Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azt nem tudom h miért kell mindig bemenni a másik topicjába ugatni. Hidd el ő is tudja mennyit megy a mitod. Gondolom te nagyon örülnél ha bejönne 1-2 paraszt gixeres a cagivások közé, és körberöhögne hogy mi a faszt akarsz te kezdeni 125 ccm-el? Mire jó az? arra h annyit egyen mint az ő gépe, és 125 ccm ide vagy oda, mész vele 180, amit a hayabusa 2esben visz.... az ő motorja akkor mint egy kisebb autóé! Superbike-ban nem is tesztelnek 125-ket, max szökőévente mert csak röhögnek rajta. Jól esne nem?
Itt képzeld el kb ugyanannyiért vettek egyuj motort amig te veszel egy szakadt használtat. Te választásod, ez a motor meg az övék... faszért nem lehet ezt elfogadni...
Egyszer ragadjon meg az aprliád... kiváncsi leszek, hogy felgyújtod-e...
Amúgymeg nemkell túúúúlliihegni ezt az egészet...
Ezvan. Mitoból kilesz szedve a különolajzás és no para--- Míg tehetem inkább 2t-vel járok ilyen kis ccm-ben...
gratulálok dadis! Te egy igazi inteligens gyerek lehetsz, hasonló stílusú hozzászólásokkal pfff....
igaz h a mitod majdnem megölt. Ahogy joe-z is mondta, én gyujtanám fel a picsába az egészet...
háháhá,, 130-at megy a cbr.. én evom meg 180 fölött ment :) az igencsak 50km/h,, jah és én hamarabb elérem a 180-at mint a cbr a 130 at :D mito százszor komolyabb futóműve van.. testesebb. Komoly motor, cbr meg egy játékszer fottyadt picsájú nagymamáknak bevásárolni....
sorry most nincs időm elolvasni a hozzászólásod, csak az első mondatra reagálnék:

én kurvára nem fikáztam a cbr-t...
szerintem Te nem tudod mi az a fikázás :D vagy legalábbis nem láttál engem még fikázni...
Tyt, mit kell fikázni a másik motorját, lehet hogy másnak meg a te "szarod" nem tetszik, lehet hogy jobban meg gyorsabb és erősebb, de annyival drágaább a fenttartása ha szerencséd van csak kétszer eszik többet mint a CBR és még az olajat is meg kell hozzá venned!persze a motorozás költséges sport, és akinek nincs pénze ne motorozzon, vagy ne verje magát, de akkor sem mind1 hogy megveszel egy új CBR-t 700ezerért, és csak tankolni kell vagy pedig veszel 400-ért 1 jó álapotba lévő 2ütemű motort és veszed hozzá az olajat és 20km/h-val mész csak gyorsabban mint a CBR (mert bátyám 80kg és vele megy 130at, ha szélcsend van akkor megcsipi a 135öt is) és azért hogy mehess 20km/h-val gyorsabban megeszik a motorod jó esetben 6l-t de hallottam olyan apriliáról ami 9l-t evett! szal jó esetben is megyek a CBR-rel 200km-t annyi benzinnel míg te 100-at! és van 1 új motorom, és nem fogom széthajtani mert mindenki tudja hogy a 2ütemű széthajtja magát főleg ha tényleg motorozni akarsz és téped neki! nem beszélve a hangjáról, 1 láncfűrész szól úgy, vagy 1 kapálógép lehet hogy csak az irigység beszél belöled mert lehet ha a segged alá dobnának egy CBR-t igaz nem mennél vele 150-155-öt, de tudna neked meglepetéseket okozni hidd el vagy te lepödnél meg hogy nem is tudsz annyira motorozni mint gondolnád

De ha feltünt az a topic címe hogy Honda CBR 125 R, tehát ha a motorhoz nem tudsz értelmes dolgokat hozzászolni akkor nem is kell bejönni, de ennél már csak az jobb mikor 1 simson-os oktat ki minket
Az interneten található erröl a powerup kit tuningrol valami? Rockandyroll, te betudnál linkelni erröl valamit, ha ismersz ilyen oldalt? köszi!
Miért? Mit vársz egy 4 ütemű 125 ccmes mocctól?

