Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg jó volt a ringen!
És megint csak köszi az íveket.

Megnéztem a felvételeket. Majd egy-két kis részt esetleg felrakok, bár a mi kategóriánkból majdnem az összes képkockán én vagyok.
szarnak a honlapjukra, nincs feltüntetve semmi a versenyről...
hétköznap szokott kijárni valaki?
oksamoksa felírom
Ja a pályabíró-papper azt kéri tőlünk (motorosoktól) hogy mikor megyünk a pályára és mikor este megyünk haza akkor teljesen szabályosan menjünk végig Kakucson és Inárcson mert hetente átlagban 1-2 állampolgári feljelentést mindig kap a pálya az unatkozó nyugdíjasoknak és aggódó szülőknek köszönhetően. Szóval azt a 10 percet ki kéne bírni normál stílusban amíg kiérünk a faluból!
ki volt vele plakátolva ma az egész kakucsring
Ha valakinek van képe a mai napról arra vevő vagyok
Jövő hétre nincs fel tüntetve semmi a honlapukon.
Jövőhéten motoros találkozó lesz, de lehet h lehet pályázni! Na ezt jól megazontam!
De jó hallani hogy miket hagyok ki... hétvégén mindig csomó dolgom van, de remélem jövőhéten én is kitudok menni!
Ja jó volt!
Ma nagyon állat volt a Kakucs ringen!
nem nem változtattam ! ill egy hangyafasznyit de az nem számottevő
öööö nem tom az miylen
Ja és mit szólsz az új Kawa Ninja 250r-hez?
Helló Doky, úgy néz ki találtam 1 dobozt hátra a mocira. Akipuffon változtattál amióta nem találkoztunk?
inkább nem kockáztatok igy is függőben van egy ilyen rendszámos dolog még nekem előbb megvárom mi lesz azzal ! nem akarom halmozni az "élvezeteket"
háttő pasz
igazoltatásnál csak nem ellenőrzik a motor meg alvázszámot ! vagy de? :D
hááát oylasmi rakok a DT re honda cbr matricát akkor úgy nem fog feltünni a rend éber őreinek
az okirathamisítás nem?
ha átrakom a renccámot az is UTA lesz
UTA a nyerő te kis BUTA!
melyiket szeressem?
nekem is szokott fájni a jobb tenyerem a saját mini pályánkon, de én rájöttem hogy azért, amikor féktávon kiülök balról jobbra, közben a kuplungot kezelem, jobb tenyérrel tartom szinte a teljes súlyom.