Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém is ott pihen amúgy. Te mikor mész érte? Én olyan dél-1 körül szeretnék menni hozzá, remélem kész lesz, mert 2-re jövök dolgozni.
Panyó!Ha szombaton lehozod a ballaszt tatyókat,tekerünk hozzá tartót.
Én ilyet vettem.
Az indexemet kicsit nyomja, de nem olyan vészes. még egy kép
Egy 500km-es túrát simán kibírtunk vele, remélem most sem lesz rá panasz.
Tudják azok a csajok mi a jó... nekem is az volna a vágyam már vagy 2 éve nem voltam
Oks!
Várom
Nem majd csak holnap lesz kész ősszel Zemplén... .
Ok!
Nem vagyok annyira tapasztalt csak 6 éve járok hozzájuk egy csepp pihenésre
Szia pl itt egy
Csáó agent!
Nekünk is ez a problémánk
De Gyapi mestert már ráuszítottam a lehetséges megoldások kitalálásához és kivitelezéséhez
Gyertek át és probálgathatod a tatyót,hátha van ötleted!
A csajok kívánsága volt, hogy homokos tengerpartra menjünk...
Nekünk meg "mindegy" csak sör legyen
Jaja, pályán megyünk azon az útvonalon amit írtál, de gondolkodunk még rajta, hogy kis kitérővel (Fiume felé) többet tudnánk tengerparton menni. Viszont nem tudom, hogy megérné e kihagyni azt a szerpentint az autópálya lehajtó után...
Hamár ennyire tapasztalt horvátországi túrista vagy akkor érdekelne majd egykét dolog, küdök majd mailt...
Hellóka panyo szuper akkor ha tudok valamit majd írok vagy
Na jóestét!
Ennek örülök, szerintem Én sem fogom most még cserélni...
Voltál ma a mociért? Érzik a külömbség az új gyertyákkal?
Ha a Béla féle 20-ai hétvége nem is jön össze, majd összehozhatunk egy másikat. Közelebb is vannak nagyon jó kis helyek... Nade majd meglátjuk még addig.
Sziasztok,
Látom megy a készülődés a hosszabb túrákra.
Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy van valamelyikőtöknek oldaltáskája, ami úgy rögzíthető új Zre, hogy az utas is megmarad?
Ahány táskát néztem, olyan hosszú, hogy az indextől nem fér el vagy a hátsó lábtartóra lóg. Speciel az indexem Gyapi féle megoldás, de ez se nem jobb se nem rosszabb a táska szempontjából szerintem.
Csutka,
a képeid közt láttam gyári Kawa táskát a kicsiZén, de nekem úgy tűnt, hogy akkor ott hátul senki sem utazott.
Nem volna baj, ha a táska űrtartalma kevesebb mint az átlag, de legalább elférne.
köszi
Hi Norbi!
Jó lenne már tényleg összehozni egy családias összeröfenést valamerre, mi bennevagyunk!
Szia Csutka!
Hogy vagytok?
Jééé ez az én motorom Volt már Horvátban is?
A gumik számláját nem találtam meg úgyhogy nem tudom mikor cserélted le.Most van a paripában 22000km,de szerintem 4000-et még elmegy ezzel a gumival,legalábbis remélem
Hali TeeBee!
Hmmm szép Rab(mondjuk ott még nem jártam),de Pag,Krk,Trogír,Ciovó-n már megfordultam
Nem tudom merre mentek,de ha pályán akkor gondolom Zuta Lokva kijáratnál kijöttök és a partig nagyon szuper szerpentin lessz
Ha lessz időtök ugorjatok át Pag szigetre érdemes!ha kell tipp eldugott öblökről szívesen adok!Este pedig a Zrice srand kiválló,ha bulizni akartok!
Végülis nem vittem szervízbe otthon kicseréltem a olajat és a szürőt,majd 24-nél cserélek gyertyát is.
Ezt is a horvátoknál lőttem. (ez egy Z, ha valaki nem ismerné fel...)
Horvátországba érdemes menni motorral, csak az utast hagyd inkább a strandon... "Elég jó" kanyargós tengerparti utak vannak arra...
Csákány nekem most cseréltünk elsőnek gyertyát 34000-nél
el volt égve egy kicsit de még ment volna valamennyit
viszont a láncom már nagyon gatya volt Erdélybe is szerettem volna menni majd valamikor összehozhatnánk valami gurulást így családiasan asszonyostúl mindenestűl
Szeva Panyo!
Rab sziget-Lopar... ~2000km oda-vissza.
Csak akartak? Nem hagytad nekik?
Szerintem erre még elviszem aztán vége a garos szervízidőszaknak.
Kíbír az a gyertya 24-et is, nem?
12-nél nekem csak olajat+szűrőt cseréltek. 12800Ft-os munkadíjjal.
Ha ezek elkezdenek kinlódni a gyertyacserével akkor csak a munkadíj lesz vagy 25 píz...
Hali TeeBee!
Helyileg hová mentek Horvátba?
Idén mi is motorral szerettünk volna menni,de szerintem nem lessz belőle semmi
Nekem 18-as szervíznél olajat,mindkét szűrőt,gyertyát,hűtővizet,fékolajat akartak cserélni
Szervizkönyv szerint a gyertyákat 12ezrenként kell cserélni, 18ezernél olajszűrő-, olajcsere van csak.
A pízhiány az aktuális probléma állandóan...
Szerencsére találtunk elég kedvező áron szállást (65€/4fő/éj) elég jó helyen. Nade majd meglátjuk mennyit vesz ki összvissz a zsebből. Én jobban vágynék Erdélybe (ennyi pénzből körbejárnám 3X is a legfőbb látványosságokat) de a tengerpart feelinget is ki kell prószálni. Mindenesetre megmondtam, hogy jövőre Erdélyen kívül nem vagyok hajlandó mást tervezni...
Kíváncsi vagyok mit csinálnak 18-as szervízen... Gyertyacsere "köll é" már?
Oksa csak ajánlani tudom... hát ja annyit bírt tudom jövőhónapba megyek is a gumáshoz de jó nektek mi is szerettünk volna menni a párommal horvátba de 1 nem lett volna kivel(mivel a haverok pudingok) 2 kavics hiány de ha lett volna kivel bizti megoldottuk volna a pízkérdést aug közepe vége fele talán cseh ország
Pill el kell mennem de nemsoká jövök