Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
a megoldás egyszerű ,
a moci hátulját tedd emelőre és kézzel pörgesd meg a kereket,
rögtön kiderül ha a lánccal van baj
lehet, hogy nem egyenesen fut a hátsó kerék, ha állítás óta csinálja
sanszos, hogy szarul lett beállítva
FIGU
azt még tényleg nem néztem meg,hogy a lánc hogyan fut a lánckeréken.Köszi!
Egy tanács, használd a válasz erre gombot és akkor nem keveredik el a hozzászólás.

Sajnos a használt cuccokkal ez mindig benne van a pakliban. Csak ha belegondolsz, általában minden szerviz alkalmával ráállítanak, plusz még amikor kell. DE a végtelenségig nem nyúlhat és nem is lehet állítani. Amikor már foghegyre, vagy a fog oldalára fut a lánc akkor kezd szerintem darálni, esetleg kattogni. Ha kizárható minden más, hogy semmi nem ér bele semmibe, akkor szerintem ez lesz. Mutasd meg egy szerelőnek. Addig ne vegyél semmilyen alkatrészt.
upsz.....akarom mondani lánckerekek (nem fogaskerekek)
knapet:nem tudom mennyi van a lácba én használtan vettem a Zét 16e.km-el.Amugy a fogaskerekek jónak tünnek,a lác kopasánál,meg nem tom mire kell figyelni.Bakker lehet,hogy a szezon közepén láncot meg lánckerekeket kell cserélnem?!
Mennyi km van a láncban, lánckerékben?
Ha túlságosan megnyúlt a lánc, vagy extrém módon kopott a lánckerék akkor tud így kattogni.
Meg persze más is okozhatja.
Hali.lenne 1 gondom.Nem rég láncfeszességet állítottam a motoromon(z750 2005),kb 1,5cm a lengése a láncnak oldal sztenderen álva.Kerültem veleakkor röktön,de akkor nem vettem észre semmit,azóta mentem vele kb 100-120km-et,és valami dörzsölödik,szinte már kattog,még a kormányon is,meg a lábtarton is lehet érezni a rezgést,föleg ha a kuplungot behúzva gurulok,már 20-30km/h-tól!Kerék csapágy különben ok,nem kotyog,fék nem üt.Van valakinek valami ötlete,esetleg már járt így?
Én is akarok már egy kicsit örülni... Túl sok a meló mostanság alig tudok ideszagolni a fórumra...
Mikor megyünk megint csobbanni egyet Velencére ?
Igen, csak megszoktam a jót: most 8 perc sétára lakok a munkahelyemtől....minden másra ott a mastercard
Gondoltam, hogy mit akartál írni .
Hát én naponta elszórakozok az úttal, igaz másik irányból, de az talán még rosszabb
Mostanság az autós és motoros közlekedés mellé a vonatot is bevettem, így egész kibírható a bejárás.
kimaradt egy nem a bírnám után
Jónak semmi jót, ügyéntézni kellett...a büdaörsi - út kapás utca távot (gps szerint 10 perc) sikerült egy óra alatt teljesíteni Igaz nem motorral, de bírnám ezt minden nap...
Hali!
Te mi jót csináltál arra, mert én épp ott dolgozok.
Igaz nem én voltam a zölddel...
Ne!
Ha ilyet lattok akkor tudjatok, hogy ez a "szekelyt" jelzi.
Immaron hivatalosan is elfogadtak a SIC (siculitas) domain-nevunket
egy grammot se sőt, állítólag kikerekedett a képem a 3 hét alatt biztosan csak nagyon régen láttál
Öröm volt látni Titeket tegnap.
Orsi te lefogytál? A Péter csodaszere ezek szerint működik.
hagyjuk elvesztem igazi alakformáló csodát hoztál
Tschókolom.
Jó volt?
Ma innen láttam valakit a II. ker Kapás utcában egy Újfajta zöld Zével?
Sziasztok!
K&N szűrő még mindig eladó!

Akit érdekel írjon!
nekem jó
Orsi, akkor fél nyolcra én is oda gurulok hozzád.
Jóóóóóóóóóóóóóóóó