Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szóval akkor még nyugodtan lemehetek vele 500km-er!sorry szőke vagyok nehezen fogom fel a dolgokat!
Mit röhögsz, nem akartam leírni, hogy 15!
Na tessék, leírtam és nem találom a radírom....
passz nem volt időm!meg pénzem sem volt!
HEllo Gino

Te akkor szerelő vagy? MEgtod nekem mondani vagy akárki hogy hogyn kel megállapítani a fékbetétek el-e vannak kopva mert nagyon ugy érzem hogy igen.
mint a motoGP gépek 800-as TDI Smart négykerekű motor kb.
Értem, hogy mennyi van benne. De miért nem vitted el 12e -nél?
B*mmeg! Tényleg.....ezt buktam.
milyen lesz a gép?
csak azért kérdeztem ezt a garanciás dolgot mert most 12400 van benne és a hétvégén leakarok menni a balcsira ami odavissza 500km!és azt sem szeretném ha megvonnák a garanciát!
nem burzsuj, céges autó.
pszt...adatlap
Én nem mondom meg, mert kiderül milyen öreg vagyok !
nekem is le kellene tennem!már megvan a kreszem csak nemrég töltöttem be a 17-et és most mehetnék rutinra !csak nincs kedvem!
burzsuj! nekem még benzinre sincs most, és elaodm ezt a motort is, hogy a szarokat össze tudjam lapátolni..
Igen, de nics értelme.
Nem lesz olcsóbb a szervíz és a következő szervíznél pedig a kevesebbet használt olajat fogod lecserélni. (ha akkor időben mész)
Háát hajráá... én több mint 3 éve lmár egálisan randalírozhatok autóval...
A télen autóba vágom magam, szóval B-és jogsi megszerzését próbálom kivitelezni, de a különbözetit is megcsinálom még idén hogy egyszerre tudjam beadni az okmányirodába a cuccokat.
komojan túléphetem? 10%-al?
Azért annyira neeem!
hát ha én 13000 km-nél viszem el a motorom a 12000 kötelező szervízre,akkor megvonják a garanciát?
Nem! Ejnye-bejnye lesz csak....
10%-al túllépheted.
Na ezt mégegyszer.....
sorry 13000 nél!
hali ha én 1300 nél viszem el a motort 12000 szervízre akkor megvonják a garanciát?