Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem akarom a fejidomra rakni a tükröt, simán csak egy ilyen szebb "húsosabb" tükröt szeretnék rá rakni.
Én is erre gondoltam!
Nehéz is az eleje és ehez igy teljes felszereltségel nem birja felhuzni a blokk!
De szerintem azért csinálták meg igy mert nagyon vékony a motor a 600-os képest és ugy kondolták ez7 lesz a megoldás ha igy oldják meg!!!!!!!!
Én 176-7cm-es vagyok és elférek rajta kényelmesen!

Amugy lehet, hogy és is lecserélem a tükröket mert nem igazán tetszenek nem is értem miért így csinálták meg!!!!!!!!
Meg lehet csinálni úgy is. Lehet hozzá kapni olyan tükröt ami a fejidomra szerelhető.
Én egy magasabb plexit próbálnék ki szívesen. Ja egyébként énis 180cm vagyok és nagyon kényelmes.
Én is 180 cm vagyok, de az üléspozició nagyon kényelmes. Nekem egyetlen problémám, hogy a tükrök túl közel vannak, főleg ha előrecsúszok motorozás közben. Nem is értem miért nem lehetet a fejidomra szerelni, mint a 600-ason.
én 180 vagyok és tökéletesen elférek rajta
Most jöttem az apriliábol nem fért bele a bukóm.... Ugyhogy ha minden jól megy jövőre már én is a ti soraitokat erösitem! De mekkora ember fér el rajt kényelmesen ugy hogy normálisan tudjon motorozni? Mert nem hiszem hogy ekkora emberekre tervezték volna...
Sztem orrnehéz, és inkább csak megugrik!!!!!!!
Ugy hogy jöhet az első kerék!
Én már probáltam vele egy kerekezni, de nem ment rá kuplungoltam meg huztam hátra a hátsó ülésen ülve és mégse engedte magát!
Én majd megyek szervizbe azt kikapatom belöle a folytásokat attol job is lesz a hangja és dob is rajta 1-2 lovat!
Én még nem próbáltam, de lehet, hogy el kéne menni Mókushoz egykeréksuliba!!!!!
Még picit kételkedek abban hogy a cbr nem e pici nekem, mert azt inkább ilyen pedrosákra tervezték. Itt ki a legnagyobb emberke akinek cbr-je van? Valaki tud vele egykerekezni?
Gondolom ezek a CBR-ek nem 14 lovasak!!!!!
De én is szivesen kipróbálnám!!!!!
Meg még egy.
wow :DDDD jót pályáztatok? :)
Egy hétvégi kép.
Tudja a hóhér, nincs lemérve de érezhető a különbség. Csütörtökön végre beleugrik a sportlégszűrő is, arra leszek még kiváncsi.
Sokat dobott a teljesitményen????
70 000 ropogós hungarian forint aztán ebből alkudtam egy keveset
Az biztos!!!!!!
A te dobod mennyibe volt????
Ha nem raksz rá dobot az a leghangosabb és ráadásul ingyen van.
Melyik a leghangosabb dob, kipufogó a cbr-re? És mennyi az ára?
Nem talált valaki a narancssárga cbr-röl képet? Mer a honda.hu-n csak az oldalnézet volt.