Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez van, így jártam. Ha sikerült elpasszintani majd visszatérhetünk rá.
34-et bírt a gyári láncszett?
A hátsó gumád is cserés lesz lassan...
Mondjuk az enyém is, ezzel ami rajta van már nem nagyon merek nekivágni horvátnak, holnaphoz két hétre megyünk egy cimborámmal és az asszonykákkal.
Aztán ha sikerül spórolnom a tervezettekhez képest némi pízt akkor nagyon szívesen kimennék majd augusztus 20-ra erdélybe Béláékhoz. Nade ez majd elválik...
Amire hazajövök mehetek megint kötelező szervízbe
Ti terveztek valamit a közeljövőben?
Igazán sajnálom,hogy nem jött be nekem nagyon adja... a MICRONomnak nagyon kellemes a hanga nem túl hangos de nem túl halk pont jó csak én üvöltőset akartam jaja ott van a dokinál gyertya,szelep áll,lánc szett cs,stb 34000 már illő nem csak jól áll de jót is szól... . . az idénmész valami komolyabb gurulásra
Hát helló, egyenlőre nem...
Melléfogás volt ez a dob részemről, számomra túl brutális hangja van.
Cimborám elvitte egy körre amikor még fenn volt és még a falu másik végéből is lehetett hallani ahogyan vált... Felénk sajna nagyon rajta vannak a sünök. Nem hiányzik, hogy basztassanak érte.
Láttam ma a vasad Gyöngyösinél, jól áll neki a racefit
Üdv mindenkinek!A segitségeteket szeretném kérni!Ha valaki tud hütö javitással foglalkozo céget légyszi irja meg,fontos lenne mert az uj hütönek az ára vetekedik az aranyéval! elöre is köszönöm!
Helló! Télleg, a képeim között ott is a kép. A jobb oldali idomnál a motorblokk felfogató füle reped meg vagy rozsdásodik, ha olyanja van!
Velünk nagyjából minden OK, hazaköltöztem!
van még egy pár nekem 6000/db
motoros találkozó tiszadorogmán Részletek ...

pénteken:

délelőtt:

előkészületek, sátorozás, gyülekező, főzés

délután

ebéd (babgulyás) ,

Paint-Ball /Mezőkeresztes/ quadbérlés,

gumifüstölési lehetőség helyszínen gumiszereléssel, kapható használt gumikkal ! Márton Ádám (Márton Gumiszerviz Mezőkövesd)



MOTORSHOW!

Stunt Riding Team Debrecen Show



18 órától Rockfesztivál kifulladásig



szombaton:

11 órától motoros felvonulás Tiszadorogma településen

12 órától ebéd (halászleves, birkapörkölt)

13 órától Rendőrségi KUTYÁS BEMUTATÓ!

Fegyelmező és őrző-védő gyakorlatok!

/szájkosaras munka, és karos fogatás/

14 órától vetélkedő:

- motorblokk hajítás, quad-kötélhúzás, motoros qvízverseny, lassulási verseny, szlalom,

szkanderverseny

16 órától Rockfesztivál kifulladásig, közben tűzfújók, táncosok, valamint

tüzijáték!

és egész nap Paint-Ball, Mezőkeresztesről!

valamint gumifüstölés !,

A Motorostalálkozó a Tisza mellett kerül megrendezésre, így fürdési lehetőség, sátorozás adott!



Rockfesztivál fellépői:

Hangerila /Tokaj/ Kálvintér /Debrecen/

Angel Zril / Miskolc/ Nem Tej Mama /Miskolc/

Damunatural /Sajószentpéter/ Funky Monks / Mezőkövesd/

Záhony unplugged / Záhony/ Hengerfej /Mezőkövesd/







A hangosításért felelős:

Norbi Hang és Fénytechnika!



Érdeklődni, jelentkezni : Kunpapa

/ vagy: Hozzászólások menü /

továbbá:___ 06-70/945-53-40___

án
nincs akkor esetleg valakinek eladó párban 2007 es vagy újabb z-re tükör? :)
köszönöm a választ
Az is gyári és az is Z750-é csak éppen az évjárat más. Az a 2007-es és későbbi z750/z1000-ek tükre
hello
megkérdezhetem h te hol vetted és mennyiért a tükreid? mert én is akarok újat mert nem látok ki a gyáriból és a tied meg tetszett
Sziasztok,

Gyári visszapillantó tükör (bal oldali), kifogástalan állapotban (100 km-t volt a motoron) eladó. ER6-oson volt fent, de a régebbi Z-re is jó.

Érd.: 06202500038
Óhaaa!Szép is az élet!Főleg motorosan....:)
YesZ!
sziasztok rendszámtábla tartó eladó 5000ft akit érdekell itt elér 06 30 55 98 980
Megállítottam vállal egy autót...
Hi knaped!Mi történt a gépeddel,hogy darabokra szedted?
Mi a helyzet skacok Mindenki motorozik vagy mi az ábra?Ha igen jo gurulást és épségben történö hazatérést mindenkinek!
Hali!

Nagyjából igen. Még benne van a két kerék, de azt is szétkapom valamelyik nap. Lassan összeáll a lista is, úgyhogy majd feldobom ide ( is ).
Hali Petya!

Sajnos melózok
mizu a géppel szétdobtad már

FIGU
hozzám jöttök? :)
Hölgyek, urak!
Van közöttünk olyan aki HOLNAP ráér, és tudna nekem segíteni?
Nem szenet kell lapátolni. Autót kell vezetni. 8 körül indulnánk Pestről. A cél Pécs. Vissza vonattal. Jegyet fizetem, ezen felül 4000 Ft.
Ha valakit érdekel:
info@911911.hu
+36305766662