Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá!
akkor péntek mindenkinnek oké ugye??????????? jó idő lesz 20 fok! asztafalt király meg minden:)
hellosztok!!!

nekem Honda NS1-em van de jövőre cserélni szeretném és vagy CBR-t vagy GT125R-t szeretnék.
szal ha lehetne tudnál nekem is küldeni hangot vagy videót????? .
MSN:norbi6600@hotmail.com

előre is köszi!!!

jó motorozást!!!!
Gratula Norris, gyönyörű a motorod !!! Rocky, ha majd leszek MSN-en, akkor nekemis küldenél hanganyagot a CBR-ről???
Háát azért ezt holnap reggel megkérdezem. De nem lenne rossz!
simonzoli@hotmail.com
adsz egy MSN címet? Küldök egy kis CBR125 hang-videót
Egyébként miután leadtad a papírokat utána már lehet nyomulni, mert az a dátum kerül a jogsira. Magyarúl onnantól kezdve már van jogsid csak még a kártya verziója nincs a kezedben.
Még szerencse, hogy a sport kipuffot is megvettem, mert tényleg így elég gyengus a dörmögése. Ezres szerviznél fel is fog kerülni.
De bizony ott jártam!
De a sisakot már korábban beszerváltam.
Nagyon szívesen mennék, de ez sajnos nem tőlem függ, mert hogy jogsim még nincs.
Holnap reggel már dörömbölök a Petzval ajtaján a vizsgalapokkal aztán utána meg száguldok vissza a XIII-ba az okmányirodába és ha ez mind megvan és nincs túl késő akkor még visszamegyek Kelenföldre suliba is. Nem lesz egyszerű a holnap, de nem bírom ki ha nem motorozhatok a hétvégén!!
ja, egyébként 7000-től jön meg az ereje.
Na, küldök egy képet énis a drágámról.
GRATULAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörű a vas a sisakod is klasz Csak nem a MaxxPower-ben jártál?
Akkor hétvégén számíthatunk már rád is?
Itthon van a szerelmem!
Gyönyörű ez a gép. Nagyon jó vele motorozni. Nulla rutinnal is könnyedén hazahoztam. Kicsit hamar elfogy az egyes, de majd javul gondolom a helyzet ha már pörgethetem 6000 fölött is.
Sziasztok!

Én sajna az ujjam miatt nem ok ott lenni de lélekben támogatlak titeket
Sziasztok!

Én sajna az ujjam miatt nem ok ott lenni de lélekben támogatlak titeket
Hali!
Május 27-én lesz szegény Buginak a megemlékezése kecskeméten. Remélem minél többen eljöttök, legalább annyian mint amennyien a múltkori túrázásra jelentkeztetek!
www.idojaras.hu
én is remélem hogy jó idő lesz mert faszom ebbe az undorító időbe nem lehet semmit csinálni beleértve a mocizást sem
nem baj azért foglald le! a metneten és a met.hu-n is jó időt mond, baszok az rtl-re, azok cigányok biztos.
még nem tünt fel hogy mikor egyszerre nap-felhő-villám-zivatar-eső van a képen az azt jelenti hogy fingjuk nincs mi lesz, de így nem olyan föltünő ha tévednek mert napot is előrejeleztek meg esőt is.
most néztem rtl-en az időjárást és még pénteken is eső lesz + villámlás
az lehet, de msot is hogy volt 3 nap szünet szar idő volt, szal mikor ráérne az ember akkor mindig szar idő van
nem , aznapra mind1ik gyökér előrejelzés zsír időt mond!!!
reggel nálunk is szar idő volt, de már 1-2órától fogva süt a napocska elég rendesen
de pénteken is szar idő lesz mert olyankor ráér a diák
Na igen, ugylatcik ez a mai elmarad , nekem a pentek jo
akk is jobb...na jó ne vitázzunk,mer te apriliás vagy én meg cagivás.. akk vagy rs vagy mitot vegyen.. it is szar az idő amúgy...
srácok mit szólnátok egy pénteki naphoz? ahhoz már csak 4-et kell aludni? szép napos időt mondanak és majdnem 20 fokot! Na. Kinek jó, kinek nem?
ugyan már, hogy lenne már jobb...

hát ezt a mai napot megette a franc... nálunk esik... néztem égképeket, hátha pl siófokon pislákol a nap és az majd jön erre, de nem ugyanolyan szar mint itt