Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de soha nemfogok élvezkedni---
a dugattyút nem árt 25000-ként csereburálni de nem biztos, hogy te miattad fingik be a gép.
de kiváncsi lennék mikor mész a cbr-el 25000-ret???
nah látod te hibád volt, de különben is besülhetett volna, ez jellemző a 2t-s mocikra, de a cbr-nél hibázhatsz, de a dugód nem fog besülni
Te istenbarma,,,
de lehet nagyobb élmény földhöz kenni a mocid 170nél, de ezt te jobban tudod
ja 50 es

gyalai_szandra@freemail.hu
(tesomé csak ezen lehet elérni)
énhibám miatt sült be-
aztán miért, mert neked 2t-s mocid van és ezért most te vagy a faszagyerek! igaz a cbr nem megy 180al csak 130at de ha foglalkozunk vele annyit mint 1 mitoval akkor 140t is, de még akkor se kell attól félnem hogy földhöz vágom a besült dugó miatt!
a cbr 125-öt nem motor,és nem felel meg normális 125-ös motornak!
egy olyan motor ami 50esnek készült nem fogsz belőle csinálni 1 tartós 125ös képességeknek megfelelő motort, az olyan motor amihez hozzányulnak 1szer az már nem hosszú életű, mármint ha motorikusan nyulnak hozzá!ennyi erővel veszek egy 600as gépet aztán 900-ast csinálok belöle
50-es dna-d van? Van msn-ed?
olyan anyagokkal kell dolgozni ami birja az én dna-at is megakartam csinálni csak most elszeretném adni.gyárilag 6 loerős.
valakit nem érdekel?
de ha te mész mögötte 100al, akkor hogy várod el hogy halld a hangját?!?!?!
látom nagyon nem vágod!
100-ig mentem mögötte.. hallottam de nemnagyon, utána mellé értem, pofán röhögtem és mentem tovább :D
persze, a szarból is lehet váratépíteni de összedől!!
mit gondolsz meddig bírná 1 olyan robogó ami fullra ki van hegyezve???
csak annyit erröl a 20 lóerőről...
nem vagyok nagy gánymester meg nem vagyok egy szerelő de ha elmész egy jó oldalra ott lehet találni olyan tuningszetteket amivel 140 et is ki lehet hozni és ezt nem 6 lóerőből szedi össze.
csak hengert kell benne cserélni egy kipuffot egy karbit ...tehát szinte mindent a főtengelyig.
onnan tudom hogy az egyik szerelő mondta.(nevet nem akarok említeni)CSak annyit hogy kecskeméti
az oké, a mito 2t-s ezért a hangja is nagyobb, de nem szebb!!!
de szerinted a sorompónál nem alapjáraton van a motor??????még ha pörgeti is akkor sincs kipörgetve fullra
Hallottam már cbr-t... sajnos, de csak sorompónál mikor leállítottam a mitot, hogy haljam :D
ki mondta hogy túlüvölti a 2t-t te szerencsétlen, azt írtam hogy a 2t alapjáraton még a kapalógépet is túlüvölti, látom nem elég hogy 1 olyan motort fikázol amit nem ismersz, de még szöveget se tudsz értelmezni
Kicsit olvass utána robogó oldalakon.. mielött írsz!
dadis! te hol álmodtad hogy egy 70es hengerrel egy robogó 20 lóerö!?
annyi a baj evvel a hondával hogy a honda hélix(250) is megy 120-at és az nagytestű robogó.
igaz nem tartozik ide de avval a 100 az elég jo tempo de egy gyorsaságinál...135
mennyi az utazója???
Te télleg teljesen hülye vagy... Mikor üvölti túl az a hulladék a 2t-t te barom???????????
hát de 1 olyan motor amibe még az elektronika is teljesen ki van szedve megnézheted meddig gyorsulja le a cbr-t, egy olyan kiélezett motor meg olyan hamar tönkremegy hogy utánna veheted bele az új hengert, blokkot meg minden szar, de ha szerencséd van megúszod 1 darabig fúrásokkal, egyébként te vagy beteg ha tagadod hogy nem szebb a hangja vagy pedig még nem hallottál cbr-t múzsikálni, nem az alapjáratról beszélek mert ott meg se szólal, a 2t meg a kapálógépet is túlüvölti
egy mito tán nem hal meg 9000-es fordulaton