Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóéjt Dijjo, és minden cbr125-ösnek :))


Na mentem aludni,, kikell aludni ezt a mai fórumozást :)
balfasz
szarjainkkal elpöfögünk

Akkor jó motorozást! :D
DADIS PFPFPF teneked mia faszom szupergéped van? ami mindent überel? Huzzá má innen a francba hagyjál minket a szarjainkkal elpöfögünk csak ne rontsd el a napjainkat a te szánalmas hozzászolásaiddal biztos ien kis pöcs vagy aki itt éli ki magát amugymeg mindenki szopatja ennyi
pákó, bocs lemaradt az ó betű
mért rspák ide hogyan jött be?!?!?!?!
jah most olvasom
meg h lehet bemenni egy topicba így h "a kurva anyátok tzresek"
.....
oks... bár a mostani hét tele van zh-kal de utána dumálunk....
Szerintem én nem fogok túlsok újat mutatni neked, 1 éve van jogsim csak
bencce lattam nagykovacsit irtal, akkor gondolom namvagy tole tul messze, mivelis en ott lakok
tehat ha akarsz gurulni 1 kimeloset akkor gurulhatunk is akar barmerre... csak menjek valamerre es ne 1edul, meg nemart egy olyanis aki tapasztalt, hatha tud valami okosat mondani a technikamra
___________________________
az mennyire terheli meg a cbr emet, hogy tel elott, volt 1 honap, amiben meg tudtam motorozni, akkor ultem fel eloszor a mocimra, es le is mentem vele 2e km-et, az elso 600-700 km et 6-7e fordulat fole nemvuttem (kimeltem... ahogy eloirtak) majd onnan kb 1,5e ig 10e fole nemporgettem, de onnantol kezdve 11,5e nel valtok
kb 3 hete vettem elo, azota mar bele is tekertem 1200km-t
varhatoan meddig fogja birni szegenyke?
es alltalaban mindig csutkara huzom, es viszem ameddig megy, kanyarok elott ha kell nagyot fekezek...
de ez valami gyökér, eleve 50-est baszki minek tuningolja
rs-esek :D:D najóh, nemszidom, rs-t szeretem énis :D
pont most olvastam... hasonló mint itt gyökér rspako meg a haverja...
TZR50 topikban "zajlik az élet"
ha nincs pénzed ne motorozz!
nem én(már)két barátomnak ennyit fogyaszt a tdr(régen...nekem is a tzr/kmx ennyit kajált)
nekem az 50es NSR zabált 6litert ha fullra volt forgatva, de az mindig fullon volt
125 2T 4 liter? Azt hogy csinálod?

Sőt chris15 RS-e úgyis le van fojtva, max 120at megy, szal ha megyünk valahova beszólok ide is
a cbr ha fullra forgatod akkor megáll 3,5be a fogyasztása!!!
én ugy vagyok ezzel hogy mindegyik javitása pénzbe kerül,az meg kevés van nem szoktam bántani a mocijaimat.Fogyasztás 125 2t 4l/100km-250 2t 6-7l(ha küldöm 10l)cbr???
mért ne lehetne!kinek mi, de az mz-t pályán elég utolérni láttam már mz-seket buják között úgy döntögetni a motort hogy a térdük lent volt
egy simsont is lehet hajtani ennyi erővel vagy inkább egy mz-t
én pl motorozni full nyugodtan el tudnék menni cbressel... tisztában vagyok vele h nem száguldozás lenne belőle, de egy kanyargos szakaszon még poén is lehet... multkor mivel az összes RS-es otthon szerelt, kiementem nagykovácsiba egy ROBOGÓS haverommal. yamaha jog! mekkora gáz geci, robogóssal mentem, inkább le kellett volna biztos köpnöm, igaz h a legjobb haverom de mind1. szarok én rá baszki h azt a fél órát 45km/h-val kellett megtennem egy 10éves szemét mögött... elnézelődtem és legalább nyugodt voltam, hogy ez alatt nem lesz semmi baja a mocinak...