Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30-556-7260

Köszönön Knapet! :)
Szia.
Akkor holnap este 7-8 között megyek. Inkább 8-hoz közelebb, mert utána a városban van dolgom. Viszem az elmaradásom.
Addig is jóccakát.
részemről rendben
addigra biztosan itthon leszek, de annyit kérnék, h 7-8 között érjetek ide
addig is viszlát
Sziasztok,
Nagyon is offtopic, de volna egy eladó videokamerám, ha esetleg valakit érdekel. Samsung VP-X300L típusú. Tavaj vettem, de rájöttem, hogy nem lettem tőle kreatív kameramann , úgyhogy csak porosodik. Viszonylag ritka típus, mert van hozzá egy külső optika és azt hiszem már nem is gyártják. Nem mondom, hogy zsír új állapotban van, de a fólia még az LCD-n figyel. Anno 100k-ért vettem, ha valakit érdekel esetleg szóljon!
köszi!

http://origin.samsung.com/hu/p...
Whatever.
Akkor találkozunk Osinál kedden? Dumáljuk meg.
Csókolom.
A 7 után az mikorra értendő? Kedden tudnék elmenni a cuccokért. Mert ugye nem csak a kipufogó van.
Meg még nekem is van tartozásom.
Jó estét!
Robis, nem tudom pontosan, mikor érek haza, de gondolom 7 után itthon leszek holnap. Petit nem láttam hónapok óta mindig csak ígérgeti a dolgot , úgyhogy a pénzt se nekem add majd oda. ezt beszéljétek le, csak ő is csörögjön rám, hogy rendben van/lesz így
a számomat tudod, mielőtt jönnél, csörgess meg
Hát lehet hogy igazad van CoRo!Igencsak csúszkál a moci már alattam is,pedig nemigazán merem még hajtani.De sebaj,jövőhéten rakatom rá a Dunlop Gp-t,csak sztem év végén új gumi kell, mert tuti hogy elkopik.A kiput még nem mértem le a db killer miatt,kis fáziskésésben vagyok, de majd infózok.
Halihó!
Persze,összehozhatunk egy gurulást,főleg így hogy itt laksz a szomszédban(m.szalka)!A motoros talira nem hiszem hogy megyek,mert szinte minden másnap járok pestre melo miatt.Majd infozz,és akkor megszervezhetjük a talit
Szia!
Akkor legyszi ird meg nekem, hogy hany km-es a dob, meg, hogy karcmentese, es az arat.
Kosz elore is!
Meg nem kaptam meg...
Irtam e-mailt Neked!
Helló az enyém 2004-es 33000km-el a kötelező szerviz,a gumi illetve a tankolás kivételével semmi baja nem volt penge kis masina... most fogok láncszettet cserélni,gyertyát csakis ajánlani tudom... ha eldöntötted és megveszed ajánlom a MICRON dobomat ja és van egy BAGSTER ülésem is eladó!
fasza minden vele
Sziasztok.Most valamikor szeretnék motort venni és szemezgetek a z750-el.Mi a véleményetek róla?Nincs velük gond?
julius 24-25 tiszadorogma motoros találkozó gyertek jó lessz nagyon itt megnézhetitek a programokat http://quadorzo.mindenkilapja....
Ugylatszik elijesztettem mindenkit a sok pofazasommal...
Sziasztok!
Agent! Nem hiszem,hogy sovjet-et láttad,mert ő eladta a motorját,bár a kipufógót nekem igérte(meg is eggyeztünk az árba)azóta is várom a hívását,1.5 hónapja.
Nekem nem veszi fel a telefont,de másnak 2. csörgésre felvette
Legalább visszahívott volna,hogy valami vagy bármi
Ez van,nem vagyunk egyformák
hello,
érdekes régebben sosem találkoztam Z-vel, ha motoron ültem, de mióta fórumozom sokszor találkozom véletlenül 750esekkel.
Tegnap mintha sovjet kollégával muzsikáltunk volna, legalábbis a HP Corse dob ő rá utalt. Látszólag sietett valahová...
Ez lemaradt...
Ezt örömmel hallom!
Remélem jó idő lesz akkorra...
Várunk szeretettel mindenkit.
Ahány ember annyi féle, de legalább letisztázódott...
Töltöttem még utána tegnap du vagy másfél decit, így most kicsit feljebb esik a közepénél...
Elvileg semmi gondot nem okozhatott ez a kismértékű túltöltés.
Hát... remélem is...
Meghat!
Mazli, hogy a balos kell, mert a jobbost, mar roberto le nezte maganak.
Szia!
A gyari kipud megvane?
Nekem szuksegem lenne egy bal oldalira....