Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkelt. Köszönöm.
A kocsira felszereltem próbára,de sehol sem találok munkaidőn kívűl egy háromlábús brigádot
Motorra már megvan a helye csak még az első rugóutat kell letesztelni nehogy beleérjen a sárvédőbe,a plexit nem szeretném beáldozni
A tiéd ha jól emlékszem nem piros(mármint a fejek)nekem sötét piros vagy bordó
z 1000 tankbőr eladó ha érdekel hívj megegyezünk
Fel is szerelted már? Majd dobj képeket, hogy hova sikerült! A hátsót mindenképpen kicsit feljebb állítsd, számold bele, hogy mennyit ül meg a motor segge a súlyodtól és gázadásra.
Köszi, hívlak majd.
Megkérdezem!
Hali!
Sikerült összehoznom a boltot a lézeres sráccal
Nincs ismerősöd ahol le lehetne tesztelni?
van egy ilyenem
ha kell tudok adni hozzá gyári fekete új fékkart is

csörögj ha érdekel...
'03-06-hoz
Sziasztok!

Keresek Z1000 első főfékhengert karral vagy nélküle.
No problémó. Bontók szenvednek rajta. Kezd elegem lenni. Meg tényleg kell a hely.
Hali!
Én meg elfelejtettelek
Megnézem a mailt és kereslek.
Urak! A csomagtartónyi cuccot nem viszi el valakit 50-ért? A héten lomtalanítom. Kell a hely a garázsban.
nekem YO
Sziasztok!

Michelin Pilot Race (Medium/Soft) keverékkel, nem friss gumi,de raktárban tárolt,napfényt még nem látott gumik 120/180-as méretben,csak párban : 43.000Ft/pár

Illetve: Pirelli Dragon Corsa 190/50 szintén zsír új, 25.000 /db

20/346-58 97
nekem egyenlőre 90% hogy nem jó. mert szentkirályszabadja ralliversenyen van jelenésem mint szerelő.... de miattam nem kell változtatni mert 1-2 embernek ugysem jó mindig . Szoval ha most nem . majd megyek legközelebbire !
szept. 12 nekem is ok
Nekem jó.
Szept 3
Egyenlőre az időpontot kellene egyeztetni. Utána a helyet.
Eddig a résztvevők(remélem):
Panyo
Robis
Szomszéd
Steves
aki
Z750Roli
Pilyu
Gyapi
mantas
FIGU
agentbulu
je
nli
...........
Az időpont szept.12. (jövőhét szombat), ez az időpont kinek lenne jó?
Miért Te fogod vezetni az RTL-en a reggeli műsorban a Találd ki hányas számra gondoltam? .

Mikor lesz a buli Agárdon?
Délután 3 ra várlak benneteket szeretettel az Agárdi popstrandra, megjelenés motorral kötelező :)

Nekem lesz a legkeményebb szurkolótáborom
Megalapozom a jövőmet drága mentorom
Utban vagyok a média felé, most nem szabad megállnom, eljön anap amikor büszkék lesztek rám
Jelen!
Időpont, uticél nekem mindegy. Benne vagyok!