Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyan már, az sokkal érdekesebb, amikor az ember váltana, a kuplungot is behúzza, és mégse oda vált, ahova kéne...
Értettem, csak nem bírtam szó nélkül hagyni.
Ha valakinek szüksége lenne enyhén görbült kuplungkarra 2004-es évjárathoz csokiárfolyamon viheti
Szia :)
Köszönöm szépen, de nem megyek a sajátommal mostanában, úgyhogy felesleges lenne a csere ;) így pont jó, több ujjal úgysem érném el, ha hosszabb lenne, akkor se :DDD
Mük igy híjuk
De értetted, és ez a lényeg
Van egy enyhén görbült kuplung karom, ha érdekel szívesen cserélném csokira
Kapcsolószekrénye a villanyórának van.
Azért lassan rendben lesz a Tehénke. Pont amikorra szépen elteheted aludni a drágát.
Én pl. néha kuplunggal, néha a nélkül váltok. Szerintem a megfelelő időben történő váltás, amikor nincs erő a hajtásláncon, sz nem árt a szerkezetnek. A Totalbike oldalán is ilyesmit írnak. De ezt mindenki döntse el maga. Lényeg az, hogy ne recsegve-ropogva váltsunk, hanem szép simán.
jaja de a fékkart már kicserélte a csodaszerelőm , különben nem ment volna át a vizsgán
Meg el van törve a kuplungkar is.
nekem is csak annyi bajom van, hogy nem tartom karban szegény Tehenet és gondolom a kuplung ezért jár olyan nehézkesen
na meg persze hogy puding vagyok
Csucsu maradj már. Én is mindíg behúzom. Engem még így tanítottak 1984-ben. Megmaradt bennem.
... de ez a képeimen is látszik
Én mindig. Puding vagyok?
Hagyjuk ezt
Ha latnatok, hogy mi tortenik, kuplung nelkuli valtasnal a kacsoloszekrenybe, akkor biztosan behuznatok
Te mindig kuplunggal váltasz?
Hagyjátok már a pics@ba...
Lusták vagytok behúzni azt a qwa kuplungot?
Miért hogyan kell kuplungal váltani?
Csak egyesnél és visszaváltásnál használom.
Hi all!
Én is szoktam kuplung nélkül váltani,de én már akkor húzom felfelé a váltókart amikor még húzom a gázt ahogy kicsit visszaengedem rögtön kapcsolja is a következő fokozatot
Szia ! Teljesen elzárod a gázt vagy csak kicsit visszaengeded kuplung nélküli váltásnál. (Én voltam a Robi mögött)
Csoki
A.
Hali!
Nagyon szép lett,föleg a tankon,kellett bele az a kis fekete!
Grat!Mi jön még ezután?!
+fejidom oldalába kis fekete
Pedig dudálhattál volna. Dumáltunk volna egy kicsit. Már nagyon hiányzol.