Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem rohadtul érdekel a sebesség is. Szeretem érezni ha megyek akkor még van tartalék a motorba, egy előzéshez is. Ha mondjuk menne 150-et tuningal, akkor nem mennék többel 120-nál, de ha kell oda tudom neki húzni. Amugy ez a szélesebb nsr kerék dolog jobb stabilságot jelent? Mondjuk ha megy 120-at gyárilag mik azok a tuningok amivel jelentössebb sebességnövekedést lehetne elérni?--most persze jönnek majd a hülye beszólások vegyé 2t!---De én imádom a mitokat is meg minden de az árukat nem , ezért inkább cbr , ami jól kéne hogy mennyen, de az lesz a legjobb ha elöször meglesz, és megtanulok váltani.Ja + a jogsi...
Ok köszi! Egy kis többletfogyasztás még mindig belefér! Mikor állíttatod be, és hol?
A hangot leszámítva nem tapasztaltam jelentős változást. Most a következő lépés a karbit beállítani. A több levegő miatt most lehet hozzá több benyát is adni. A sportkipuff miatt elegendő lesz a gáz kivezető képessége is. Szal utána picivel többet fog fogyasztani de érezhetően erősebb lesz.
Nemsokára ez is megtörténik és majd tudósítok a fejleményekről és a tapasztalataimról.
Rocky!nem értek veled 1et abba hogy ha valaki már nem kezdő akkor nem éri megvenni!én már 5éve motorozom, abból 2,5éve NSR-ekkel, és az NSR az termetre nagyobb mint a CBR mégis ledöbbentem mikor ráültem a CBR-re mert igaz hogy keskeny motor, de fantasztikusan lehet vele motorozni nagyon jól lehet kezelni is nagyon fordulékony motor, persze furcsa volt a keskenysége meg hogy "virsli" gumik vannak rajta, de nem hiszem hogy megbánnám! tudom még csak 50km-t mentem vele, mielött jönnének a lehurrogó hozzászólások, de akkor is, nagyon jól irányítható motor én imádom, városba biztosan megállja a helyét még a 2t-sekkel szembe is, városon kivül is persze de ott ne hasonlítsuk a 2t-s mocikhoz mert a végsebesség ott különbözik, de még nagy sebességen is(ami a CBR-nek számít nagy sebességnek, mielött erre is rácsapna vki 2t-s) jól, finoman lehet kezelni!Akit nem érdekel annyira a sebesség, és sokáig akar használni 1 motort kisebb sebességen mint egy 2t-t de élvezetesen, annak a megfelelő választás a CBR!!
Hello Rockandy, milyen a légszűrő, ki tudtad már próbálni?
De viszont nagyon pofásan néz ki, és az 50-esek között a legfaszább szerintem. Énis gondolkoztam rajta mikor döntenem kellett hogy mit vegyek.
Most nem akarok vitát de sztem a tzr-t nem érte megvenni, mert annyi mint a cbr, legalábbis a rossis.
Jóóó csak én arra gondoltam hogy a TZR 50-es után nem biztos hogy megéri CBR 125-öst venni.
Bocs de ki számit kezdőnek? Az a kezdő alki még életében nem ült semmilyenen vagy az is kezdő aki robogón ült de váltós 50-esen igen? De azért annyira nem rossz ez a cbr-se 2t különben is kurva drága 1000000-ón fellül azé az már huzós ár, de azé már kapsz is valamit egy 125-öst vagy inkább egy nagyobb motort sztem.
kössz az infot, akkor lehet sport motor lessz, apám megengedte hogy legyen 125ccm-es motorom de ennél nagyobb már nem lessz tőle
Szerintem mivel nem kezdő motoros vagy ezért én inkább egy 2T-és 125-öst javasolnék.
sziasztok!

Jövőre érdemes cbrt vennem? jól gyorsul? mennyiért lehet kapni használtan?
azt a motor gazdijától is függ!(testsúly, vezetési technika)
én bátyáméval mentem 125-130at!az enyém meg még bejáratos meg még jogsi sincs
Hey Boy!
H. a viharba lenne a CBR gyári végsebessége 130,nézz meg egy katalógust...115km/h
Az enyém még életébe nem látta a 130at,pedig nem rajtam múlt...
hát sztem azért ment 140et mert jó kedve volt, és mert pehelysúlyú csávó vagy...

a lánc ha száraz, gondolom nagyobb a súrlódása ezért jobban lefogja a motort... de ez csak egy elmélet, és az holtbiztos hogy 10km/h-t nem ér, az meg főleg nem ha száraz...
a kis cbr 120 at megy gyarilag, 130 kipuffal (mondjuk 1x volt hogy 140 et ment (nem lejton...) de akkor szaraz volt a lanc, azota se tudom hogy van e hozza koze...)
köszi roby!
Ezt nézzétek! Most találtam!
click
hát én eddig akárhány forrást néztem, mindenhol 110-120at találtam...
persze óra szerint mehet 130at /ha sokat csal :) /
Hello cbr-kovi!
Itt van pár oldal, remélem megtalálod amit keresel.
Első
Második
Harmadik
negyedik
Remus kipuff
Performance parts

Sokszor olvasgattam a fórumot, gondoltam én is beregisztrálok, hogy gyarapítsam a cbr-es társaságot
a cbr végsebessége gyárilag 130 km/h
valaki megtudná mondani hogy mennyi a végsebessége a cbr 125 nek
hali! tudna nekem segiteni valaki abban hogy az interneten hol lehet rendelni alkatrészeket pl: kipuff vagy sportlégszüröt a cbr-hez. ha tudtok valamit linkeljétek már be légyszi. köszi!
bocs a szóismétlésekért
Oké, majd szólj. Már reggel óta ülök a gép előtt, és keresek. De hogy őszinte legyek, nem tudom, hogy érdemes-e megvennem. Mert A kategóriára akarok menni, oda nagyobb gép kellene. De a jogsihoz még a 400-as is kicsi, de én még nem érzem magam annyira jó motorosnak, hogy olyan nagyobb gépekre ráüljek!