Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor szombaton lehet kimegyek én is Kakucsirngre egy kicsit Susyval hogy szokjam a témát
de akkor ez közös-felelőség, nem?
igen. De a KRESZ szerint egyszerre csak egy gépjárművet előzhetsz. Velem is kötekedtek anno.
hoplááhoppp
de szintén a kresz szerint, nem kanyarodhatsz csak úgy balra ha már megkezdte valaki az előzésedet, még ha szabálytalanúl is.
jaja! Csak motorosok lesznek. És az egésznapos jegy most csak 3000 lesz.
Na jó éjt mindenkinek!
Fel a fejel és jobbulást!
kresz? ma voltam iylen nevű uccában. ez most egy yolan dzsémsz bond féle tudd, hogy értesd helyzet? utcáról neveznek el szabályokat?
azért mondják, mert egyszerre csak egy gépkocsit előzhettél volna meg. KRESZ.
Részvétem.
ja és persze lábamon gipsz, szegcsont zúzódás, két karomon nyílt seb de nem vészes előttem van még nyaki ct légúti membrán kilyukadás miatt, álkapocs röntgen törés vagy zúzódás esetleges fennállása miatt! Fontos lenne ha megtalálnátok azt az illetőt!
Szja!
Vasárnap 17 óra előtt történt a baleset Gyöngyöshalászon! pár autót előztem mert lassan mentek kis követési távolságot tartottak, sem tábla sem útburkolati jel nem tiltotta az előzést! belekezdtem az előzésbe viszatérni nem tudtam a sávomba a kis követési távolságot tartó kocsik miatt! így úgy döntöttem megelőzöm mindet! a legelöl haladó kifordult elém! a rendőrség szeint én vok okolhaltó a történtekért! Vajon akkor is kifordult-e volna ha egy kamion jön? Remélem tudtok nekem segíteni! mél címem: scottpeter@freemail.hu tel számom: 0670/775-47-49
Bocs ez nem ehhez kapcsolódik.Ha jól értelmezem vasárnap abszolutt nem lesznek gokartosok.Csak MOTOROSOK?
akkor mondasz részleteket balesetről amit bele tudok írni az üzenetbe?
de addig jól mutatott ameddig a szervízbe el nem vittem!azóta xar
Bocsi, félreolvastam...Szóval nem siet, hanem késik? Ilyenről még nem hallottam...én is talán a km óra spirálra szavazok...
Hali! Minden autónak/motornak csal a km órája pár %-ot. Pl. nekem az autóm is és a motorom is 5-6 %-ot csal (gps-sel meg lett nézve). Kisebb sebességnél még nem olyan vészes, de mondjuk 120-nál csak 114-et mész. De sztem motoronként eltérő lehet. Én pl. már ültem olyan autóban is, aminek 15%-ot sietett az órája.
okok köszi azt megköszönöm!
de kötelező szervízre vittem ami olajcsere+ légszűrőcsere!a km spirálnak ehhez semmi köze!
Leehet hogy rossz helyen vezették el?
ez viccccc!mielött elvittem a szervízbe jó volt és miután elhoztam szar lett! nem értem!
Ha gondolod iwiw-en dobok egy körlevelet a CBR klubosoknak, hátha köztük van az illető.
szar kilóméterspirál.
Érdekes... nem fordítva szokott lenni?
hali rájöttem a probléma okára!jól megy az én kis gépem, csak 100 felett csal a km-órám!10-el kevesebbet mutat!ez mitöl lehet?