Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs 120-at megy egy másik topikba még csak 90 volt. bocs lehet elnéztem, de gyári motor ellen gyári motor a reális. De mondjuk te 50-essel vagy. Na elég legyen már a moderátornak elég sok dolga lesz. Amugy már én is befoghatnám hiszen én is csak egy 50-el vagyok...
szal akkor te mindig vesztessz?? mert nagyon úgy néz ki
majd akkor meglátjuk ne hidd el engem nem érdekel nem én maradok szégyenben!!
rspako és ki nem szarik a 70es robogódra? nyugodjál már le!
ti nagyon vicces gyeekek vagytok ha fáj az igasság. (mindig annak nagy a szájaíaki veszit)
Mongyuk hihető a dolog, de a tied tuningolt! gyárilag csak álmaidba verné le a cbr-t! De egy 2t 50-es is pörög azért ugy hogy lehet hogy tartottad a tempót 90ig. De ha jól láttam a te gépedbe 70-es henger van meg sportdob. Akkor nem tom mennyit mehet az rs folytás nélkül csak simán? Mert felénk a jobb sportrobogók csak egy kipuffal mennek 90-et. Felénk az rs-ek is 100-at mennek simán. Na mind1 nem is érdekel, ez a cbr topik ha nincs értelmes hozzászólásod a cbr 125 R-hez akkor csáó irány a 2t vs 4t topik!
de én úgy gondolom hogy inkább te fizetnél hogy ráülhess a CBR-re, mert ezt mind azért mondod mert irigy vagy, de most komolyan, azt hogy valakinek vagy egy 125ös 2t-s mocija és azt mondja hogy odaver a CBR-nek az oké mert ez tény, de te vagy nagyon mélyen aludtál mikor gyorsultál vagy pedig te másik irányba mentél
kész röhej vagy!!!
de majd akkor keresek pár simsonost meg babettást és velük gyorsulok mert a CBR 1 szar és a babetta a megfelelő ellenfél neki!
észre se veszed mekkora hülyét csináltál magadból igaz??? szánalom
120-at Az enyém meg full gyári le van fojtva, hogy ne hepajkodjanak a lovak és így megyek 210-et utazóba
Az tény nem megy 180at(ha megy azt nem sokáig)ha a cbr-t eldobod az a baj ahoz nemveszel semmit olcson:ráköltesz 2-2.5 cbr árát- 2milla-kicsit tulzás nem?(1,5évesen max 550ért eltudod adni)Hát ha számolgatunk maradok a használt tizenévesnél tudod azok már nemannyit veszitenek az árukbol.
te is nagyon kemény lehetsz. az enyémen van egy 70es henger meg sport rendszer és igy megy 120-at úgy hogy ne kegyél nagyon maga biztos, hova valósi vagy?
Senki nem mondta hogy az rs 50 szar de annyiba kerül mint egy cbr. Ne csak a kategóriák utolérését nézzétek hanem az árakat is, vagy itt mindenki ilyen gazdag gyerek?
Gondolod tudnád tartani a tempót???
igen csak balfasz gyerek lehetett vagy csak játszott veled
de tegyük fel hogy 90ig tartottad, de akkor biztos úgy vontattak az új 170Le-s passat-tal
nagyon király moci az az RS50 tényleg... na h azt minek venni, azt tényleg nem értem... dehát a te dolgod:)
értelmes hozzászólás de én a te anyádat láttam stoppolni
de ha te 1 ilyen fasza gyerek vagy akkor én vállalok ellened 1 gyorsulást ha megigéred nem sírva mész haza!de elöbb várd meg mert bejáratos mert így csak 100m-en verek rád
én a helyedbe nem röhögnék mert ez igy volt azt nem mondom hogy a végére is ott hagyta de 90-ig ottt hagyta a cbr a akkor is szar.
RS 50 vs cbr 125 Nem értelek titeket. itt mindenki ennyire be..ott a husvéti mulatozásba vagy mi? Emberek oké az össze hasonlítgatásotokba, de mindenki tudja mibenm mi a jó, akkor meg minek kell ijen szerságokkal rombolni egymás topikját? Emberek ha már összehasonlítunk akkor egy kategóriát. pl ijen volt az én korábbi összehasonlitásim GT 125 R vs Cbr 125 R azért mert mind kettő 4t 125-ös. annak több értelmét láttam.... És ott a cbr bizonyult olcsóbbnak és jobbnak kivéve kinézet terén.
rs50
a rohadt kurva anyátokat a cbr ugy szar a hogy van egy rs 50 gyorsulásban úgy ott hadja onnan tudom hogy versenyeztem eggyel ha fizetnének akkorse ülnék rá. nem értem hogy tudtok egy ilyen motorral menni?
ezt tényleg hülyeség volt a részéről!
de legyen 2t legyen 4t tök mind1, motor motor! szarom le hogy kinek mennyit megy a motorja, majd ha elvágtat mellettem egy 30Le-s 2t-s 125ccm-es motor, akkor azt mondam hogy a kurva életbe de megy ez a gép! de lehet hogy utánna 1km-re meg megköszönöm hogy 4t-set vettem mert nem baszom 170-nél földhöz a besült dugó miatt! nem véletlenül találták ki a kategoriákat!!
az meg megnézem hogy öreganyád hogyan gyorsul a robogóval!
inkább áljunk le ezzel az össze vissza való fikázással!
tény hogy a 2t-s jobban megy erősebb masszívabb vázzal futóművel val ellátva és nincsenek rajta virsli gumik, de nagyobb az esélyed rá hogy besül a dugót és földhöz baszod az egészet aztán akkor költhetsz 100ezreket arra hogy megcsináltasd és a végén már 2-2,5 CBR-t tudtál volna venni a rá költött pénzből pedig csak 50km/h-val mentél többet!
de azt el ne hidd hogy neked gyárilag megy 180at a 125-ös mitod!!!adjak róla tesztet, elolvasod vagy csak a tesztelőket fikáznád hogy nem tudnak motorozni
Mármint ha maradtak volna a régi 2t formációnál a hondánál.Lehet hogy ugyan ugy megy a 2t 125-ösötök mint egy gs500-vagy mittomén(csak példa volt) de akkor is csak 125-ös. Mindenki azt vesz ami neki tetszik meg a pénztárcájának.
Mondjuk a 2t és 4t teljesen más ne is hasonlítgassuk. Ha meg valakinek van rá pénze akkor vegyen egy mitot vagy rs-t. Az is igaz hogy kis ccm-böl inkább 2t a jobb , de aakor is az ára baromi sok(KKK)!!És azért egymilkán felül azé meggondolnám hogy 500-ast veszek vagy egy 125-ös pöcsköszörüt!(persze csak 500-ashoz képest)

merész a srác...
"Cbr 125-öt is megtudták volna építeni ugy hogy a 2t-lenyomja"
ezt azért én nem jelentettem volna ki... márha azt akartad irni hogy a 2T-t lenyomja...
kell a fasznak gs500, nehéz is meg nemismegy rendesen!

"Cbr 125-öt is megtudták volna építeni ugy hogy a 2t-lenyomja, kinézetre is meg taláűn sebességre is"

Te se gondoltad komolyan ugye??? Ekkora faszságok még életemben nem hallottam..