Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:)
Nem hinném, hogy lényegtelen,
mert melegen a tágulás mellett még az is szerepet játszik, hogy az olaj bejárta e már a blokk összes zegzugát.
Ez nem a guminyomás, úgyhogy lényegtelen
És hidegen vagy melegen?
függőlegesen kell állnia a motornak!
skacok ! az olajszint az mikor szabályos ? a oldalsztenderen van a motor , vagy ha függőlegesbe van állítva ? mert a szerelőm az ugy töltötte bele h oldalsztenderen volt a gép , és mot ellenőriztem de 3e km után már ujrakéne tölteni ha sztenderen nézem . ha pedig függőbe van állítva akkor még bőven van benn olaj......
Ooo akkor simaliba!
No problemos, a terv ugyanaz, az időpont annyiban módosul hogy 7-17-ig bármikor
Nem sajnos. Olyan dugó volt a belvárosban, hogy kicsúsztam az időlimitből...
Holnap.
Elofordulhat, hogy lesz, jelentkezem ha igy lesz
Hello Janav,
köszi, kicsit borsos az ára, de ebaytől alapból ódzkodom ebben az ügyben, mert két féle gyári plexi van tudtommal és megfelelő referencia nélkül árnyékra lehet vetődni. Én a kicsi plexire hajtanék, ami a Z1000 van alapból, ha esetleg megfordul a kezed közt egyszer egy ilyen, akkor szívesen rámozdulnék. De gondolom, úgyis a fórumon landol az alkatrész, ha lesz eladód.
köszi mégeccer
Sikerült bevinni?
Egy két dolog biztos. A srác tud motorozni és még ha kárt is okoz esetlegesen vmiben, de népszerűsíti Budapestet. Szerintem ennek van reklámértéke.
Miért engedik az embereket hozzászólni?

A csávó meg... hubazz!
Dolgozom rajta, csak késön érek haza és akkor már hulla vagyok. a héten meglesz.
http://www.onroad.hu/motor/hirek/1720/
Várjuk nagyon!
Robis!jó lessz vágatlanúl
videjjó?

Köszi....
Nincs kicsi ruha, csak jó bőrvarró kérdése
Meg van beszélve.
Nagyon hálás lennék, ha félretennéd őket július elejéig, akkor személyesen el tudnám hozni
Viheted bármikor 12-ig, már várja, csak lehet hogy elárasztották a zombik (balesetis)
előfordulhat, pénteken mentem ringre szombaton meg haza

van már narancs rucim is hozzá csak kicsit kicsi....
Szia.
Meg van. A jobb oldalin van a sarkán egy minimális ( tényleg ) karc. Funkcionálisan abszolút hibátlan.
Sógorod még nem hívott. Ma is megyek szerelni, beteszem az autóba ( tanksapkát ), úgyhogy hívhat bármikor, jövet-menet eldobom hozzá.
Hali!

Nem volt benne, de el is vitte az egeszet egy bontos.
Ebayrol tudok loni neked, aranyert merik ahogy nezem, pedig nem egy nagy darab
pl

http://cgi.ebay.de/MRA-Tourens...