Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bakker...ébren vagyok és álmodom?
na gyorsan megyek aludni.
jóéjt mindnyájatoknak!
az alice ducati-nak van egy kétüléses versenymotorja......
randy mamola,szokta rajta vinni a vip vendégeket....
azért arra a hátsó ülésre felkéretőznék!
Egy motorosnak a hatso ulesen = kinszenvedes
az enyém meg egész nap......
igaz nekem kicsit kényelmesebb hátul.....
Wazze akkor a párom egy rendkívüli teremtés két órát szó és megállás nélkül elvan hátul, ráadásul még élvezi is
hát ezaz!
a hátsó ülésről beszélünk....
vagy láttál már igazi férfit hátul?
természetesen egy lányt zavar.......
Majd jön FIGU és megírja hogy a szél és a rezégés csak a kislányokat zavarja, az igazi férfiak direkt élvezik
köszi a hozzászólásokat....
sejtettem hogy erről fúj a menetszél.....mert mi nem találtunk hibásnak tűnő dolgot rajta.
mégegyszer köszönöm.
széles utat.
Szembesültetek az egyik gyári hibával. Nincs orvosság. Legalábbis a tudomány jelenlegi állása szerint...
Üdv motorino!Szombaton családi loccsizás volt a balcsin de vasárnap csináltam én is egy 250 km-es kőrutat a barátnömmel.A plexi vásárlást egyenlöre jegeltem,de nem álltam el a szándéktol!Remélem a defekt azota már megoldodott!
100-tól? Hányasban? 6-7000 körül tényleg érezni durván, de alatta meg felette azért annyira nem gáz. Nem tudom milyen évjáratú vasad van, de nekünk a 120-as túratempó minden szempontból kényelmes, és még jó a szél/rezgés arány
Természetes.
tiszteletem az uraknak-hölgyeknek!
kérdésem lenne....
egy cimbim nemrégiben vett egy z 750-et...rendben is van a vas,csak egy kis probléma akadt.....
az utaslábtartó kb 100-tól annyira elkezd rezegni,hogy lerázza magárol a lábat....hoszabb uton meg elzsibbad a láb a remegéstől...
szóval ez most természetes jelenség,vagy valami hiba.....és akkor meg mi?
köszi a válaszokat-tippeket.
dógozunk
szombaton is és vasárnap is találkoztam Z-vel, szombaton egy zöldel fegyverneknél a 4esen gondolom madarasra menet egy falkában, én meg szembe pirítottam kombájnnal
tegnap meg egy fekete régi z-vel találkoztam ő meg a sóúton ment kunhegyes irányába, akkor is kombájnnal voltam

ha esetleg magatokra ismeretek

na további szép napot mindenkinek, éljen a munka!
Szia!

Ha a 2007-esé jó hozzá akkor nekem van egy hibátlan.
Üdv Sanciz.
Én verettem a hétvégén vagy 7ccáz km-t.Ám ma az uccsó 115km defektesen tettem meg 0.5 bárral a hátsóban .
Esztergom környékén szöget fogtam Igy ma leteszteltem a defekt sprét.20ezer km-t hurcoltam magammal,ma hasznát vettem .
Vettél már plexit a kékségre?
Üdv mindenkinek!Mostanába nem nagy a forgalom a forumon remélem ebben a jo idöben senki sem dolgozik, hanem veretés van ezerrel!Széles utat!
Sziasztok srácok!

Úgy néz ki a 2006-os Z 750-em nek az üzemanyag szivattyúja megadta magát. Valaki nem tud esetleg egy jó bontót,vagy valami oldalt ahol lehet rendelni?
Ide is írhattok! riki6@freemail.hu
Előre is köszi!

Sok napsütést, jobb utakat!
Hali!

mi ez a punnyadás bakker
mindenki nyaral, vagy mi a tosz
na én is megyek kitolom a gépet levegőzni

FIGU
Teccikmotorod van
Hali.Köszi a segítséget mindenkinek!
Ennek elég a fele is.
Vagy tulsagosan kispanoltad a lancot, vagy meg van nyulva a lanc, es megint csak tulsagosan kispanoltad.
Hulye a lanc, mert ha nyulik akkor csak egy egy szakaszon teszi.
Ellenorizd le, h ha tovabb porgeted a kereket mas poziciob, akkor is megvane ez a lazasaga, avagy egy fordulat utan mar feszitt.
Mas nem lehet.....
Ha egyenesen van beállitva a hátsó kerék,akkor valszeg feszül a lánc.
A lánc holtjátéka:30-40mm kell legyen.Ülj rá vagy ültess rá v.kit úgy nézd meg a feszességet.
Álltalában más értéket mutat mint terheletlenül.
Hali.Pedig a rovátkákat figyelembe véve állítottam,ezek szerint egy kicsit csalhat,gondolom elég lehet pár mili,a másik meg az ,hogy sztenderen álítottam a láncot,mivel nincs emelöm,asszem be kell újítani 1et,a láncot is egyszerübb tisztítani,+kenni.Mennyivel egyszerübb volt a zephyr excenteres lác feszítése,most vissza sírom.