Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A KertAce 929RR-jére gondolsz (piros-fehér) ?
nekem a kép közepén lévő 900as fireblade tetszik a legjobban... annyak a legszebbek a lámpái
imádom
Az igazság az, hogy nekem a sportmotorok közül a régebbiek jobban tetszenek.
Pl.: a régi kereklámpás 900-as CBR. Szép.
Mielött valaki belém kötne, itt a maradék 5 az eresz alatt.
16 darab CBR van a képen, erre Te egy Suzukira izgulsz?
Mármint mit fogok csak én látni? Egyébként a tankra szoktam fölerősíteni és végig teljesen nyugiban van, nem szokott vele gond lenni.
ahogz gondolod... nekem teher minden ozan dolog amire figyelnem kell... ha neked nem akkor felőlem. valszeg úgyis csak te fogod majd látni
néééé már, ott figyel Father gépe a sarokban. Tényleg, kikkel mentél haza? Sytee-ékkel?
Ha úgy alakul hogy megyünk, akkor kamerát vigyek? Ilyen on-board megoldásra gondolok
későn kel a srác...
Ez így van, fürdeni meg még nem lehet a tóban
Father, neked 12 az reggel?
vagy lehet h a multkori túrát kéne nem tudom, mert a velencei tóig kb nulla kanyar van az országúton. annak meg nem sok értelme van
Hmm, arrol volt szo hogya velencei to fele megyunk turazni kicsit... nemtudom hogy az kinek lenne e jo, es mondjuk reggel olyan 12 kor lenne a tali es egsz estig lennenk kint, mondjuk talan 7 re visszaerunk bp re, jolenne ugy? kinek hogy ferne be az idejebe?
nem tudom, hétfőn megyünk mocizni, csak nem tudjuk még merre
Ha Honda, ha nem, ez nem egy 1,2 milliós motor, csupán alig több mint fél milla, ne várd el a csúcsminőségű tehnikát, még ha 4t is, nem viccből ilyen olcsó...az meg, hogy miért van rajta az a kicsi, azt teljesen megmagyaráták.És valóban lehetne rajta nagyobb teló, nagyobb gumi, kihegyezettebb motor, de akkor nem érték volna el amit akarnak, egy népszerű, olcsó de megbízható motort...
Bocsi azért a megjegyzésért miszerint szélesebb gumival rosszabb a menettulajdonsága a CBR-nek. Ha ti tapoasztalatok alapján azt mondjátok hogy inkább még jobb, akkor tényleg elnézést. Valóban hasamraütöttem, mert tartottam annyira a Hondát hogy tudatosan válsszt még egy ilyen kis motorra is gumiméretet hogy az a legoptimálisabb legyen és nem gyártási-kényelmi szempontokat néz. Hát csalódtam megmondom őszintén... na szóval mégegyszer bocsi érte, nem okoskodni akartam
tudood... a sportlegszuro, aztmondtad mas lett a hangja amugy azert hahotazo mert a szimpla mosolygo pofa (elobbi..) tul snassz...
ŐŐŐ... miért is? és mi ez a hahotázó emotion?
amugy en meg szivesen meghallgatnam most a motorodat
Valoszinuleg hetfon megyunk, bar nemtudom hogy hogyleszek, nemjelentettem be a motort elore a szervizbe (mert ense tudtam pontosan hogy mikor tudom bevinni...) igyhat ma bevittem, de azt nemtudom hogy a maxxpower kesz lesz e hetfo elott vele, de remelem meglesz
1000, 4000, 8000, 12000... km.
Az hogy mennyibe kerül az változó mert összevissza eztazt cserélni kell benne. Szal mondjuk a 8000-es a légszűrő csere miatt drágább sokkal mint a négyezres.
Mikor mentek legközelebb gurulni ezen a Visegrádi területen? Csatlakoznék szívesen énis.
én nem mentem még a bátyám mocijával mióta vastagabb gumi van rajta vagyis csak 1 parkolóba kis sebességgel és kis kanyarokba, de bátyám nagyon dicséri pedig ő nagy kanyarokba használja "nagy sebességnél" és sokkal hamarabb melegszik mint a gyári gumi és imádja mert azt mondta érezhetően jobban megy!szal nem tom mért vonszolná, de viszont sztem a hátsó futója az amit vonszol 1 picit de az első szépen fekszik az ivekre, de a vonszolás lehet hogy én nem szoktam még meg az NSR után, mondjuk nem is volt rá időm mert jogsi csak 3 hét mulva lesz, de a hátsó futó akkor is keménynek tűnik 1 picit!
ez ugy ment mint akit puskával hajtanának