Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig föl is volt matricázva hogy eladó. Hát így picit esett az árfolyama Nemtudod véletlenül hogy mi történt?
Pont 2 körrel előtte haverkodtunk össze.
Mint az a zöld Triumph tegnap? Szépen összetört szegény.
Legközelebb nyomunk 1 versenyt!Próbálom egyre kijjebb tolni a féktávot de néha ez lesz belőle.múlt hétvégén a másik irányba ki mentem krosszozni.
az utolsó menetben direkt húztam neki mint állat hogy utolérjelek és integethessek erre mire végre átvergődtem magam a tömegen és odaértem mögéd egyszercsak elfelejtetted bevenni a célegyenes-végi kanyart és leszaladtál a pályáról szóval nem tudtam integetni
Szia! gonbdlkodom hogy piszkos nyereségvágyból visszaviszem a motort a baronba, és nemtom hogy mit kapok érte, és hirtelen az emebrem sem tudta, hanem majd hívnak, de moostakaormtudni! te is be akarod scerélni vagymi, ugyeee?
Rabócsi Ringre?
Mikor?

Mondjuk a baj az, hogy:
Messze van,hétvégén kakucs.
gyere te is Dafcsi
megyünk megyünk .. és mikor? én mennék szivesen de te mindig nyavalyogsz!

vagy félsz hogy nagyon kikapsz?
van egy olyan tippem hogy mostmár meg lesz a kellő létszám az open kategóriához
jó gyors lehet szinte csak 180 foknál nagyobb visszafordítókból áll de én úgylátom hogy mégse csak a célegyenesben van "felgumizva"
ott leszek a múltkori verseny óta viszonylag sokat gyorsultam. Kiváncsi vagyok hogy mire lesz elég. Mondjuk azóta sajna a CBR kupásoknak volt edzésnapjuk Kakucson szóval a gyors emberek gondolom szintén tovább gyorsultak
az a melák gyerek h néz ki a cbr-en
Pár kép a gokartlandrol.
Nem egy széles, de nagyon ötletes pálya!
Euroringen
Te csak ne álmodozzál doktorom Mi majd a rabócsi-ringre megyünk
Hétvégén Kakucson, ottalvós motoros buli lesz, vasárnap házi verseny rengeteg kategóriában.
Zene,buli, babgulyás, fanta.
robogósok,supermotosok,mz-sek,cbr 125ösök, stb.....
Nos, szóval amint gondoltam, nincs körbegumizva, csak a boxutca, máshol tök nyugodtan lehet fetrengeni, nincs gumifal:)
(tegnap volt ott a kolega)
Még nem voltunk itt csoportosan mi sem, csak az egyik srác ment rajta gokarttal, mindjárt megkérdem, hogy tényleg körbe van e gumizva, mert akkor tényleg kissé veszélyes, bár fene tudja, ez egy ugyan akkora pálya mint kakaucs, csak sokkal lassabb.
Háááát én nemtom. Ha itt benézed a kanyart és kisordódsz akkor esélyed sincs perec nélkül megúszni mert átbuksz azon a ratyi "gumifalon".
ejjah ! ez zsiradék lehet
hát igy nem
linkeld megint
Ezt a pályát ismeritek?:
http://www.gokartland.hu/index..." target="_blank">pálya
ez a baj azzal ha édsapppa filmez