Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az tény hogy 125ösök közül a 2t-sek a nyerők!
az összehasonlítás akkor lenne fer ha az összes 4t-s lenne vagy pedig az összes 2t-s, nem lehet egymáshoz hasonlítani 2 és 4t-s mocikat!
600assal is meg lehet tanulni csak ész kell hozzá, tisztába kell lenni a képeségeiddel és tisztelni kell a motort mert a motor az erősebb
egyébként a sok 2t-s 125ös nagyon nagy élményt tud nyújtani nagy sebességnél, mert azokat forgatni kell és nem lehet velük egyszerűen lassan menni mert kívánja a gáz
de viszont a CBR is nagy élményt tud okozni csak vmivel lassabban de viszont nyomatékosabban, szal minden a 2 hatalmas élményt nyújt vmelyik így vmelyik úgy!!!
Épp ez az kezdőmotor. Azért tetszik nekem is, elöször mindenki tanuljon meg motorozni aztán utána üljön 2t-re vagy 600-as cbr-re.
ja, de a Superbike tesztben is leírják hogy az RS125 egy vérbeli versenymotor, annak minden hátulütőjével, de épp ezért úgy megy el a cbr mellett mintha az tolatna :)
A Cbr meg ideális kezdőmotor..

épp ezért nem egy kategória.
Azé rspáko se piskóta! Öróla miért nem irtál? Talán felébredt már a csodálatos álmából , és aranypárnák köüzt ébredt.... Na a cbr összefoglalva mindenki szerint: 2t-hez képest szar a teljesítménye, a kinézete, a futóműve Jó benn a kis fogyasztás, és hogy nem pörögi szét magát. Ez csak egy ideális városi motor azoknak akik szolidan elvannak, de picit sportossabb forát szeretik. És arra elég hogy egyik városbol a másikba 20km távot megtegyen gond nélkül, és ugy hogy nem lesz baja és keveset fogyaszt. Ezt leirták a superbike egyik 2004-es számában amit majd be kéne skennelnem. Ott a cbr nyert, azért mert a mindennapi használatot is nézték , nem azt hogy kinek hogy tudok odakenni. Inkább az autósokat kéne alázni nemgondoljátok? Arra ottvannak a gixerek. Részemröl ennyi.
nekem a bejaratas mar meg is volt mire lett jogsim
bár nekem lenne a legnagyobb bajom hogy nem tudjam merre menjek!
én meg mennék bármerre csak már a jogsi lenne meg, mert addig nem tom elkezdeni a bejáratást se!
Jah jolenne... csak nincs merre... semmi jo utat sem tudok errefele :(
ha valaki tud mondhatna BP 2. ker kornyeki helyeket
pilisvorosvar-dobogoko-esztergom kilove, tulontul katyus
egyáltalán nem szívtam mellre, csak nem látom értelmét a helyesirásnak mert úgyse figyeli senki, a fő hogy mindenki értse a lényeget a többi meg már mese



szép idő van szal mindenkinek irány motorozni!
jaja írtam is hogy ne szívd mellre, tehát tényleg nem baszogatásból írtam!!
csak volt egy-két komikus hibád, csak gondoltam megemlítem!

széles utat!!
Mi a fasz van már megint???????
Hadjátok már abba ezt az értelmetlen vitát!!!!!!!!!
itt nem a helyesirás a lényeg, úgy irom ahogy jön!
ez 1 furom, senki nem fogja ellenörizni a helyesirásom!
de te úgyis tudod, mert háttal nem keszdesz mondatot
de örülök hogy az én beszolásom volt a kedvenced, ez már vmit jelent
várjatok ez volt a kedvencem:

NSR:

" inpotens"

ne szívd mellre!!
atomjók az utóbbi hozzászólások...
néhány dolgot leszűrtem:

NSR szeret szép értelmetlen és magyartalan monológokat írni...

50ccm meg szvsz. nem sokat konyít a motorokhoz

Dadis jól beszél


..Mr2T nem haverom!!!
andy ha veszek olyan legszurot ott (gondolom az egy idealis, ha mar te valasztottad.. ) helyben felteszik e egyaltalan, amikor megveszem? nincs kedvem nagyon szorakozni a motorom szerelgetesevel
gipszes kézzel nehéz motorozni, ezek az elvonási tünetek, hogy itt fórumozok :D
Te ÚR isten hát itt meg mi történt!!??!!??
Mi már megint ez a nagy civakodás?????
Menjetek inkább motorozni, mint a gép elött görnyedjetek és értelmetlen vitába száljatok!!!

Jó motorozást mindenkinek( ütemtől függetlenül)!!!!!
ebbe a pár órába lendült 1 picit az tény
Legalább fellendült kicsit a topic :)
nem baj igy vagyunk sokszinűek
tese vagy piskóta :)
dadis te hihetetlen vagy... vagyis inkább gyerekes
Dede,, meg mondták is, hogy vannak jó helyek, ahogy levették a gipszet tuti megyek arra!
látom füredi vagy, erre zánka köveskál tapolcának nem szoktál jönni??? mert van pár jó kanyar
Igen, tihany fele, csopak füred közt, meg amerre jobb utak vannak ott lent szokott lenni a térdem.. ha úgy megyünk...