Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Add el, és vegyél egy CBR 600 RR-t Az talán megy 130-al
VALAKI HELP PLS!
kodak
SanDisk,Olympus,Fujifilm ezek XD-k
és nem is megy jobban pedig mindeggyik sebességbe kipörgettem 12000 ig és akkor sem ment többet 119 nél!
hali!ma elvittem a motorom 12000 szervízre!amikor mentem odafele tudtam menni 130 at és mikor visszakaptam csak 115 öt ment a kis cbr!mit csinálhattak vele?
Ha már itt tartunk, akkor a Fuji is használ XD-t...
Hali Szombaton 2-kor Kaposváron az elkerülő parkolóba motoros öszejövettel lesz! aki akar jöjjön
XDt csak az olympus használ te teknikai zseni
Ja értem. Ok.

Kocsival mondtam, hogy lemegyek. Most ezerrel folyik a munka, hogy az október közepi HRingi nyílt napra elkészüljön. Futómű kész,fék kész, motorja nagyjából kész (390le) váltó mahinálás alatt. És még a nürburgringen meg kell fingatni.
Motorral is lehet szó, csak jó idő legyen.
na te sem vagy egy technikai zseni
rá van irva nagy kani betükkel hogy SD XD vagy mittomén mi
nemtom, kértünk bele valót és kb ennyi.
ja amúgy a Benq igaz SD kártyás?
hát akkor vmi kezdő lehetett a srác! vagy 125 ös Huskyja volt
nem tom akkor lehet veszek én is egy olyan kamot! bár még azon agyalok hogy rendeljek az enyémhez egy optikát és újra megcsináljam !
utolértem, és próbált ellenállni, de nem bírta.. iylem banq-fényképezővel, 19-es monitoron full screenban halál élvezhető, 1gigás kártyára elég sokat is vesz fel. unokatesóm TL1000-el Dysenteria avghy myilen néven dolgozik itt, ő pancsin vagy hol csinált vidit ugyanezzel. nekünk bejött.
de akkor végül csak megelőzött nem ?

na akkor most pontosan miylen kamóval vetted fel a videóid? mert már kezdek összekavarodni
mint a csávó aki megpróbált gyorsabb lenni nálam a huskyval, és szemezett egyet hason csúszva a célegyenesben az első kerekemmel?
ha adtok egy 650 es Husaberget én is megnyerem
mos mér? tényleg!
Na megszolalt az egó! Csak vicceltem!
ha adtok egy motort én megnyerem!
Mert én nehéz vagyok ehez a motorhoz és nem hiszem h esélyem lenne! De majd megláttom 50-50 %!
mert?
Na mindegy majd meglátjuk, jó éjt mindenkinek!
Hát akkor meg nem hiszem! Kimeni kimegyek, de nem hiszem h rajthoz állok!