Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudna nekem valaki mondani valamit a cbrbe a hrc kitröl? elvilek nagyon nagyot ad a teljesitményre? vagy van ilyen oldal ahol ezt megtudom nézni?
500km a könyvben előírt bejáratás de én 1000-ig kíméltem. 500km-ig csak 6000-ig pörgettem, utána 1000km-ig pedig csak 8000-ig, utána pedig hadd szóljon.

Ez a 7% amit mondtam ez simán lealkudható, szóval erre ne úgy tekints hogy nehogy túlzásba vidd a dolgot. Nekik az az érdekük hogy eladják a motort, ha nem veszed meg akkor a seggüket kitörölhetik a motorjaikkal. Kb. 10% a haszonkulcsuk amiből 7% az amiről még hajlandóak lemondani.
Hogy néz ki a bejáratás ennél a gépnél?
Igen azt láttam és tetszik is. Nem tudom mi lesz. Majd beszélek még az oktatómmal. Ért a mocikhoz nagyon és biztos fog majd segíteni.
Szerintem egy 7%-ot le lehet belőle alkudni. Egyébként a 2006-os fényezések között van megint fekete-piros (ezüst hasidommal).
Igen ebben van valami és pont e miatt hajlok mégis csak az új felé, de nem tudom. Ami a másik baj, hogy a szerkót már megvettem és piros, fekete, szürke a domináló szín. Piros-fekete cbrt meg csak egyet találtam amiben 10000km van. 2005ös 0km-es ciberére nem hivatalos Honda kereskedésben szerintem jó esélyem van az alkura. Egyenlőre listaáron próbálták eladni, de jogos lenne az alkudozás nem?
én inkább az újat ajánlom, mert a kevés kilométeres az majdnem annyi mint 1 új, ha szerencséd van úgyis tudsz a kereskedönél alkudni, és akkor mégis csak jobban jársz mert te járatod be és tudod hogy rendesen megvolt a bejáratás, mert vannak olynaok akik eladják 1200km-rel, és hát gondolom azért mert csalodtak a végsebességébe és sztem aki 1200km-rel adja el az nem biztos hogy betartotta a bejáratást, persze ez az én magán véleményem!
Hát ez rossz hír.
Láttam már 1évesben is 10000km-ert szóval ez tulaj függő. Tegnap még úgy volt, hogy új gépet veszek, de meggondoltam magam. Aztán lehet, hogy megint meg fogom . Szombaton vizsga és jövő héten már muszáj leszek dönteni, mert már nagyon hiányzik a motorozás. De most megint bejött egy másik gép a képbe ami elbizonytalanított. Suzuki Gs 500. Egész más kategória, meg a jogsim is csak korlátozott lesz, de van ami le van butítva 24Kw-ra, és van aminek meg csak a forgalmija ilyen.
Sajna a CBR-t nagyon könnyű visszapörgetni, de azért egy 4T-és motort 2 év alatt nem nagyon szoktak széthajtani, szal szerintem emiatt ne aggódj.
Ez lenne az első igazi motorvételem. Mi az amire érdemes odafigyelni? Km órát künnyű ezen a gépen visszapörgetni? Csak mert nekem gyanús 1-2 gép km állása! 2év alatt 1500km?!
motor.hu-n vannak
hát nekem van egy amibe van összesen 65km, de nem eladó!!!!
de nézegess hirdetéseket, multkor láttam 1 csomot ahol 2-3-4000km-es CBR-t árultak!
Egy kevés kilóméteres cbr-t keresek!! Nem tudtok valamit???
milyen ruhát akarsz venni?
vagy holnap vagy kedden mek ruhát venni...... szal hamarosan én is mek túrázni
Aha az van:)
Úgy hívják h boni:)
JAMAL veled mia helyzet holnap?
Bernipásztorod van? Ennél szebb kutya a világon nem létezik...
Mi a neve?
Bernipásztorod van? Ennél szebb kutya a világon nem létezik...
Mi a neve?
Láttam ma valakit egy piros cbr-el itt Érden..... ki volt az???
akarom mondani visegrádra!
Srácok akik érint, holnap 4kor tali bp-en és megyünk szentendrére... hogy hol azt majd később megdumáljuk csak megnézem a választási műsort...
Én már nem emlékszem a pontos összegre, de olyan 5 körül volt, hogy én vittem az olajat!!!!
Kéne egy kis segitség!!!!!!!
Nem tudjátok, hogyan tom eltüntetni a CBR hátulján lévő Repsol matrica tetejéröl a karcot( valaki nekinyitotta az ajtót) , de nem nagyon látszik, csak pont a matrica tetejék elkapta, nem mély a sérülés!!!!????
Jővő héten lesz az 1000 km-es szervízem. Mennyit fogok fizetni?
Sziasztok!

Végre itt a jó idő! Jó Motorozást mindenkinek! Különösen a Debrecen környékén élőknek!