Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy mennyi?
Ja bocs!
Kicsit már fáradt vagyok!
Azért csodálkoztam!
Mondom az UTCÁNKBAN küldtem egy kis gyorsulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kb. 200 méter hosszú az utca és annak a végén volt ennyi a max sebesség!!! Nem a végsebességem 91-92!!! Be is kuláznék ha az enyém csak ennyit menne
"egy próba gyorsulást az utca végéig és most 91-92 volt a max sebességem"

Azért mert csak az utca végéig ment!! de lehet ti hosszabb utcába laktok
Amugy is 120 van a motor leírásában bár hol is nézed végsebességként!
RockandyRoll ,hogy lehet hogy csak 91-92 a végsebessége a CBR-nek???
Az ennyém nincs is tuningolva és vígan megyek vele 110-120-at!!!
Upsz tényleg nem Siófok mellett van De viszont ott van Tapolcától egy köpésre, szal még jogsi nélkül is kötelező jönnöd
Köcce, a bratyó is megvan!
Hát az a CBR tali biztosan jó lesz, de gyenes nem pont siófok mellett van, mert az inkább keszthely mellett van, de ez lényegtelen!Tom hogy bátyám volt siófokon és mondta hogy nagyon jó volt!Hát szivesen mennék gyenesbe veletek, de mint említettem hátra van még a rutin meg a városi és nem hiszem hogy addigra meg lesz pedig kiváncsi lennék a mocidra, főleg a hangjára! de akkor majd legközelebb, de ha eltúljátok a talit még 3-4 héttel akkor megyek
De majd a következön ott leszek
Mivel sajna itt egész nap esett az eső ezért nem tudtam rendesen még kipróbálni Az utcánkban mentem egy próba gyorsulást az utca végéig és most 91-92 volt a max sebességem,eddig 85 volt a max. De holnap jó időt mondanak és letesztelem rendesen.
A hangja megváltozott az biztos (még brutálabb lett)
Most a legnagyobb gondom hogy nemtom hogy a motoron hova ragasszam a K&N matricákat
Hellóóóó,
Riddick hogy van? Egyébként jövőhétvégén Siófok mellett Gyenesdiáson lesz az idei első CBR találkozó!!! Nem jöttök el? Bátyád ott volt a tavalyi Siófoki talin, megint eljöhetne!!!!
Sziasztok!

Ma már én is egy 125-ös CBR boldog túlajdonosa lettem
már alig várom hogy a jogsi is meglegyen, de hátra van még a rutin meg a városi
de ha minden megvan akkor indul a bejáratás, de már mentem vele 4,7km-t elvittem tankolni meg hazahoztam, persze kiséretne ott volt bátyám szintén egy 125-ös CBR-rel, meg apu a 600-as Yamaha Fazer-rel
nah további szép napot
Na de nem mondtat, hogy milyen lett a gép? Mit mutat az új légszűrővel?
Egy direktszürövel meg egy nagyobb kipufogoval meg a karbi beállitásával hány lóeröt kap a gépsas? Ja meg a direktszüröt mennyire kell ápolni? köszike!
Ja és a kormányom se volt sérült, de a teleszkópnak a pipáit is ki kellett cseréltetni.
Ja, a plexi is 15 000 , úgylátszik bejön nekik ez a szám
Nekem a felni kivételével ugyanezek a sérüléseim voltak!!! Ha meg van törve a teleszkóp szár akkor azt egyenesíteni már nem lehet. Nekem cserélni kellett mindent.
Lámpa 15 000
fejidom 15 000 + 15 000 + 8000 = 38 000
Nekem a szerelés összköltsége munkadíjjal együtt negyed misi volt és nekem nem volt sérült a felnim.
Hi!

Néztem egy törött CBR-t. Lenne 1 pár kérdésem. A teleszkóot ki lehet egyengetni vagy cserélni kell. Mennyibe kerül az egyengetés, ill a csere. Komplett fejidom lámpával mennyibe kerül. Kormány? Bal oldali idom mennyibe kerül? Az egész motor fényezése (festeni csak az elejét kell) mennyibe kerül? Felni mennyibe kerül, ill lehet centírozni? Remélem tudtok segíteni

Üdv: Pisti
Ezek csak azért érdekelnek mert szeretném tudni hogy mennyibe lesz ugy ez a motor ha a legszükségesebb cuccokat megveszem rá!
CBR 125-re lehet olyan pótidomot kapni ami nem eredeti hanem az eredeti van lemásolva fehér müanyagból, és az lefestve gyedi szinre? Mer azt szokták feltenni mindennapos használatra meg pályára, és ha perec van akkor csak felteszik az eredetit, meg ha eladják akkor is. Ezt a motor show1-ben láttam dodor gixerén volt ilyen.....
THX
rockandyroll66@hotmail.com
Sziasztok!

Hi Rock! Meg tudnád adni az MSN-ed?

Thx: Pisti
Tőlük vettem (Budapestiek)
Igen, HA-1502 a kódja. Sajnos csak most készültem el teljesen és most nem merek kimenni kipróbálni mert már azért vérbenforgó szemekkel néztek ki az ablakon a szomszédok, hogy a garázs elött beröffentettem a vasat. Szal egyenlőre csak annyit tudok elmondani hogy a hangja megváltozott szal eddig igéretesnek hangzik . Már alig várom a holnapot
A légszűrőd tipusa K&N HA-1502 ugye?
És hol lehet kapni K&N sportlégszűrőt Budapesten, vagy valahol?
Kipróbáltad már?
Jaja, időközben nekiálltam a dolognak. Én csak a két gumicsövet szedtem le, azt ami a karbiba megy azt békénhagytam, magyarul nem szedtem le teljesen a tankot csak picit leemeltem a vázról és a motor mellé állított állványra fektettem. A két gumicsövet nem nehéz visszatenni, mert azok simán csak a szabadba vezetnek a motor alján és lehet őket odavissza huzogatni.
Teszek majd fel képeket a munkafolyamatról.

K&N sportlégszűrő és 11200 volt. A gyári eldobható papír szűrő 8600 HUF, szal asszem egyértelmű a dolog