Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor téged láttalak a hatoson pár napja, csak épp auitóval voltam...Élőben nagyon vagány a narancs
Pééééter Véletlenül meg van-e még a két hátsó lábtartó? Tudnék rá egy embert
dede....
ja ház 750es csak 2004től van
A választ megkaptam, nem ezresre gondoltam....
Szia!

Véletlenül nem kék ruhád van?
hát annak 2 dob kell, neked meg csak egy van, összekötő sem ugyanaz
Cső, 2003-mas Z-re fel lehetne amúgy tenni a kipuffomat, jó lenne az összekötőcső? Vagy alakítani kell rajta?
Wazze Akkor marad a rugóbeszerzés, csak erősödne kicsit a fornt


Köszönöm mindenkinek
Bituman: a z750 teloja,41mm belsöcsö átméröje(a becsuszó száré),a z1000 teloja mivel fordítot felül sokkal vastagabb!Tuti nem jó hozzá.Hacsak nem cseréled ki a villahidat!
Hali!

Gratula meg is válaszoltad magadnak a kérdést
csak a telókat nem tudod átpakolni
FIGU
Nem csak a színük más, az ezredesé fordított. Ezért érdekel hogy átmérőben, fékelhelyezésben stimmel-e...
szerintem nem. nem hinném, hogy csak a színük lenne más
Nem tudja valaki hogy a 2004-2006-os kicsi Zé első villaszárai kompatibilisek-e az év azanos ezredesével?
Oksa ahogy egybe áll a masina azonnal készítek róla képet és felrakom még készül a rendszámtábla felfogatásom . ennyi híja van
Hello Janav,
Gondolom végül nem találtál gyári kicsi Z1000 plexit a készletedben.
Esetleg utána érdeklődnél, hogy van-e kint és hogy mennyibe fájna kb.

köszönöm szépen!
Urak!
Ki kérdezte a hűtőtakarót? A bal oldali mindenképpen kuka. Sajnos erősen anyaghiányos. A jobb oldali csak karcos, de sértetlen.
Bizti nem rágta meg .


...maximum beleköltözött
Hali! Örülök, hogy örülsz! Képet/et dobhatnál majd fel milyen lett a gépsas!
Az az egér halál fia...
jessssz!
remélem, hogy nem rágta meg valami egér jövő héten már otthon leszek, aztán boltolhattok
Igy igaz !Legalábbis remélem...
Az eredeti puff nekem is itt figyel a garázsban a polcon(biztos ami biztos ).A donort- Janav szerválta taljánországból occó pézért .

Nomeg ha megállít az "útonálló", nem lesz olyan gázos a helyzet...
Én a gyárit nem kókányolnám szét, azaz az eredetit nem, ezért ha valakit érdekel a Racefit, a gyáriját beszámolnám...

Xenon...
Én is agyaltam rajta már sokat, de még nem vettem meg. Helye, ha kevés is, de tuti lenne, csak időt kell szánni a bekötésére...
Nézz be a Xenont-motorba fórumba aztán ott felhomályosítanak...
Köszi!
Mindenképp meg akartam hagyni a szelepet,kell nekem az a nyomaték alul ha már odatervezték a japók .
Meg igy ha melegitem is halkabban ketyeg(alapjáraton is kicsit elzárja,próbáltam lekötött bovdennel és úgy sokkal hangosabb volt )nem ébred föl pici fiam .