Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah azt én is láttam hogy papír nélkül meg pályagépnek adják, de majd én is megnézek pár helyet aztán szólok ha találtam vmit!
Lehet azért itthon is kapni olyat, csak sajna papír nélkül. Már majdnem mindenhol utánna néztem!
hát ebből pont nem a kezdőmotor tulajdonsága látszik! 1 keződmotorozáshogy a biztonságos közlekedés tartozik nem pedig a térdkoptatás
Ebböl is látszik hogy a cbr ideális tanuló/kezdő motor! CBR 125 !!!4ever!!!
jah, igazad van, akkor nem figyeltem a szövegre csak bemásoltam
pedig ez tényleg marha jól néz ki!
Csak az a baj, hogy ez is keres, és nem elad... az a cbr ami ott a képen van nekem is bejön, de lyat nem lehet itthon kapni sztem!
elég szépen! legalábbis nekem tetszik! ha majd 2 év mulva nem lesz pénzem nagyobb motorra akkor legalább 1 ilyenre összekaparom a pénzt meg ezek mégis csak 45Le-sek a 125ös meg csak 14 szal annyival is jobb lenne
Majd megnézek egyet! De biztos fog tetszeni!
Köszi, ez tényleg szép! Én is most kerestem. 400 ezer körül mozognak az árak.
itt találtam 1 gyönyörű 250es CBR-t ha gondolod ár az sajnos nincs, de az csak 1 telefonba kerül
szerintem ez nem pici!
hát ha olyat szeretnél és tetszik is a motor akkor vedd meg, nézd meg, ha neked megfelel a termete akkor király és semmi más nem számít!azt biztosra veheted hogy nagyobb darab mint a 125ös CBR és az kényelmes motor nagyon szal a 250es is biztos jó! meg kell nézni ha komolyan érdekel!
Miért nem? Kapásból van itt a kezemben 5 hirdetés!
kár h sehol nem fox találni:)
Hát a termete! Mondjuk, én sem vagyok nagy darab!! Csak azért kérdezem, mert olyat szeretnék venni.
hát az attól függ hogy mihez képest pici, meg hogy mi pici, a teljesítmény vagy a termete??? mert 1 robogóhoz képest nem pici
mondjuk cbr-be ez a jó hogy 5-6ezren nem kell visszakapcsolnom mert az már 4től intenziven húz, persze ha sportos akarok lenni akkor 4nél visszakapcsolok, de 6nál már nem kell mert ott éled fel, csakhát a cbr meg nem megy gyorsan, de én így is imádom
Sziasztok! Csak azt szeretném kérdezni, hogy a Honda Cbr 250 RR nagyon kicsi?
hát elég alacsony fordulaton voltál, szal onnan nem ugrik, de vannak olyan robogok amik kegyetlenül ugranak, volt 1 robogo a volt nsr-emet 60ig úgy tudta követni hogy nem szakadt le, persze megelőzni se tudott volna, aztán 60után már elszakadtam tőle de jött jobban is, csak 60fölött az én motorom volt az erősebb!de ha nem 5-6 hanem 7ezres fordulatnál vagy, vagy 1 picit afölött akkor biztos nem kellett volna visszakapcsolnod hanem 4mp és ott se lettél volna, sőt lehet sokat is mondtam
Vmelyik nap motoroztam és egy robogót előztem volna erre jól odahúzta, iszonyatos hangja volt, és 3.ba mentem, 5-6ezren, visszakellett váltanom h 2-ba ott hagyam, 3.ba lett volna vagy 10mp...na az a robesz jól ment...
hol nyitottak rá????
láttad vagy csak a matricából itélve???
én motoromra nyit vki vmit tuti nem fog több ajtót nyitogatni mert eltöröm a kezét
Tegnap rányitottak a CBR-re egy ajtot.
Nem nagyon látszik, csak pont a Repsol matrica tetejét kapta el.....
persze, a versenyrobogokba van annyi, de azok fullra ki vannak élvezve és azokat versenyenként cserélik, azok max 3-4órát mennek!!!utcai motorból nem fogod kihozni, hameg mégis megcsinálod akkor baszhatod mert van 2heted, utánna meg kereshetsz másik motort
Hallom megint ment a 2t vs 4t cbr vita. Egyébként igaz hogy egy full tuning robogó nem lesz tartós darab. Mondjuk egy kipu még nem számit, de egy henger, na ott kezdöüdöik az élettartam rövidülés. Amugy lehet hogy egy robogó is elmegy 120-at, de elöbb is megy tönkre, és nem gyorsul fel úgy mint a cbr, és azért egy robogón nincs olyan futómű hogy elbirja azt a tempót, a robogók max 80-as tempót türnrk ha felette megy az már elég veszélyes mert instabil a gép. Dadis nem mondott hülyeséget van olyan henger ami 20 le tud, de azok versenyhengerek, és ha te utcai robogóba belegyüröd az kb egy -két hónapot bir ki. De a cbr viszont még elbírja azt a 120-as tempót , mert erre lett tervezve!!!!