Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

namivanmár
na skacok mi újság a talival kapcsolatban
hely, időpont
Mi az, hogy jöhetsz-e? Szerinted?

Krea, te meg tuti nem maradtál volna le, mert hivtalak volna...
Steve, ma tudnánk találkozni?
egyik fórumos cimbitől vettem, amugy ha venni akarsz célszerű ebayen lesni mert jóval olcsóbban megkapod mint itthon
25 w ellenállás jó
nekem nincs se relé, se ellenállás, gyorsabban villog de nem vészes és sokak szerint jobban látszik mintha ritkábban villogna
Nagyon szépen köszönöm!
Na látod, meg is kaptad a szakiktól a választ.
25w os ellenálás is jó
Nekem 21w-os izzó van bekötve mellé,és teljesen jó.
Köszike az infót! Csak mert a nagyvas.hu oldalon 4190ft egy pár ledes index és az nagyon jó ár érte. Viszont ezek a relék is kb ilyen árban vannak Azt honnan lehetne megtudni hogy milyen ellenállást kell elé betolni? Mert elektronikai cégnél dolgozok max összedobok majd valamit...
Vagy válassz olyat, amiben val előtét ellenállás, és akkor nem kell. Vagy kérdezd meg, hogy mekkora ellenállás kell.
Valóban kell relét cserélni, mert a Ledes a normál relével, sokkal gyorsabban villog.
kacsorjanika: A ledes indexet honnan vetted? En a nagyvas.hu oldalon neytem ki magamnak csak ott az van irva hogy gyári relét lekell cserélni vagy mi a bánat. A zx 6r topicba azt mondták hogy nem kell. Te mit mondasz? Illetve a hátsó ledes lámpa beépitett indexel honnan siikerült megvenned es mennyiert? Előre is köszönöm a válaszokat
Hát,ha Mátra lessz akkor Robis verziója jó!
Csak OMV kút van a jobb oldalon
Hi all!
Citára jön valaki?
16:30 kor ott leszekünk
Nem hiszem,hogy a tömeggel megyünk inkább megvárjuk míg elvonulnak azt go valahová
Jah, Kókó (a szomszéd-ból )! Írtam neked invit sms-t oszt baszol visszaírni!
Hűű, majdnem lemaradtam erről a kis kiruccanásról, pedig csak a héten nem néztem a fórumot! :D
De én is mennék, mindegy hova, bár a mátra áll az első helyen a szavazásnál, mivel én idén ott már párszor voltam, meg holnap is megyek, nekem a többi jobban tetszik! :D
Steve!Írtam Neked egy mail-t!
megfontolandó ,ha otthon leszek,megyek
nem, tényleg gyere

én már sokszor mondtam hogy jöhetne csaj, főleg ha ilyen dekoratív
meg király mocival
összeszedem hogy milyen alkatrészeim vannak
ha valaki keres kütyüt a motorjához itt nézelődhet

www.motoralkatresz.fw.hu
Persze hogy jöhetsz. Úgyis túlteng bennünk a tesztoszteron. Nem árt valaki, aki helyre teszi ezt a sok kant.
kötekedsz?
Szerintem 9 és fél tíz között kellene indulnunk, mondjuk Kistarcsán a benzinkútnál. Talán Mol kút. Kifelé a jobb oldalon van.
már akartam kérni.....