Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem a kézfejem szokott néha mintha a felső csontok ellennének törve szar érzés de csak pár percig tart és csakúgy jön megy
nekem ha 30perces a menet elkezd uszkálni a motoroma vége felé...mintha olvadna a gumi
Pontositok: a bal tenyerem!
Nekem elkezd fájni a jobb tenyerem vagy nagyon markolom a kormányt vagy nem tom , de egy 30 perc után én is leszoktam jönni, persze ez függ a pálya idötöl!
én végignyomtam midnig a 30 perceket! orrvérzésig!
Yes, yes, of course! Megcsináltam a motort pálya készre!
akkor OK
én kifejezetten örülök a csoportbontásnak. 20 perc után úgyis magamtól leszoktam jönni a pályáról mert hulla vagyok, szóval nekem 8 hogy 20 vagy 30 percesek-e a menetek.
én is a supermotosoktól kicsit tartok de az nem baj ha vannak csak a csoport bontást nem szerettem
engem igazából nem zavar ha sokan vannak. Sőt, kifejezetten szórakoztat ha van kiket kerülgetni. Én csak a supermoto-soktól tartok igazán, mert teljesen más stílusban mennek mint a sportmotorosok és sokkal több helyet kell nekik hagyni.
marha sokan lesznek mivel ma pálya forgatás miatt zárva, + én is megyek hordani a fát mint Mat csak én nálunk kíváncsi vagyok milyen forgatás lehetet a pályán szerintem biztos a motorshow mert múltkor is azok miatt volt zárva mikor tesztelték a szupermotokat
én holnap megint Kakucsringezek. Jön még valaki?
vedd le az idomot télen leragasztjátok a matricát, kikevertetted festővel a színt aztán mondod hogy ködölje a festést rajta
Egy sin, ami túlságosán kiált az aszfaltból mag vezette az első kereket és fel borultam.
nagyon szép a gixxered, grat hozzá!
elcsúsztál vele? amúgy ez még nem vészes, ne aggódj :)
Sajnos már nem makulátlan!
Igen én vagyok!Köszönöm szépen.
na megnéztem 1 db kép van de az se vmi jó mert éppen hogy csak a motornak az orra látszik sajnos jó kép nem készült de tudom hogy te voltál még tomtatto-n kívül kék gixxivel meg nézegettem milyen szépen rendbe van a motor
Lesz kép a hétvégéről is?
Mert most 26-ai képgaléria van fenn.
Hát a mai nap kilőve. Most olvastam, hogy valami forgatás lesz a pályán és egész nap zárva lesz.
Majd holnap.
nekem van pár képem szombatról, sztem ez te vagy de szolj ha tévedek
vegyé báfcsit te anyabaszó...
Igen tudom.Sajnos ezért sem merek dönteni a kanyarban.A nadrág sajnos már csak jövőre.buko gombám is csak jövő héten érkezik meg.Ezért nagyon meg gondolom a hétvégéi pályázást, mert multhét szombaton 1-2 foszer nagyon ész nélkül ment a pályán.
lassan be kéne újítanod valami nadrágot is, mert ahogy egyre jobban gyorsulsz, egyre jobban benne van a pakliban a perec!
Sajna nem emlékszem rád!
Át tudnál küldeni egy pár képet?