Nekem volt szerencsém kipróbálni egy gyárit, s akkor kellemesen csalódtam. Nem a gyorsaságára gondolok, hanem a termetére, és a kialakítására. Fürge kis gép, városban 5*!!!
látom sok itt a hozzáértő ember... 50ccm...

RockAndyRoll, megnéztem a vidit, hát ezt most hadd ne kommentáljam..
relatíve azért elég jól meg van tuningolva, és így se megy sehova szvsz.
képzelem milyen "jól" mehet gyárilag.
Valszeg a 150 tényleg lejtőnek köszönhető de akkor se rossz egy 4ütemű 125-östől.

50ccm, nem , ez nem olyan mint a power-szelep. Tulajdonképen ez egy tuning alkatrész csomag.
Nemtom hogy itthon lehet-e kapni.
Nem roccc az a 130as átlag sebesség a kis CBRtől...
Viszont, szerintem csak azért csúszott fel 150re, mert dombnak lefele ment...
Mesélj csak erről a power up-ról. Mi ez egyátalán mi az ára hol lehget venni? olyan mint a 2t-be a power szelep?
Tessék itt egy végsebesség videó (150 fölött) Nincs benne henger cserélve, sportkipuff, légszűrő és egy PowerUp kit van beledobva.
Egyébként ami sokkal érdekesebb hogy 130-as gumi van a srác motorján . Természetesen ezeket nem a videóból tudom hanem egy nemzetközi CBR125 fórumról , a videó is onnan van.
Végre kijött a jó idő!!!!!!!
Mindenkinek jó motorozást!!!!!!!

Ha télleg tudhat 17 lovat, akkor én is gondolkodom a kipuffal kapcsolatban!!!????!!!
CSáó petii! A cbr gyári adatok szerint 120-at megy. Kb ugyan ugy pöröghet mint a Benelli, persze ha tuningoltan 100 ccm-es. De teneked velvet van? Mert akkor a cbr jobban pörög. De ird le a benelli topikba hogy milyen is van. De ez télleg igaz hogy a felhasználótol függ ha mondjuk 40 kg csávó megy vele 130-is kimehet de ha egy 100 kg os ember ül rajt megin más.... De állítólag tele van folytással ugyhogy az igazi végsebességét senki nem tudja igazán, mert mindenki alatt máshogy megy, de a gyári adat az elég biztos.
túramotor-
HA rendesen tuningult alatt azt érted hogy kiszedik az egész blokkot és raknak belemásikat,akkkor igen lehet hogy megy 150-et...Amúgy meg sz.temnem.
ESetleg nagyobb henger,,nagyobb karbi,...stb.....szóval mnindent cserélhetsz..
Ez nem igazán sportmotor ez a CBR... Az 1 henger 4 ütem,nem teszi valami sportossá sz.tem.DE amúgy nagyon szép motor
milyen felhasználó kell hogy 140et menjen?? 25 kilós??????

nem túlzol Te egy picit tökvéletlen?
Csá ez a cbr már szar egy rs125 úgy oda veri hogy jobb nem is beszélni róla mert csak a cbr-eseket égetem!!!
120 és 140 között van a vége fölhasználótól függően egy gyári változatnak. Egy rendesen tuningoltnak 150-155.
Szerintem kb. 17LE lehet mert egy sima kipuff(Arrow) csere után készített grafikonon 16 LE-t láttam, plusz a légszűrő plusz karbi beállítás, szal szerintem 17 körüli lehet.
Akkor kell tisztítani a sportszűrőt mikor a gyárit cserélnéd (szal 8000 km-enként)
hello én is 125-ös cbr-ert akarok venni csak nem találok de nem tudjátok h kb mennyit megy végre gyárilag? jobban pörög mint egy 100ccm-es benelli ? mert most maugy még az van nekem előre is kössz csájo
Egy direktszürövel meg egy nagyobb kipufogoval meg a karbi beállitásával hány lóeröt kap a gépsas? Ja meg a direktszüröt mennyire kell ápolni? köszike!