Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én igen kalapácsal!
De ehhez már komoly tehetség kell! Mindig ugy kell mindent becsavarni a helyére h ellentétesen csavarsz rajta és amikor érzed h ugrot egyet akkor elkezdeni becsavarni és akkor biztos nem rontod el a menetet!
mondjuk ha tudnék motorozni..
ja. éshát: a köbcentit nem pótolja SEMMI. (mondom én a kis fosommal.. )
necces. azt nem írtad le mit csinált. így senki nem tud okosat modnani.. mit cserélt? ja, és egy épphogy 13 lóerős vasnál valóban lehet szerepe a szélnek. figy, 10-20km/h-s szelet szinte megsem érzel, de menet közben... a kismotor beszarik úgy izzad 20 káemhá plusz szembeszéltől. javcaslom próbáld ki majd holnap is, meg a benzin sem midnegy, . de ha kérhetem mond meg mit csináltak vele, hátha van okosság. amúgy én is a nyitott rendszert, nagyobb karbit, vezérműtengely, légszűrő-cserét ajánlom.
egy kcsit messze lax ha jól nézem szóval jó meszire kéne dobni
háát legyen az irányár 30 de ez irányár
Doky menyiért dobod a kipuffot?
arról csak leszedni jó dolgokat ! nekiállsz hőlégfúvóval és csak úgy peregnek le a cuccok
ja Léri ! vedd meg a sportdobomat ! attól menni fog a gép mint a hülye! nekem meg attól fog jobba meni ha eladom ! mármint a Yamaha
a többit nem veled értettem

vmi zenében volt ez azért irtam ennyi nem csak a békét
asszem csak maradjunk a peace-nél. amúgy sorry legközelebb mögé teszem
msot ne mén kötekedtem ! ah odaraksz egy röhögő jelet akkor nem veszem komolyan ! lehet viccnek szántad de én nem úgy vettem le

LOVE, PEACE AND SEX
logikus
látom te szeretsz kötexeni merci,fényképző,mi jön méég?amúgy peace
És ki javított már alaplapot? az a tuti, ha nem remeg a kezed akkor simán meg tudod forrasztani
odafelé hátszeled hazafelé szembeszeled volt !
nem fogod fel hogy csak viccből irtam a teknikai zsenit te nagyokos? szted minek volt ott a smiley ?

amúgy meg némelyik Fuji is használ! aj és ha majd te si megjavitasz egy olyan fényképezőt amit a szervízben nem vállaltak akkor majd okoskodj nekem !

ennyi
ugy hogy nem jól kapatja be a menetbe és elbaszodik a menet úgy de ezt csak azért irtam mert az a faszi nem ért hozzá segítsetek Lérinek!PLS
H lehet a hengerbe rosszul vissza csavarni a gyertyát?
Rocky végülis szerintem elindulok a CBR125 futamon , max vasárnapig fogyozok! Akkor olyan 12:00 körül kimegyek a pályára csak remélem nem leszek nagyon fáradt, mert Szerbiában leszek 3 napos turázáson!
Halod András lehet hogy a faszi a hengerbe roszul tekerte bele a gyertyát mondtam ne oda vidd az a faszi csak honsda boltos szereléshetz nem ért szart se
a "KÖNYV" tod amit adtak a géphez csak az olympust említi
de eddig ment 130 at!