Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Király :DDDDD
Senki nem válaszolt a kérdésemre de mégis megkaptam a választ, van tárolórekesz a cbr-en.
attól függ,hogy 6 vagy 8nyelves kell.
4e 6e
Mitogeri dadis mondta h te intélztél egy szivómembránt a mitohoz... mennyibe került?
én nem egyből 600ra ültem,volt cbr,meg rgv250,igaz egyiksem sokáig.de mondjuk megszokható aza 100paci:D
Szerintem is zárjuk le ezt a vita témát!!!!!!
Kellemes Húsvétot!!!!!

(bár látom itt baráti a közeg )
Csatlakozom!
Szerintem is röhely az egész!
ezt tegnap már megbeszéltünk mi a francért kell megint veszekedni!
mért fáj nektek ha valakinek 2t-s mocija van, vagy a 2t-seknek mért fáj ha valakinek 4t-s mocija van!ki nem szarja le! ez én motorommal csak én fogom élvezni a motorozást nem más mert ha fikázzátok ha istenititek más nem fog vele menni szal kár civakodni, mindenki hajtsa a maga gépét és akko franko lesz minden!menjetek inkább motorozni, magatoknak bizonyítsátok milyen élvezetes ne másnak, akinek olyan mocija van az tudja akinek nem az meg 1 másikkal élvezi!!!!
komolyan mondom, a találkozok helyett már verekedéseket kéne rendezni
nem kell kávédarálozni meg semmi szar, a "kávédaráló" marha erős és piszok gyorsan megy, a 4t-nek meg jó hangja van de lasabban megy!!!
veszekedés lezárva!!
ha nem bírtok leállni nyissatok 1 topicot "agyonverlek ha nem értesz velem egyet" címen!
Szép nagyon Gratula!!!
A 125 után és is egy 600rr veszek!
Másfél év mulva leteszem A és a 125-st eladom aszem!
:))))
Az ilyenekre nemkell figyelni mint pl: dadis...
nemis ertem, nemlattok ki a fejetekbol? nemveszitek eszre hogy csak feltunesi viszketegsege van? csak azert baszakodik a forumunkon hogy kielhesse csokodt vagyait, ne is vegyetek figyelembe amit ir, irjon amit csak akar, majd admin lerendezi es kesz, nemkell reagalni ra, es megis van oldva a tobb oldalas civakodas... amig folytatjatok ugyse fejezi be, ugye, kie legyen az utolso szo?!...
ááááhh, ez nálatok születési rendellenesség.... impotencia mellé még egy 125-ös 4t is :DD
Abbol inkáb csak még nagyobb lesz ha ti akkartok segíteni!
Van cc bringám is. :)

Mit keresünk a topicban?
háááát próbáljuk eltüntetni azt a rohadtnagy ködöt a fejetekből. :D
Gyerkek, most komolyan... szánalmasak vagytok
Törődjön mindenki a saját dolgával
Ezt a motort választottuk, a mi "bajunk" és kész.
pl dadis mit szólnál hozzá ha a cc-sek odamennének a biketrialsra baszogatni titeket hogy "meghalnátok az első emelkedőn, meghogy mér kell a cangával "fáramászni"
mindenki maga dönti el hogy neki mi jó és ehez másnak semmi köze
nekem cbr-em van:)
Srácok már ne is haragudjatok akinek nem CBr-je van az mit keres itt tudom ,hogy ez egy szabadország és egy szabad topic, de mégis miért van itt?
Amugy cbr-kovi te miért nem töltöd ki az adatlapot?
oks ,te akkor csináld ezt,én a Kávédraló 125ösön várom a zöldet,és ÉLVEZEM
+ ha valaki feltartya a kezét hogy húz oda egyet, akkor nem kell gondolkoznod mint a 2t-seknél(kávédaráló)

Te istenbarna.. az ilyeneket kellene elásni aki ilyet mond...
Csatlakozom!!!!
sziasztok! Én azt mondom hogy ha most valaki 16év körül van és szeret motorozni (és nem raknak alájuk mindent szüleik) akkor vegyenek egy cbr-t. mert lehet hogy nem olyan gyors de nagyon élvezhetö és a 2t-seknek se vált hamarabb zöldre a lámpa. + ha valaki feltartya a kezét hogy húz oda egyet, akkor nem kell gondolkoznod mint a 2t-seknél(kávédaráló) mert a cbrnek gyönyörű hangja van. rá kell rakni egy nagyobb kipufogót egy direktszüröt és nagyon jo kis gép a cbr.
Srácok mi a helyzet kinek hogy teljesít a CBR-e?
Igen. És azért is a fiatalságott célozza mert teleknték burkolattal hogy sportosan nézzen ki, és azért van repsol os is hogy a fiatalságot megfigja. Persze nem azoknak akik zsebböl kiráznak egy mitot. Meg szerintem nem sok szülő rohan egy szóra hogy a pici fiának egymillás mocit vegyen 16-évesen.
Üdv Mindenkinek!

Ahogy olvasom, tegnap este igazán elszabadultak az indulatok.
A véleményemet had közöljem.

Mindenki tudja, hogy a kis CBR nem egy verseny mocc, nem tud 180at vagy mennyit menni, de még nem is egy testes mocc. Vajon mi? Talán mert nem erre tervezték, hogy RSekkel, meg Mitokkal áljon le gyorsulgatni? Ezt azért megfontolnám, akik idetévedtek a más fórumokból, s össze vissza fikázták meg hasonlítgatták a kis CBRrel. De hisz ők mondták, idézem: "nem is lehet egymás mellett említeni a két motort". Felmerül a kérdés bennem, akkor most minek hasonlítgatják? Meghazútolják magukat...
Nah de mind1, az ő dolguk, viszont az, hogy össze vissza fikázzák a ezt a moccot, azt nem tudom elfogadni. Próbáljuk ki egy kis kanyargós városi utcákon, s nem pedig az országúton. Szerinetm egyértelmű, hogy ki lesz a jobb. Lehet, hogy gyorsabb, erősebb a 2T sport moccok, de míg a kis CBR megforul, addig a 2Ts moccok, 4x 5x kell előre, hátra, előre, hátra.... míg sikerül megofrdítani. Tudom, mert nekem is van, pontosabban volt olyanom... Ennyit azoknak, aki mégis hasonlítgatni akarják a kettőt. De teljesen felesleges, mert nem azért készítették, hogy gyorsulgassanak vele, hanem egy olcsó, ami a fiatalság körében nem egy elhanyagolható dológ, nem eszik sokat, és könnyen vezethető.
Így a gyártók szemében az anyagiasság (mert vannak akik alá nem teszik a motort), és a könnyen kezelhetőség volt a cél, amit szerintem 5* re sikerül.