Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy mondod!

Tényleg 100 kiló vagy?
Akkor se 4 és fél hét Na de meg van és szépen ordít és ez a lényeg!
Szerintem mindegy, beszélni kell mindkettővel és eldönteni h melyikel csináltatod meg!
Igen Csabának hívják
Mondjuk az nem tuddom mennyire befolyásolja a történetet h a Hosubán keresztül rendeltem meg töle a dobot!
Én csak megmondtam neki hogy minél hamarabb legyen kész és egy hét lett belőle.Lehetnek eltérések lehet akkor pont tele volt melóvan vagy az Isten tudja
Hahó nekkem 47 ezer volt a dob!

Csatitomasz én pont azzal az emberkével jártam ugy akit dicsérgetsz h 4 és fél hétbe került mirre kézhez kaptam a dobomat! Asszem ő a Csaba!
Az előbb volt nálam Pedróza, általam köszöni, hogy segítettél az utsó pillanatban berütyveszteni a masinát!:)
Mind a 2en Csongrádon de csak azzal csináltass akivel én is mert a másik egy megbízhatatlan fasz
Szóval mindketten Raptort csinálnak, csak máshol és más minőségben?
Teccik a viejjóóóóóóóóó
nekem is az alsóbb tartományokat erősítette.
YouTube adatlapom
Ja és 41e forint volt
RockandyRoll kérlek másold be a linket a vidódról a youtube-ról Nekem annyit lehet érezni a másik sportdobbal hogy jobban tol alul és mostmár megy 140-et is az én 100 kilómmal.
Szép jó estét minjdenkinek!
igen, érezhető a változás. Nyomatékosabb lesz a kipufftól, de igazából már csak a hangja miatt is megéri.
a YouTube-ra raktam fel a hangjáról videót.
A vLado kipuffot meglepő módon a Vlado csinálja az Üllői úton található műhelyében.
www.danuvia.hu

szerény véleményem szerint, lehet persze hogy tévedek, de az enyémnek mintha nyersebb, hangosabb hangja lenne a Száguldozóénál. De lehet ez csak érzéki csalódás
Azt tudom, de az nekem nagyon sok...ill. annyit nem szánok rá... Láttam itt valahol 20e környékén is vmit használtan. Szóval szerintetek 40e alatt nincs új sportdob? Teljesítményben észrevehető valami, vagy csak a hanján?
Előre is köszi a segítséget!
EZZEL A KOMÁVAL NE CSINÁLTASSATOK DOBOT! Én akivel csinálttattam elmondta az igazságot és az egész ugy volt hogy 2-en voltak testvérek és a fiatalabbiké vlt az egész biznisz és az igősebbik is beszállt a dologba és amikor elég erősnek érezte magát ő is csinált egy ilyen műhelyet.Magyarul lenyúlta az egész bizniszt.Arról nem is beszélve hogy hazudozott össze vissza amikor már régen kész kellett volna lennie a dobnak és ugy döntöttem hogy inkább megcsináltatom az öccsével(1 hét alatt kész lett)és nagyon szépen szó! 35 cm ovál kockamintás. itt egy link http://raptordob.fw.hu/ ha rám hallgattok csak vele csináltassátok!
leo vinci 80 ropi asszem
Mármint Száguldozónak volt 45e Ft a Raptor ugye? Ez még belefér a keretbe...csak az elején megnéztem a sportdob árakat és 300 - 400 € körül találtam, így lemondtam róla. De ha tényleg lehet venni jót 50e alatt, akkor örülök

RockandyRoll: A vLado milyen? kik csinálják? hangjáról nincs vmi felvételed?

És milyen dobokat tudtok még ilyen értékhatárig?
asszem 45be volt neki teljesen ahogy van
Nem tom mennyi lehet,de nekem a biztositó 60ezret adott a dobra és abba belefér egy titán boritású.De 1.5hetet kell rá várni! Holnap megkérdezhetem hogy mennyi és ha valakit érdekelne szerintem szoljon,egy füst alatt meglenne.Érdekebne valakit?
én 40-ért csináltattam a vLado-mat.