Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csütörtök nekem is OK
Csütörtök meló után nekem ok
A német Roma-Tech-nek viszonylag épkézláb árban vannak a bukógombái és nekem bevált.
Magyar gyártmányú fokozatkijelző: Prop-tech, Esztergom-Kertváros. Panyó gépén meg tudod nézni, szerintem jó, és olcsóbb mint a többi külföldi.
jenli,

amúgy összesen 5 fajta fokozatkijelzőt tudok ajánlani rá raktárról:
- Healtech GIpro-DS: 19.800HUF (ezt irtam az elöbb le)
- Healtech GIpro X-Type: 19.800HUF
- G.P.T. GI 3001: 24.000HUF
- G.P.T. GI3002: 29.000HUF (+ hőmérsékletkijelzés)
- GPcrono GI: 24.000HUF

Azért ajánlottam a Helatech GIpro-DS-t, mert annak a legegyszerübb a bekötése, a legkompaktabb a mérete és a legjobb ár/érték aránya....

jenli,

Létezik fokozatkijelző hozzá.
2*3 cm-es kompakt méret
piros, kék, sárga szinekben
egyszerű beszerelés, csak a szervíz csatiba be kell dugni
kábelvágás nélkül csatlakoztatható, plug'n'go
sebesség és/vagy fordulatszám határ visszajelzés villogással
raktárról
bruttó: 19.800HUF
Csütörtök akár szóba is jöhet, bár az ígéreteim az utóbbi időben elég gyakran dugába lőttek...

Többiek?
hali. emléxem régen volt téma fokozatkijelző. most érdekelne, van rá lém . aki tud valami infót . minél előbb kéne
Kellene már. Pl. csütörtökön lehetne. Meleg is lesz.
Egyébként mi a helyzet? Gurulunk valamikor Velencére ?
Nem panaszkodom rá...
Knapet hajdani Leovince GP Style-ja is odavágott rendesen...
Az a muzzy nagyon durva cucc.
Sziasztok!
Nagy valószínűség szerint a közeljövőben megválok Muzzy rendszeremtől , azonban valamilyen dupla slip-on megoldásra ra váltanék.
Először is ha valakit érdekel a rendszer üzenjen.
Másrészt kinek van valami tapasztalata vagy javaslata? Esetleg pont lapul nála egy szett amitől megválna...
Yoshi trioválokat nézegettem eddig...
Szia Béla!
Érdeklődni szeretnék, hogy ha Kolozsvárról a Tordai-hasadék érintésével mennék Gyergyószentmiklósra kocsival, melyik útvonalat válasszam?
Sűrgős! Holnap indulok
Szia Figu!
Köszi a telefonos segítséget a dőlés után! :-)
Minden úgy kellett volna menjen, ahogy Te mondtad, azonban
a dőlésérzékelő szivatott... Megadta magát és végül King-nél kötött ki a motor.

Mindenki figyelmébe ajánlom, hogy hiába védi sárvédő, illetve 'hermetikusan' zárt a doboza, az eldőlés után kb, 1-2 órát a doboz tetején levő nyomtatott áramkör vízbe került és megadta magát...

Cserélve és azóta rendben!
Na buzeránsok ma végre motorozom kicsit

resszkesss Budapest
Akkor légyszi küld el nekem a telószámát mert nem találom sehol.Nincs valakinek fénykép róla hogy hogyan is néz ki amit csinál?
Üdv mindenkinek!
Kingmidas adatlapján találsz elérhetőségeket
de ha mégse szívesen elküldök bármit, Dunaújvárosban van szervize,
üzlete.
a motorján /az enyémen az ülés alatti/ saját gombesz van
FIGU
hogyan találom meg Midas King-et?Egyenlőre ő nem mozdult a kérdésemre!Nincs telefonszám?
Midas King csinál megfelelő bukógombát. Ha jól emlékszem 5000 Ft/pár. Beszélj vele.
LSL bukógombát NE vegyél.
nekem is az van, csak éppen előbb ér le a kormány vége, mint a bukógomba
egy sima, álló helyben történő dőlés tapasztalata. baja nem lett a motornak, csak eltört a kuplungkar
Csákány buksigombám az nincs de van ilyenem meg null ha majd egyszer érdekelne
Sziasztok.2005-ös z750-re kellene nekem bukógomba.Nem tud valaki valamit jó áron?Csináltatni én is tudnék de a gyári az igazi és nincs mintám se.Előre is köszi a segítséget.
koszy