Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja nincs ezzel a géppel semmi baj! Alig várom már, hogy meglegyen a sajátom. Most megyek megvenni a dzsekit, holnap kresz vizsga és ha minden jól megy akkor egy hónap múlva új motoros fogja veszélyeztetni az életét a pesti dugókban
Ja messze van! De csak az apriliába nem tudnám becserélni, legalábbis ugy tudom. Majd megnézem az apriliát még, mert még nem hozták meg öket. Egy 2004-es superbike számbvan van a cbr 125 tesztje, ott azé már jól döntötték!
A DNA nem váltós! Én tudok egy helyet ahol tutira beszámítják a robogódat és van náluk DNA és CBR is. Csak az a bökkenő, hogy neked kicsit messze van, mert itt van pesten.
A DNA-t néztem de az sr 50 lc olcsóbb! De a dna váltós? Mert ahogy elnéztm az nincs rajt! De a cbr elég biztos választás nálam, ugyanis ott megoldható a benelli becserélése. Csak az aprilia praktikusabb.... Viszont a cbr nagyobb! majd ami összejön , vagy nem
nagyon ugy tünthogy elsokaltál de mindegy fö hogy nem lett zako..
Az én voltam. Bocsi ha megilyesztettelek de ott egy akkora kátyú van az úton hogy azt a sávót teljesen használhatatlanná teszi azon a szakaszon, ezért szoktam átengedni a szembesávba a motort.
Mégegyszer bocsi ha úgy tűnt hogy éppen nektek akarok csapódni.
A CiBieR elött én is DNA-ban illetve RS-ben gondolkodtam!!!!
De jol döntöttem!!!!!
Sziasztok.Ma Dobogoköröl lefelé kék cbr kétszemélyel kicsit nagyivben vette a kanyart nem valaki innen?
Gilera DNA-t nem nézted? Ott nem lenne gond a sisak tárolással. Én is azzal kezdtem, de rátaláltam a cbr-re és nem volt visszaút!!
Volt valaki még kint rajtam kívül az Inter Wheelen?
Szerintem nagyon gyenge volt sokkal jobbra számítottam. Annyiból jó volt, hogy sikerült olyan kesztyűt találni amit akartam és dzseki is megvan csak nem volt a méretemben.
Szavazás!!!!!!!!!!!!!!!
HÚ, de izgulok!!!!!!!!
Sr 50-re gondoltam! De ugy nbéz ki hogy csak a hondába vennék be a motort ugyhogy majd lesz ami lesz.....! A cbr-be a 2006-os szinböl milyen a narancssárga? Valaki tud róla valami nagyobb képet betenni?
Szerintem szokj hozza, ha motorral vagy cipeled a bukot...
a cbr "kilogatos-tarolos" megoldasa szerintem nemjo... az en bukom meg felse megy ra.. az apriliat nemmontad hogy milyen, bar szerintem egy rs 50-esre gondolsz... nemtudom, de ha az akkor inkabb a cbr
értem a tréfát, de most komolybol a hyo-ba van olyan kis rekesz a hátsó ülés alatt, de én nem láttam rajt olyat! Hát sokat kell gondolkodnom! Föleg hogy az apriliát még meg se tudtam nézni! Hát cbr se lenn rosz de suliba járni sisakot cipelni nem nagyon akarok , de talán kibirom!!
Úgy van kialakítva a csomagtartó hogy két sisakot is hozzá lehet a motorhoz zárni ha nem akarod cipelni de biztonságban akarod tudni őket.
Szóval van benn csomagtartó? CSak még nagy a gondolkodás mert azon tuti nem tudom elrakni a sisakot, de most várok egy apriliára hogy belepróbáljam, de már 3 hete igérik hogy itt lesz, és addig még nem tudok dönteni!
Két fél-lityós ásványvíz fél a csomagtartóba és a szerszámkészlet. Vagy egy fél literes ásványvíz és két szendó és a szerszámkészlet. Vagy egy fél-literes ásványvíz, egy szendó, egy sisakháló és a szerszámkészlet. Vagy....
Szeva mindenki! Megint húzni kezd a szivem a cbr fele --csak tudnám mér! Sokat gondolkodtam mostanába mi is kéne nekem! Volt egy felálás hogy egy hyo kéne de rájöttem hogy nem éri meg, és most azon vagyok hogy vagy egy király 50-es(70) sportrobogókéne, amibe belefér a sisak, de ha nem megoldható akko cbr! De a cbr-en nincs a hátsó ülés alatt valami kis rekesz ahova mondjuk egy lakáskulc belefér?
motokiller az en cbr-m most 135 ot ment vizszintes uton... fura mert eddig nemnagyon sikerult eddig gyorsulnom most mondjuk a lancom szaraz volt... nemtudom hogy van e hozza koze
Én azt a gumisra mondtam.
Amúgy meg én is annál a fickónál vizsgáztam. Kb 5 perc volt az egész.
Még szerencse, hogy az EÜ-t nem kell megismételni A jogsin. Épp elég nekem a kresz is. Kedden Nagy vizsgahullám lesz, mert ahogy itt olvastam 3an is az nap megyünk.
Inter Wheelen kint leszel?
miért ha te kipörgeted menyit megy a honda?
Én ott vizsgáztam és az Országos Mentő Szolgálat szóvívője vizsgáztatott (aki a híradókban szokott szerepelni) , viszont egyszerre hárman vizsgáztunk és csak én mentem át, szal elég szigorú volt.
Én tudok neked kapásból mondani egyet, mert én is sokat keresgéltem. Árpád hídnál van egy, és egész korektek is voltak.
SándoRR, hol hallottad hogy lesz cbr125ös futam a P.ringen????
Pedig azzal a géppel amivel a kocsigumit szedik le azzal kell a motort is... Szerencsére nekem ez nempara, mert nagybátyám gumis,, és szoktam cserélgetni a gumikat :D
2000!!!