Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szinte csak tomtattoo-ról vannak képek biztos bejött a kiscsajnak
Köszönöm!

Ezek vasárnap készültek igaz?sajna akkor nem voltam kint.
én már nem emlékszem hogy most vasárnap vagy szombaton voltunk? ja, vasárnap , már emlékszem. Szombaton a Fábiánék voltak.
09.15én
Itt lesznek képek a múlthétvégéről (mármint már van is pár)
Szia!

Most szombaton?
Ákos26 nekem is van pár kép párszor sikerült kört adnom mikor ott voltál
Sziasztok!

Tudnátok mondani nekem is egy linket ahol találok egy pár friss motorosképet a Kakucs ringről?
mert egy fos azért.
Hali! figy mért van az hogy az első gumim repedezik szét 11ezer km-nél?(gyári a gumi)
Oké, kösz! Amugy vasárnap jó ídő lesz! Én biztos megyek! 21 fok lesz!
mingyááá dobom a linket iwiw-en
És a neten belül hova mert néztem a kakucsring oldalán, de ott nem találtam?
Köszi szépen!
De szerintem a 120-as elég lesz bele.
130/80-as a legnagyobb ami elfér a hátsófelnire, de összehúzza a felni szal nem tűnik majd sikkal szélesebnek. Ha nagyon zavar a hátsógumi mérete akkor azt is lehet még csinálni hogy egy régi NSR felnit szerzel valamelyik bontóban vagy a neten és az passzol a CBR-re is és akkor tényleg 130-as szélességű lesz a hátsógumi.
Az rendbe van hogy ti itt összevesztek meg ienek csak én még mindig nem tom hogy mekkora hátsó gumi fér be
Jah nem szándékotom RS-t venni nincs vele semmi bajom csak az hogy drága volt és cbr-re volt pénzem meg Hondás is vok.
És miért nem tuddod felrakni az új láncot?
Akkor jó, egészségedre...
jóvanmánelegyélmárekkora greenpeace-s szent Teee tündércicás csávesz (remélem nincs harag :D )
Oké, akkor ha meg van a videó gondolom szolsz! Elöre is kösz!

A láncbol meg nyugodtan kivehetsz pár szemet ha még nem tetted , kifogja az bírni , és amig komolyaban nem jönn a rossz ídő tudd használni a gépet!
Ez eddig oké is, de ehhez 2 ember kell! Minimum!
Békítő druszám, ne aggódj én sem keresem a bajt....
Csak mint minden normális fórumost, engem is felkúr ha valaki ilyen 13 éves módra arcnélkül beír valami osztást aztán meg fülét farkát behúzva elmenekül mint egy kétfarkú kutya, aki az egyiket csóválja, a másikat a füle mögött tartogatja későbbre.
Spedee, hallottál már arról, hogy az ember azt hall amit hallani akar, illetve azt olvas amit olvasni akar? Félreértetted amit írtam, javaslom olvasd el még párszor, hátha okosodsz, és nem érzed magad állandóan "bántanak a csúnya rs-esek" üzemmódban, ami már elég szánalmas. Senki nem oltotta le a kis cbr-etek, de komolyan mondom már azon röhögök ha itt egy RSes megszólal, bármit is mond az már CBR fikázás.
Neked súlyos kisebbségi komplexusod van. Keress fel egy pszichodokit :)
Ájjál már le kisgyerek! Ha te nem folytatod, akkor van annyi esze, hogy befejezi... Erről a szintről beszéltem!
ennek a gloomis nevű anonym gyáva gyereknek üzenem, ha bármi problémája van, akkor ne ilyen nyomorult névnélküli módon tegye meg, élőben szívesen meghallgatom minden bajod, ami a kis puhos lelked nyomja. Csak az a baj hogy az ilyen kis gyíkok mint te, túl gyávák ahhoz hogy egyszer élőben is beosszanak.