Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vasárnap akkor mész ki?
tervezi még vki a vasárnapi motorozást?
Hali mindenki!
Örülök, hogy pénteken sikerült összefutni
a végén leszaladtam a benzin kútra, és véletlen összefutottam pár régi haverommal akikkel nem találkoztam ezer éve
mire észbe kaptunk jött lefele mindenki
FIGU
Beborítékolva. A két csavar és az alátét is. Reggel adom postára.
sziasztok van egy samsung s 8300 telóm eladó ha valakit érdekel 65000ft ezen a számon elértek 06 30 55 98 980
Ez jól hangzik! Remélem az időjárás nem szól közbe.
"Már most jelezzük, hogy az idei záró rendezvényt a Kawasaki Lime Party keretein belül tartjuk augusztus 21-én pénteken. Ekkor összesen 4 óra motorozási lehetőség lesz.
A 3 csoport (Kezdő – Haladó – Gyors ) összesen 3 x 20 percet mehet majd a pályán.
Terveink szerint indítunk egy olyan csoportot is ahol lehetőség lesz utassal menni valamint csak hölgyeket engedünk fel a pályára.

A Kawasaki Lime Party az idén 15 órától kezdődik és a hagyományos esti motorozás mellett lesznek egyéb érdekes programok is. Például a motorozás után a Dumaszínház művészei szórakoztatják a nagyérdemüt."
Sajnos az utolsó pillanatban egy szomorú családi esemény közbejött. Ezért nem tudtam menni. Most már semmire nem készülök és akkor talán összejön minden.
Szia Robi!
Voltál múlt pénteken?
Tomi nem a kawa esti motorozásra gondolt sztem
A kawaaki honlapja a legjobb az információ gyűjtésére.
http://www.kawasaki.hu/news.as...
21.én lesz, az indulás idejét meg nme tudom mert nincs közzétéve a Lime party programja, ha meglesz aztán megmondom mikor
Hmmm nagyon erős a kísértés... De a héten szabin leszek. a 21ére feljövök de kétszer feljönni fenyvesről szorosan egymás után sok, viszont nem dolgozom közben hogy a gép fenn maradhasson Pesten.

De még megpróbálom úgy intézni, hogy összejöjjön!

húúúú, de jó lenne
Hanyadikán is lessz meg mikor indúlnátok?Azért kérdem mert akkor úgy intézném adolgaimat hogy akkor ne keljen dolgozni.
Még nem biztos, de megpróbálok kimenni. Hánykor kezdődik ez a menet 16-án?
de ott legyél akár velünk is jöhetsz majd
Nem baj egy még maradt
nekem jó ez is
16-án lesz ilyen, jössz?
Hi!
Ilyen most hétvégén, vagyis 16-án lesz. Bővebbet a www.brorganisation.hu lehet olvasni. Amit Janikával terveztetek Örkénybe azt át, lehetne tenni ide a Hringre hétvégére. Én nagy valószínűséggel megyek most is, de ha jöttök, akkor tuti, hogy ott leszek.
az ilyenen el is kell, de már 3 lehetőséget eltoltál
Szia!
Mikor lesz ilyen esti menet megint? Érdelekne feltétlen illetve hol van erről valami infó? HRing oldalán?
ezen el fogok gondolkodni mert nincs olyan sok lóvém.
megsúgom, hogy az esti motorozások ingyenesek (feltétel hogy kawád legyen) úgyhogy kb annyiba fáj mint neked az 500kmes mátrázós-bükközés
Igen mondták a motoros rendőr,hát ennél óvatosabb nem is lehettem volna ahogy mertem odafönt menni 40-50 kilóméter óra
Szia

Nem tudom elküldeni a manualt, mert túl nagy! 11MB és a freemail azt mondja túl nagy neki! Megpróbálom valahova feltölteni ha tudom. Üdv: mater