Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mitogeri 2 lappal ezelött megmondta a frankót, egy 2t 125-öst pl mitot nemlehet egylapon említeni ezzel a cbr125 bizbasszal.. Említsük akkor egy malaguti f12-es robogóhoz :D 2t 70ccm. :D
de ahogy néztem az adatlapod elég jól leteszed a térded, ezt közúton is meg tudod tenni vagy csak parkolóba megy meg pályán?? mármint van olyan kanyar ahol le tudod tenni??
valahogy gondoltam
Haverok vagyunk :)
sztem te meg szövetkezz Mr2ütem- mel mert nagyon 1 véleményt fújtok
Bejöttem, mert már nembírtam ki ;) CBR125 még mindig nem motor...
lehet nem rossi volt a gazdája de mind1 most már nemérdekel mindenki mondja a maga igazát.
hát biztos nem úgy kellett volna!
de normál körülmények között nem hagyod ott a CBR-t, max ha bejáratos vagy ha béna gazdija van!
lehet nem ugy kellet volna belépni hogy a kurva anyátok de tényleg ott hagytam a cbr-t 90-ig na mind1 mert mindenkinek a saját motorja a legjobb.
gondolod vissza tudná hozni???
a volt NSR-emmel én is gyorsultam a bátyám CBR-e ellen, tudod meddig tartott? én fölpörgettem a mocit mint az állat ő meg alapjáratról indult, mikor elindultunk a mocim 1 orrhosszal előrébb volt akkorát ugrott de mikor kapcsoltam a 2.at akkor a CBR már elöttem volt és többet nem is láttam! lehet nem 1 seggrakéta a CBR, de nem fogja megverni egy 50ccm-es szar, méghozzá nem 1 ilyen szánalmas vezetővel
egyébként nem tom de kiállnál egy 125ös cbr ellen... kezdjük azzal h ugy indulna el a cbr h 3X körbemotoroz téged, aztán mire felköcséled valami húzosabb fordulatra akkor esetleg visszahozod, de utána meg jön a mocid vége, ami mellett majd megint csak elmegy a cbr....
Jamal jól mondja! Egyszer csak bejön ide és fikázni kezd mindent, és nem érti meg amit az ember mond neki, mert biztos nem beszél magyarul pákó! Ugyhogy az ő nyelvén kell hozzászólni! Takarodzsjál inzsen a 2t vs 4 t tpikzsba! De ez a csávó ezt csinálta a tzr 50-be is. Ez már gyorsulási versenyt rendezhetne amennyit itt irogatott. Hé rocky na mit dobott a sportlégszűrö a cbr-en?
fasza gyerek vagy ha az 50esből kihosztál 120at, de nehogy azt hidd hogy hamarabb leéred mint egy 125ös legyen az a CBR!!!
de ha ilyen faszán gyorsul akkor szerintem neked le is kellett zárni az autópályát hogy kipróbálhasd és még a vadászrepülő se ért utol!komolyan mondom én is veszek egy 50est ha van még 1 ilyen fasza motor!de had kérdezzem már meg, véletlenül nem 250nél teszed a 6.sebességet??
alapból te jöttél ide arcoskodni..... az más kérdés hogy sikerült-e..........
na mind1 akkor nehidjétek el én tudom és kész nem érdekel ti mit gondoltok.
Mekkora láma vagy rspako, pár ember próbálna normálisan fórumozni, és egyszercsak bejönnek ilyen számnalom emberek hogy hasonlítgassák 2T meg a cbr-t, és ez van a 2T jobb de hátránya is van (lásd Dadis) okkké egyszer elmondtátok, de a faszért kell 2 oldalon erről vitázni hogy, mer az enyém úgy megy mint állat és húúú de jóó a tied meg húú de szar. Ennyi szánalom a köbön ez CBR fórum nem 2T
testre 2x akkora de ccm-re fele se pappiron... mert ugye te elvileg már nem 50-esnek számitasz. Ha gyorsulni akarsz egy cbr ellen vegyél cbr-t, és az ugy korrekt lenne. Hiszen gyorsulási versenyen se gixezrek gyorsulnak cbr 125-ösök eleln.
azt hiszed neked van igazad pedig nem ne hogy te maradj szégyenbe hová valósi vagy felőlem versenyezhetünk!!!
JAMAL te meg takarodj már a RS fórumba mert kérdeztelek ott
lehet hogy nagyobb a teste mint a CBR-é mert az én volt 50es NSR-em nagyobb volt szinte mint a CBR sőt még a tankja is nagyobb volt vastagabbak voltak rajta a gumik és jóval szélesebb volt!
de tudod lehet neked akár 8 méteres pöcsöd is ha közben meg inpotens vagy
az alva járás betegség ám!!! ébredj fel, csak nehogy belelogjon a kezed a bilibe
miközben gyorsulsz pákó 300-ra, oda tudod adni a didi-t?
Srácok én nem nagyon akkarok bele szolni a vitába, de legyen ennyi elég a cbr-el és a többi motoral kapcsolatban amivel össze hasonlitotátok: "Kinek a pap, kinek a papné!"
nem tudom ki mentegeti magát nagyon meg téged nem is kérdezzet senki ugy hogy fogd be a szádat!!
tudod mit, gyere és gyorsulj velem, de ha mégse tudsz legyorsulni akkor legyen nagy a szád, de hisz pont te mondtad hogy mindig annak nagy a szája aki veszít, szal ébredj föl!! te jöttél be kötekedni és anyázni szal akkor kinek nagy a szája???
szerintem öcsém odaverne neked pedig csak egy 50es MTX-e van!!
akkor legyen nagy a szád ha már tisztába vagy a motorod korlátaival! akkor tanulsz ám meg igazán motorozni ha tudod mire képes a motorod!
de sztem te olyan fasza gyerek vagy hogy a hayabusa is csak a port látná mögötted
nevetséges vagy
mi az hogy robogó nagyobb teste mint a cbr é.