Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

keresem azt az illetőt, aki vasárnap délután 17 óra előtt gyöngyöshalászon a balesetem helyszínén ott volt és nyugtató szavakkal látott el! Elmondása szerint és amire emlékszek honda cbr-je van NAGY nem kicsi és látta hogy mi történt! Nagy szükségem lenne rá!
Lehet hogy nekem is zárlatos
ajjaj
nekem már egyik indexem se működik. Valahol zárlatos lett valamelyik vezeték és egymásután megsütötte a biztosítékokat, ezért kihúztam az indexek vezetékeit a rendszerből. De elötte nekem hónapokig rendszertelenül villogot mindkét bal-oldali indexem.
Szia!

Valószínűleg igen.Lehet hogy még nyomhatunk 1 versenyt.Nem tudod véletlenül hogy mitől van az hogy ha gyorsítok és közben indexelek jobbra miért gyorsul be a villogás?Minden izzó jó.Ha lassítok lelassul a villogás is.(CSAK JOBBRA)csinálja ezt.
Találtam egy egész jó oldalt, hátha vkit érdekel...Van cbr 125-höz pl. Halogén izzó, olajszűrő (mágneses leereszőcsavar), óra a műszerfalra, + alkatrészek...
http://www.honda-shop.de
Oké szavadon foglak!
oksa ! kék szinűm még ugysem volt ! úgy döntöttem végigpróbálom az összes szinben ! kettő variáció már kilőve
Én is figyelmedbe ajánlom a CBR-em jövő tavasztol eladó 450 körül!
én meg a te figyelmedbe a CBR emet ! megbizható nem kell szerelni meg tolni meg semmi ilyesmi
500.000 ért már viheted is
Hali minenkinek

cbr 125R -hez első gumiabroncsot keresek. a gyári Az IRC eagle grip 80/90 17 52P.
használt vagy új abroncs is érdekellne minden lehetőség!
mindenképen a gyárival megegyező méretben kellene.
ha van valami más márkának is ilyesmi gumifajta is érdekellne a lényeg hogy nem tömlös gumi legyen
belső gumi nélküli.
kösszi az infót
üdv fyrgi
Apámnak is Rotax motor van a sárkányában!
Akkor figyelmedbe ajánlom a Derbi rabasamat ELADÓ ÉS SZERELHETŐ, SZIDHATÓ, TOLHATÓ Szóval olyan mint amit te akkarsz!
"Mármint mindketten beleadunk apait-anyait és meglássuk mi lesz."
MI lenne? A videó szerint 4-5 másodpercel mész jobb időket mint én vagyis kb 10 -12kör alatt lekörözöl.Meg asszem a széria motorommal megyek, azzal meg legföljebb akkor van esélyem a cbr ellen, ha megígéred, hogy nem rakod kettesnél följebb:)(vagy még akkor sem) A vadászgép sajna megreccsent a 7 végén, valami fémreszelékek jöttek elő a hengerből(gyanítom az alsó görgő kosarából) utána meg leolvasztotta a 9-es gyertyát, szóval nincs nagyon rendben, és nem is lesz időm szébombázni hétvégéig.
De nem baj, áll még Buda vára, Pedróza(nsr 250) tutira cimconnyal megy,l szerintem, ha meglátod a tükörben,jobban teszed, ha menekülsz, mert nálunk átlagban hármat szokott esni, de ha jobb napot fog ki, akkor ez felmehet akár 7 darab zakóig is:)
ha itt: http://kanyar.extra.hu/?dir=./...
megynyitod a videót, a 20.-ik percnél be is mutat egyet:)
mert az kocsi ! én nem munkába járok motorozni hanem csak megyek száguldozni erre arrra ! ha épp indulnék munkába vagy vhova és nem idnulna akkor asszem mérges lennék rá én is

gondolom ti sem élményautózásra vettétek anno a Daciát hanem hogy amikor kel elvigyen A ból B be ! csak a Dacia az nem épp erre való hanem arra hogy eltold A ból a szervízbe
énis vasárnap megyek, szóval most akkor nyiltan megyünk egyet, oké? Mármint mindketten beleadunk apait-anyait és meglássuk mi lesz.
nem Te! Tyt és Trakee.
Én ugyannem támadtalak be mint az anyatigris, szerinem nem veszekszünk, beszélgetünk. Neme támadott be senki, ne nézegess folyton hátra, hogy üldöznek e.
Majd a pályán:)
Nem is szoltam egy rossz szót se a Hyosungról! Én a Dacia-t szídtam!
A Hyosungról csak annyit mondtam hogy Suzuki licenszes (ezekszerint nem) és hogy egy Hyosung alkalmazatott nyilván dicséri a Hyosungokat! De Ti azonnal betámadtok mint a kölykeit védelmező anyatigrisek.

A BMW és Aprilia rotax blokkosságáról meg akkoris az a véleményem hogy vicces, hogy sokan exklúzív dolgoknak tartják ezeket a motorokat és én ezért lepődtem meg hogy a legkevésbé exklúzív blokk-gyártó szállítja hozzájuk a blokkokat!

Az pedig hogy én nem tudhatom hogy milyen érzés imádni a motoromat mert soha nem kell szerelnem ez akkor is baromság, akárhogy csűritek-csavarjátok.

Na most lépek dolgozóba.
Én a magam részéről "hugyozunk" nak hívtam ennek legalább van valami értelme:)
(elnézést)
Bambi nem biztos, hogy ott lesz.
Szerintem Rabócsi Ringre megy, emlék verseny lesz ott. De lesznek MZsek kik nem mennek mert messze van nekik.
jó motor a Hyo, csak hülye neve van. Ezt leszámítva minden rendben van.
Bár én a cég alapítói, marketingesei helyében kurvára nem ezt a nevet adtam volna neki, főleg erre a piacra, ahol negat. diszkriminációja van a kínai/tájwani csengésű dolgoknak
Ezzel is jól tájékozott vagy, ugyanis a Hyosung nem suzuki licens, hanem 20 évig közös munka folyt a két cég között, de a motor csak koncepciójában hasonló az SV-re. Ha belenéznél a blokkba, köze nincs hozzá... És szidd csak, nekem van
Mond, te tényleg ennyire korlátolt vagy? Zserinted ugyan az a blokk van a BMW F650-enbe, az RSV 1000 be, az RS 125-be, a kisrepülőkbe, meg a sárkányrepülőkbe is? Elég érdekes elképzelés....

Egyébként tudod mi nagyon nagy különbség az én "baromsáágaim" és a tieid között? Én nem fikáztam egy darab motort se.... Még a Java Babettát se, pedig azt nem szeressem....
Ossza magát, én hülyékkel nem állok le, mert lehúznak a maguk szintjére, amit nem szeretnék... Maximum tényeket kzlök vele, ennyi.... Örüljön magának, hogy mekkora ész, legalább ő elhiszi...