teljesen hibátlan.
Hátsóra mindenképpen szükséged van, már csak a lánckenés miatt is.
Szia!A hátsót érdemes meg venni?Nem kell meg rendelnem,el tudok érte menni mert Szolnok közelében lakom.Köszi!
Köszönöm!
Eddig úgy néz ki én is szabad leszek, megpróbálok beszélni Gyikarcal is, hátha társulna.
Nekem is ilyen van. Innen
Az elsőt én nem venném meg a helyedben, mert nem a legjobb megoldású a tartókarja.
Rendeléssel sem jössz ki 15 alatt szerintem, én annó spórolni akartam és többe került a leves mint a hús. Olyan 25 körül állt meg. :S
Nekem pont ilyen van. Teljesen jó.
Sziasztok!
Tudna nekem tanácsot adni valaki? Z750-hez akarok venni hátsó emelőt,és az lenne a kérdésem hogy milyet ajánlatok,emelő szemest vagy lengő villa alátámasztós kivitelt?
Szolnokon árul egy srác első+hátsó 18ezer,külön 10ezer.Esetleg vett már tőle valaki?Állítólag minőségi Német gyártmány:http://www.kepesmotor.hu/motor... Bike-Lift biztos job cucc csak ahhoz még külön meg kell vennem az adaptert is. Előre is köszi!
Szevasztok Zék.Na mizu?

Isztok ti rendesen?
ja, a magyar csávót még nem kérdeztem meg de később ránézek a dologra
Helo Steve.A lánc felkerült a gépre, úgy néz ki hogy jó lett .A gyertyákra keresünk emberkéket?!
tegnap nem értem oda, de ma megnézem
Sikerült megnézni a feszítő csavart?
Mi mindentől messze vagyunk
szerintem én nem megyek, 700-800km szerintem rengeteg
ahoz hogy 9 re pesten legyek 7 kor kell indulnom
szerintem majd akkor megyek ha nem az ország másik felébe indultok