Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amivel csak az a baj hogy én meg max negyedik leszek

Hát a múltkor délután 1.kor volt az első edzése a CBR-eseknek.
Aha és pontosan hány órakor lesz ez? nem tuddod? Végülis csak az a baj h veled szemben csak 2.-dik lehetek!
Befizetsz 5000 pénzecskét és kapsz egy matricát a motorodra amivel felmehetsz a pályára. Aztán az időmérőfutamon próbálsz előre keveredni hogy az igazi versenyen ne szorulj be a lassabbak mögé és utána megpróbálsz engem utolérni aztán miután leintik a versenyt utána megtudakolod az eredményt és örülsz neki ... ja és valami jól látható rajtszámot felnyomsz a motorodra hogy meg tudjanak minket különböztetni egymástól
Hát ö, h is van ez? mit lehet erröl tudni?
Vasárnap ugye Te is nevezel a CBR125-ösök versenyére a Kakucsringen?
Én csak a sört nem bírom megini minden más lemegy és nem jönn vissza!
nem a motorba hanem magamba tankolok ! és nem E85 öt hanem mindent aminek alkohol tartalma van és folyik
Szevasz . Aha majd a mássik motorba beszámitás alapon , de még nem tuddom , mert multkor néztem a 600-as cbr-et és kettö 2003-as volt és mindkettő 1 800 000ft körül ami rohadt sok! Valoszinüleg már csak jövő tavaszal fogok váltani!
Alkoholra? E85-öt tankolsz?
nézz ki egy időpontot és menjünk akkor!
Ne sírjáááá.... a motorfelújítás árát már elköltöttem... És alkoholra is igen sok megy el
az 5000 forintos pályabérletről nem is beszélve
amúgy meg milyen 60 meg milyen 30 te? hazafelé tán vonattal jöttünk? vagy lóháton?
jó van má ! amúgy könnyen beszélsz itt mindenféle pénzekről ! neked adnak ha kérsz ! nekem meg nem ad senki ! tecc érteni ? most is elment minden fillérem a DT re ! ((meg alkoholra is elég sok megy el az utóbbi időben ))
Rinyabajnok... messzevan mi? 30km. Azt tudni kell, hogy mikor elindultunk a 230kmes túrára, akkor úgy volt, hogy kisvárdára megyünk, az 60km. mert messzebbre nem volt hajlandó sajnálta a pénzt a benzinre... neki még 30km is messze van
múltkor még aiptek vagy mi volt ! a c740 est használod vagy másfajta Benq -t ?
én meg oylat használok.
háát figy akkor egyeztess a manageremmal (fepi3) egy időpontot amikor neked is jó

amúgy nekem is messze van a pálya! csak egyszer te irtad hogy mész oda és lemehetnék ezért kérdeztem rá! én még azzzééletben nem voltam ott
ha jó ár / érték arányú kamerát akarsz akkor tudom neked ajánlani a Benq C740 est ! media marktban 23 eHUF

én is olyat fogok venni amint lesz 23 papirom rá
nem, Harley Davidson
jah Hard Disc
HD?
7000 Ft a kameratartó. A kamera a testvéremé szal azt csak kölcsön szoktam kérni. plusz vettem egy 1 gigás kártyát bele 3000 forintért. Ennyi. A kameránál ami fontos hogy ne HD-és kamera legyen!
Rockandroll neked mennyibe volt hogy be kamerázzák a motorod?Cakli pakli.
Sajnos még ö sem tudta meg mondani .