Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szebb hangja van mint egy 125-ös 2t-nek????? Te beteg vagy!!!!!
egyébként nem néz ki rosszul de inkább megyek donornak a 2t vel...
te nagyonokos :D 70-es henger,, teljesen nyitott elektronika, stb,, simááán :) ésmost robogóról beszélek nem speedről.. aztmá nemlehet egylapon említeni a cbr-el,, a robogót még talán :D
mentél már cbr-rel hogy ennyire tudod???
egyébként a futóműve nem szar, csak arra a tempóra jó amit gyárilag tud, ennyi, nem 200as tempora tervezték!de a hangról ne beszéljünk mert mégis csak szebb hangja van mint egy 2t-s mocinak, főleg ha sportdob is van rajta, tud az visítani ha tépve van még a gyári is, persze nem 600ashoz mélóan de szépen szól!
hát a 70es henger nem nagy cucc!én is akartam venni anno az NSR hez, de azt mondta a kereskedő csávó hogy nem érdemes mert csak annyi hogy erősebb lesz, de jobban nem tud tőle pörögni mivel az elektronika úgyan ott tilt le, szal hiába van benne 70es henger attól csak erősebb és nem gyorsabb, 1 sima 50es robogó nem gyorsulná le max 1 verseny robogó
cbr-ben,, lassú, gyenge, nehéz, szar futómű, kicsi, keveset fogyaszt, hangja nincs, :D:D:D:D
kira, 135 wáááow,, ne csodálkozz ha haver ott bevár téged egy 70-es fulltuningos malaguti f12es robival :D
ha ajánlanád a géped mit emelnél ki benne???
egyébként milyen gyorsan gyorsul 100-ra???
Ha ha ha!
szakadékban 200km/h-s hátszéllel
Nincs semmi tuning a CBR-en és mentem vele ma 135-t!
Szeretem ezt a motort!
Ezt meg hol álmodtad?
egy 50-es tuning robi, 70 es hengerrel 20le.. cbr elbújhat mögötte..
itt a felnicsíkról az info bőven!
biztos hogy a CBR nyerne mert hiába tuningolod agyon a robigot, lehet megy mint az állat de az csak 1 50es és nincs benne akkora erő mint a CBR-be, csak akkor tudja elérrni azt a 120at hogy van ideje felgyorsulni, mert a CBR nyomatékosabb!!lehet megy úgy mint a CBR de a gyorsulás a CBR-é lenne!
Sztem mennének egymás melett csutkán mindketten. A cbr-re milyen felnicsíkot lehet venni?
srácok itt valaki vett felnicsíokot nem? Mennyi volt és hol? pirosban van???
robogó odabassza mint a szart :)
Csáó! Megfordult bennem egy hülye kérdés, de azért elgondolkodtató. Egy cbr 125 le tudna hagyni egy full tuningos robogót, ami 120-at megy lazán? Volt egy srác aki egy egész autósort előzött szabájtalanul kívűröl a jobbra kanyarodó sávbol vágott be, de gyorsulásba ki nyerne?Ha végre ugy megy mint a cbr?
Srácok volt ma valaki a O-ás és a 4-es keresztözödésénél egy piros-ezüst CBR-el?
nem mintha akár a 600ast ki tudná használni cbr125 után :)
bátor vagy... a 600as miért nem elég?
Énpedig ilyenre
Dejo visszatérni látom semmi nem változott.
mind1 nemis fog ugyérzem Valami találka már levan szervezve vagy semmi?
Amugy jövőre énis cserélek:P mégpedig RÁ
Nekem a tárolójába egy forgalmi belefér ha összehajtod...