Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JAMAL: oks ha megyek akkor reggel itt dumálunk. bár én nem budaörs felöl megyek....enm tudsz a 70es felé jönni, vagy az nem egyszerűbb? le van zárva de még előtte taliznánk és lehet egy másik uton lazán menni. de sejtem meyik agipnál akarsz olajat venni... ott a sasadi út előtt nem? vagy más néven osztyapenkó. mert ott is jó nekem!
Nekkem az a baj, hogy mesze lakom!!!!!
Bencce ha holnap lesz túra akkor mi találkozhatnánk budaörsön is mert nekem az pont útba esik és mehetnék utány tovább. (Meg lehet hogy kéne vennem olajat az agip kúton az m7-es mellett)
Köszi!
Az egy dolog, hogy csak kedden hozom el, de ahogy ezekez az okmányirodákat ismerem csak jövőhétre lesz jogsim.
Ha minden jól megy akkor majd lehet, hogy tudok szervezni egy kisseb találkozót az örkény ringre a nyáron, de ez nem rajtam múlik.
egy talalkozo helyszint tovabbra se beszeltunk meg, szerintem azert jolenne 1 konkretat kitalalni...
rocky, szerintem jolenne ha jonnenek

bencce: majd hetfon kiderul hogy milyen ido lesz, mert az egesz orszagban valtozo lesz az idojaras... tehat akar ott meg 20 fok is siman lehet.
Rocky, te jössz Kunmadarasra???
És, innen a topik tagjai közül jön még valaki???
Sztem jobb ha másik időpontot nézünk srácok! Nem akarok vészmadár lenni, de ha nem is lesz eső, 13-14 fokban egy iyen döntögetős szakasznak semmi értelme nekimenni
Gratula!!!!!!!!
Kár hogy csak kedden hozod el a gépet Mindegy , idén szerintem lesz még alkalmunk együtt húzni a CBR-ek szarvát.

Father, nekem tetszik az itiner , akkor hányan is leszünk? Freerider-t és Invadert megkérdezzem hogy jönnek-e?
Itt van némi infó róla. Google-be ha beírod, hogy cbr 125 elég sok oldalt kiad.
link
Tudnátok adni cbr125ös oldalakat + még olyan oldalakat ahol alkatrészek, kipufogó stb... van

MSn címem cbr-eseknek kistuning5@freemail.hu
Megvan a jogsi!!
Kedden már hozom is haza a cbrt. A következő túrára már én is megyek.
Na a hetfoi kis motorozas akkor ugylenne: 12 kor tali vhol (mondhattok jobb idopontot ha nemjo..) , azt majd meg megbeszeljuk... az utvonal a 11es ut lenne, majd onnan lekanyarodunk pilisszentlaszlo fele (ha jolemlexem) es a hegyek kozott elmegyunk visegradig, majd felmegyunk a varig es le, majd esztergom, dobogoko, fel dobogokore, ha akartok kicsit streetfighterkedni, dobogokon fennt nagyabol van ra jo parkolo majd onnan le, es solymar aztan bp, egyenlore ez az altalam tervezett utvonal, nem valami hosszu de en szeretem, bar szerintem belefer a 11 es ut es visegrad kozotti hegyi, erdei utvonalbol 1 odavissza (ha megfelel...)... tudomasom szerint eddig igy allunk
ha rossz ido lenne reggel amikor kineztek, irunk csatira es megbeszeljuk... (de vszeg jo ido lesz, mer mar vasarnap elmegy a viharos ido)
barmi hozzafuzni valotok, vagy otletetek lenne (akik jonnenek) irjatok
(ezt a hozzaszolast bemasolom az aprilia rs 125 os forumba is, ottis vannak jelentkezok)
Hy!

Tudnátok adni cbr125ös oldalakat + még olyan oldalakat ahol alkatrészek, kipufogó stb... van

MSn címem cbr-eseknek kistuning5@freemail.hu
Áhhh jó lesz a CBR! Kedden már mehetek is érte.
A CBR-t nem arra találták ki, hogy chopperekkel lehessen összehasonlítani (nem egy kategória), miért nem veszel akkor egy traktort, annak a legtutibb a hangja.
hát az biztos,h a cbr nek akkor se lesz akkora hangja,ha nincs rajta kipufff,mint 1 vérbeli csoppernek...
Hát ja! Ha azok mennek a forgalomban nyugodtan akkor a kicsin egy sportdob közelébe sem fog érni a zajszintjével.
a csopperkenek pont az a poénja,h oan nagy hangja van...
Az utcán nem mérhet zajszintet egyetlen egy rendőr sem, mivel rengeteg a környezetből érkező "idegen" zaj. Max berendelhet hivatalos zajmérésre, addig, meg ha hangos le lehet halkítani a kicsikét. Bár szerintem előbb a sok csopperísta tötyögőst kéne méretni. Na azok hangosak, és fülsértők.
Olyan 60 körül van, legalább is ezt mondta a fickó a szalonban. Nekem alku tárgya volt és a motorral együtt vettem.
Norris, mennyibe kerül egy ilyen kipufogó??
Ezres szervíznél fog felkerülni, ami szerintem elég hamar itt is lesz , mert ezt a 700km-t gyorsan le fogom tekerni.
dB mérövel se állnak ki nyugi. elvileg nemtehetik meg... de erröl kérdezd pohit
a dobot meg nyugodtan rakd fel a gépre, senkit nemfog érdekelni. annyira hangos ugyse lesz hogy feltünö legyen