Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen halkan megjegyzem amit 2T-ben jó japó azt szinte mind olszba ngyártják..
Remélem addig megragad a dugó még párszor a mostani szarodba,s neméled meg azt az 1000est....
de ha tudnád milyen jó érzés az mikor tudod hogy : IGEN én csináltam meg ez a kibaszott motort és megint megy mint a kúúrvaélet ! na akkor nem ezt mondanád

gondoskodsz róla mint egy gyerekről szeretgeted néha megtámadod a kipufogót ... nutóbbi csak vicc volt nyugi
én nemtudnék felhőtlenül szeretni egy olyan motort ami erős ugyan de éjjel nappal szerelnem kell. Én az a típusú ember vagyok aki rábasz a TV tetejére ha rossz a kép, és aki falhoz csapja a mobiltelefonját ha az a sokadig újraindításra se hajlandó bekapcsolni
nem a tucatról van szó ! a japánok is csinálnak jó kétütemű gépeket
levágott lófejet találok reggel az ágyamban?
nem mazoistaság ! neked a CBR az első motorod ! az lesz mindig is a legkedvesebb ! nekem nem az az első ! de ha az első lett volna és utána veszem meg a Pegazust sztem akkro is azt tartanám jobb gépnek te nem ismered azt az érzést mikor rántasz egy gázt nyit a power és majd kettétörik a derekad
És akkor kitalálják egyesek az ilyen szövegeket a japán motorok ellen hogy "én legalább nem tucatmotoron ülök" miközben ezekszerint a legtucatabb blokk dobog az apriliájában vagy BMW-jében. Hát ez szép mondhatom. Éljen a globalizáció!
ne osszad Trakee-t, mert éjféltől rajtad van a vásárhelyi maffia
milyen mazoisták vagytok. Hűűűűű de jóó vagy!
de télleg....
Trakee,
megmondom a frankót! Iszonyúan unom már a faszságaidat. Persze, tulajdonképpen semmi közöm hozzá hogy ki milyen állatságokat talál ki, nem oszt nem szoroz. De ezt csak most úgy megjegyeztem. Gondolom ez téged ugyanúgy nemérdekel mint engem a te véleményed.
még vmi villamosokat is csinált a Rotax !

és azt a szöveget tényleg csak az értheti meg akinek volt egy ilyen kétüteműje! nekem is ugy hiányzik a ROTAX! blokkos Pegaso ! többet szereltem, toltam , szidtam .... mint motoroztam vele de pont ez nyujtott oylan élményt amit a CBR kúúúrvára nem tudott
60. tuti100.
60 fok nem?
Először is nem rossz szöveg, ez így van... Csakhát ezt nem értheted egy CBR 125 nyergében...


Az RSV-ben pedig ROTAX motor dologozik, ha négyütemű, 90°-os V2-es, akkoris!


MEgjegyezném, hogy a Rotaxot senki ne merészelje leszólni... Többek kööztt KTM-eket, BMW-t, jet-skiket, hómobilokat, repülőket, sárkányrepülőket hajtanak Rotaxszal....
Az RSV egyébként nagyon megbízható! Mondjuk az 4T és nem is rotax blokk van benne
szép nagy fekete apriliát énis akarok, jó kis 1000eset, az a legjobb :))
ez olyan rossz szöveg!
hát, kááááár
Ugye Tyt, ezt nem értheti, akinek nem volt apriliaja... Az a motor maga a szerelem! Csodaszép, állandóan pátyolgatni kell, de ha jó kedve van, úgy megy, hogy szédület.... És akit megcsapott, az visszavágyik.. Énis tudom, hogy egyszer kell egy RSV 1000 aprilia.... A nagy álom... Pláne a 2004 től élő formával
Szevasz Rocky!
Sajnos nem fog menni a vasárnap , mert elkell mennem anyámal valami turára amiröl ugy tudtam hogy 3 napos(csütörtök,péntek,szombat), de sajnos kiderült ma hogy 4 napos így bele esik a vasárnap is és ezért nem tuddok menni kakucsra!
jösz vasárnap Kakucsra?
Előre sajnálom aki tőled motort vesz
hát nem tudom megnézte ez a szerelő akit írtam az olajam (6000res szervízt ő kezdte el szombaton folytatja hadd en írjam le mért,hosszú) ki volt akadva hogy ilyen olaj került bele szakszervízben...mondjuk olaj...én azt mondtam volna rá hogy sáros víz