Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyszerű, egyelőre még én is úgy vagyok, hogy megyek, remélem el is jutok
Szereztem végre egy bőrruhát is, épp ma érkezett meg!
A legnagyobb valószínűséggel. Ha a feleségem nem ér haza 4-ig, akkor amint hazaért, azonnal indulok. Borsó is jön, egyszercsak.
Megtalálom. Azért vmelyikőtök kezébe legyen egy szál piros rózsa (nálam is lesz), csak, hogy megismerjük egymást
Nem úgy értettem a bejelölés alatt, hogy az árnyékéban , hanem 6óra irányában alatta
Te jössz?
Sziasztok

Most egy kicsit összezavarodtam, de szerintem megtalálom. A melóhely a Fehérvári úton van, ha onnan elmegyek délnek akkor csak odajutok a M0sra és számításaim szerint a kút elé és onnan tudok menni felétek.

Megátjuk még hogyan és merre megyek, de nagy a valószínűsége, hogy odaérek én is.
Ki mondta hogy a zx6-é jó bele?
Tamás rossuul mondta, nem a piros tetjű a mi kutunk, hanem a másik oldali, amelyik sáv az M5 felé megy. A képen a fehér tetjű épület a kút. Tehát nem a SHELL kú, mert az az M1 felé visz. De fél négy-négy között lesz ott egy-két Z.
Sajnos nem, mi több nem is leszek bent a melóhelyen.
Te akkor nem tudsz hamarabb elszabadulni?
Szia!
A holnapi programom változott, úgyhogy egész biztosan csak a pályára megyek, s ott majd összefutunk mindenkivel.
Hali,
Ez az a csomópont, ha megnézed a képet a bejelölés alatt látszik a benzinkút és egyben vele a McDonald teteje.
Én ott leszek, bár én sem tudom pontosan, hogy hol van
Sziasztok

Most nézem hogy hol van a Szigetszentmiklósi lehajtó az M0áson. Nekem csak az a baj ezzel, hogy elég keményen visszafelé kell mennem, ha ott akarok veletek talizni! Még nem tudom lesz-e ennyi időm melóból ejönni és visszamenni oda. De akkor fél négykor ott lesztek? Mert úgy néz ki haver nemnagyon talál ruhát amiben feljöhet!

Itt van a lehajtó ? :

http://maps.google.com/maps?f=...

Előre is köszönöm a választ
Az enyém kapott szinterezett Brembot. Hogy a tárcsát ha eszi, mennyire eszi, majd kiderül de megérte...nem kicsit
jaaaaa.....
én gyárit használok de biztos jó bele bármelyik amit árulnak
Kössz, hangos dob van a motoron amit meg akarok venni, csak lehet a mélygarázs miatt nem árt egy halkabb is... Mielőtt a szomszédok elkergetnek :)
Heló mindenkinek!
Lenne hozzátok egy kérdésem!Milyen első fékbetét kell a kis Zéébe,vagy milyent ajállotok?!Köszi,sziasztok!
Üdv:Schnau
Hali skacok !
Én megyek haverral pályára , ő visz fel futóval ... de ő motorozhat az én motorommal ? ha ő pl a lassú csoportba nevez én meg akkor a gyorsba úgy megoldható nem ? mert olvastam h "saját motor " blabla...

meg neki kordura túraruha van csak ... azzal is fel engedik az embert ?
Hááátööö, jaaa
ne törődj vele,ilyen az ember,ha fanatikus ezt a mocit még a külföldi oldalakon is megbámulják!
Köszi!
Azóta már nem is úgy néz ki !
új Z1000 fejidom, másik hasodom,bár az még nincs fenn, ninja felnik,bár az tök ugyanúgy néz ki,mint az eredeti,csak sokkal könnyebbek... mindig buzizok vmit rajta, már rég átestem a ló túloldalára ...
Köszi!
Délután hívom...
k**va szép gép! Csak gratulálni tudok hozzá,minden elismerésem.
Köszi, kereslek e-mailben, úgy is akartam már beszélni veled