Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Segítségeteket kérem cbr-esek!!
Akarok venni egy cbr 125öst a jövő héten. Na most mielőtt kicsengetek érte egy vagon pénzt ki szeretnék próbálni egyet, hogy egyáltalán milyen. Tudom, hogy nem fog csalódás érni, de akkor is. Ültem én már MZ-től kezdve cg125, cbf 500ig mindenen csak ez maradt ki, mert nincs a sulinak ilyen. Nem jár valaki holnap vagy a jövő héten a duna plaza környékén? Ott van a pálya és ott ha valamelyiktök egy kör erejére oda tudná adni a szeme fényét akkor azt nagyon megköszönném.
Visszaszívom előző kérdésem! Megtaláltam a választ. Én is csak azt akartam mondani, hogy túlságosan belemerültél ebbe a tuning dologba. Én januárban döntöttem el, hogy motort akarok cserélni akkor megnéztem, hogy mi az ami kapható rátaláltam erre a szépségre azt most kezd el izgatni, hogy ki kéne egyet próbálni mielőtt megvenném a szalonból.
Csinálod már a jogsit?
Az biztos hogy lenne rajta mit alakítani..... kicsit fickósítani kéne, de azért alapjában véve nem anniyra fos.
Remélem is abba remánykedek hogy lesz 2007-es modell a cbr 125-böl, (de mondjuk lesz) csak mennyibe fog különbözni a jelenlegitöl? Mer én tudnák rajt mit alakitani.
1 év múlva............. húúú addigra már lehet nem is a CBR-t akarod, addig tod mennyi dolog változhat.....
Felesleges itt virtuálisan tuningolni meg ez az mert addigra úgyis változnak az árak
Igazatok van, én is igy gondoltam, de csak össze akartam magamban foglalni hogy mindez nekem jogsistol motorostol ruhástol tuningostol mennyi lenne. Mer lehet hogy tuningal menne 150-ed de amennyit ráköltenék kész lenne gy mito A cbr 1 év mulvára van tervezve amugy.... És jogsi is csak akkor lesz.
Na en ma kikaptam a nagy zuhet... Bp-n, szep nagy eso volt, kb az uton 3cm viz volt, es jo nagy pocsojak, amiben 10cm-esen allt a viz... nahat teljesen ugyereztem magam mintha jetsky-znek, csak egyensujozni is kell... amellett fullra szetaztam

na viszont en mar 3550 km-et belenyomtam, ugyhogy kerdezoskodok is... hol tudnek jo bort venni a tankra ami teljesen befedi? mert oldalt a labammal (meg a tetejet amikor radolok...) szejjel karcolom, meg horzsolom tehat Bp-n vmi hely ahol tuti kapok ra 1 jot, es olcson (fekete szinben)
ebben viszont egyetértek hogy elöbb vedd meg a motort, ismerd meg és utánna döntsd el min hogyan akarsz változatni a motoron mi az ami megfelel neked és mi az ami nem! mert így látatlanba és úgy hogy még 1km-t se tettél bele CBR-be nehéz megitélni mit kéne rajta varniálni!majd ha meglesz a cbr-ed és be is lesz járatva és úgy mentél vele minimum 1000km-t hogy már fullra pörgethetted utánna érdekeljen a tuning része a dolognak, mert addig semmi értelme!lehet hogy érdekel a dolog de elöbb a CBR érdekeljen és csak utánna az hogy mennyit bírsz kihozni belőle!felesleges 1 olyan motort tuningolni amit nem ismersz!
50ccm, hát Te nem vagy semmi.. utánaérdeklődsz már mindennek, a power upnak, a kipuffnak hol lehet kapni, mennyi, mennyit dob rajta, ez az amaz, komolyan néha unom már a kérdéseid, főleg így hogy nincs is még motorod...
Figy, szerintem előszöris vedd már meg azt az átkozott CBR125öt /persze ha azt akarsz/, rakjál bele 5ezer km-t, aztán ráérsz gondolkodni szélesebb keréken, power upon, nitrón, kompresszoron meg utánégetőn...
Egyébként mit tartalmaz ez a power up? Mondtad hogy ez egy tuning szett, de ez ilyen elektronikai cucc v mi? Nemrég irtad hogy a dob 10km/h-val növelte a cbr-ed végsebességét, de mr2t azt mondta hogy 4t-ken nem dob semmit egy kipufogó,de ez hülyeség mert a grafikonon is kimutatták mennyivel jobb a gép. A power uprol valaki nem tud egy árat, és hogy honnan lehet ilyet szerezni?
Rockandyroll!! Olvastam egy másik fórumba hogy mentél 144-et a cbr-el. Azt szeretném tudni hogy elbir-e akkora tempót, hogy viselkedik? Nem e instabil stb, és a fékeket hogy lehet tuningolni?
oks
nem tom még semmi nincs eldöntve, majd megdumáljuk... msn? nekem adatlapon van a a címem!
honnan, hova, es merre gondolnad? szerintem en szivesen bennevagyok
Valaki holnap 6kor egy lightos gurulás? bp-en
www.louis.de
Itt biztosan találsz kipufogot, mert van 1 ilyen újságom és abba van CBR-re kipuff!!!!
Lehet h találsz olyan boltot ami ennek a cégnek a termékeit forgalmazza!!!!!
Pécsen most nyilt 1 üzlet: Fema parkoló
Sztem érdemes utánna járni, mert minden sokkal olcsobb, mint más boltokban!!!!!!
de van valami leirás hogy tudjam hogy jó e rá?
Vlado-tól vettem. Természetesen nem jó rá minden kipu
vLado
Rockandyroll, te honnan vetted a kipufft vagy honann rendelted mert én is akarok venni rá? interneten nemtud olyan oldalt ahol rá lehet nézni? méretét kell nézni vagy bármelyik dob rámegy? köszike!
Én is láttam ma valakit kék cbr-el a blaha és ferenciek tere között (blaha felé ment) kb 15:15-kor......
Ki volt az???
:o)))
Húhh képzeljétek itt áll a garázsunkban Talmácsi Gergő 2005ös versenymocija,most szálltam re róla 5perce,csapattam vele 1keveset és ami azt illeti,nem húz rosszul a bringa...
Nem ment ma valaki csepelen olyan 2óra körül egy kék színű CBR-el? Találkoztam vele és még intettünk is egymásnak! Egy TZR-el voltam.
Igen, ráférnek.