Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy mitot!!!!
az olcsób mint az rs,mégis jobb
a lehajtani tilos tablaval nincs baj, felkell allni a jardara es betolni a parkoloba a motort, ottvan 1 kopesre, legalabbis atlehet gurulni, enis azt csinaltam...
hát annyiért nem fox találni... ahhoz től újak még! ellenben RS vagy AF-1 már van annyiért
Hali!
szeretnék venni egy cbr-t...
nem tudtok esetleg eladót olyan 350 000 környékén??
köszi előre is!!
yah sajnos, nem tom mi lesz holnap ha tiszta szar lesz az út a ma esti eső miatt
megbassza a tehén ezt a qrva időjárást itt nálunk. április van és többet esik az eső mint amennyit süt a nap. nemsokára úgyis felrobban az egész naprendszer és akkor baszok az egészre tényleg...
Most kezdett el esni nálunk itt Érden
a változó azt jeletni, h hol esik hol nem
azt tegyük hozzá, hogyha valaki a margit híd felé megy budárol az nem tud jobbra rákanyarodni a frankel leó utcára, max fel a járdára ha épp nekik piros van. mi is igy szivtuk meg multkor krisszel és mehettünk át a hídon és utána megint vissza a hídra stb...
egyre tobben mondjak lehet hogy holnap rossz ido lesz, na mind1 majd holnap kiderul, ha rossz ido lesz elmarad, de mivel en azt olvastam hogy egesz magyarorszagon valtozo lesz az idojaras.
azert irtam 12-t mert ha kesobb indulnank lehet hogy mar keso lenne vagy barmi, amugy 12 re ugyse fogunk osszejonni, mindig van csuszas (nem is keves...) tehat kajaljatok elotte szerintem
na meg1x, itt a terkep:
Joe-Z nagyon eltünt, már rég nem volt. Remélem nem lett valami baja, amilyen állatul vezet. és mondta egyébként h akar jönni!
boccs f4ther de nem voltam, mert kajáltam. át tudod mot küldeni a képet?
egyébként miért 12kor talizunk? senki nem tud ebédelni
de akármiyen előrejzelzést nézek, egyik sem mond jó időt
Nemtudja valaki, Joe-Z jön?
nem netrol neztem... a markakereskedesnel (maxxpower-nel) kerdeztem ra a kipuffokra, de naluk nemvilt semmi, se devil, se arrow, semmi... mert akkor mind elfogyott, es ez az 1 fele volt akkor 125osre, ugyhogy ez lett
F4ther honnan szerezted azta kipufogót és ha neten meik oldalon volt?
hmm, nemtette a ki a kepet, amit csinaltam, mer?
Na szerintem talalkozzunk ott:
és kb. mikor legyek ott??? már persze ha jó idő van??
már wiw-ről megvan az MSN-ed...
sasadi teljesen ok!! MSN címed van? mert mondom én még nem bizti megyek csak ha jó az idő. vagy legalább olyan mint ma...
vágom ott van aszéchenyi suli, ott tudunk találkozni
ya vágom meiket mondtad, én az előbbire gondoltam ott áll meg a 72-es busz is. Ott megveszem az olajat és akkor találkozzunk a sasadi úton vagy hol. Vgay mehetek az egér út felé is ha az neked jó
te szerintem összekeversz 2 kutat:) a sasadi utat gondolom vágod ha a mehába játsz. ott szállsz át a 139-re:) na és onnan gyalog kb 1,5 percre van 1 agip! vagy ott vegyed meg vagy ott ahol te mondod és a sasdin találkozzunk. tudod ahova a buszok beállnak azelőtt van 1 utca ha az autópályáról jössz jobbra. és ott!
yaya ott a sasadi út előtt van 2 agip kút, és a budapest felé lévő agip kúton, tehát nem a media markt oldalán hanem a az electroworld meg valami sportáruház meg ilyenek. Mert akkor reggel vennék olajat és onnan mehetnénk tovább 2-en , mert oké hogy pesten mek busszal ide meg oda de így motorral nem vágom annyira az útat szal kéne valaki aki tudja