Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60 mp re még én is jó lettem volna a csótánnyal, de lelépek, mert ha beírok ide valamit egy napra kihal a topik:)
Gabi én 60at mentem a TZRrel szal hát igen
Jaj persze, béke van, meg humor volt, meg terelés, hog ne az anyázás legyen a fő téma.
Nincs semmi bajom a simsonnal. Szinte mindenki azzal kezdi a motorozást. Nekem sajna kimaradt az életemből, de épp most tervezek venni egyet, hogy fighter vasat építsek belőle, szal peace.
Na!
A cimconyt nem herótozzuk, mert ODAMEGYEK!:)
Amőgy, aki jól, megy, az cimconyal is jól megy, lásd kakucs mult hétvégén Pedróza, neki mértek 57.et és az egy majdnem teljesen széria, 20 éves pöcsköszörűvel nem semmi!
Mindíg mondom,nem a motor számít, hanem a HOZZÁÁLLÁS!
Ytalimoto te 1 szánalmass kis hülye gyerek vagy hagyatok már az rs Vs. Cbr témával mert ez már nevetséges h olyan gyerek ugat aki még motoron se ült Ytalimoto te merre laksz találkozunk szétverem azt a nagy pofád
jaja én is azt néztem,h oan mint a gyári ,csak hosszabb...
Gondolom 10-20 között. Ja magyarszki kipuff. Szerintem hasonlít a gyárira csak hosszabb. De lehet hogy rosszúl emlékszem.
de ez ien mo-n gyártott nyitott puff? nemtod mennyit kér érte?
CBR125-öse és egy DT125-öse van. Valahol Nyíregyháza környékén van a székhelye ha jól emlékszem.

Van a YouTube-on videó a hangjáról, de lehet hogy ide is felnyomta. Meg kell nézni az adatlapját! tegnap írt sokat itt a fórumon.
az ki? és mien dob, mennyiér?
anyukád a boltbajárós Teeeeeee!
Doky próbál elpasszolni egyet már régóta.
ja én meg on boardot kerestem:D
a tegnapi videók között van egy CBR125 kipuffhang videó és ott a kommentek között két zseni akik valszeg még az életükbe nem vettek be egy kanyart se motorral, elkezdték nyomni a szokásos 4T vs. 2T lemezt és nekik ugattam be olyan stílusban amilyenben írták a kommentjüket. Így utólag visszaolvasva kár volt mert tényleg nagyképű szöveg volt, de azt a két kis formát akkor is lenyomnám a Kakucsringen, erre mérget mernék venni.

Italymot, igen TUDOM hogy vannak még nálam is gyorsabb emberek akik akár robesszal is elkenik a számat pályán!
nemtud vki használtan sport kipuffot cbr 125 re?
Mekkora egy tetves seggnyaló vagy. Nekem is rs-em van ha ilyen nagy a szád akkor majd mehetünk eggyet a Kakucsringen meg a Hungaroringen is akár és megnézném hogy ekkora arc mögött mekkora "férfi" áll Rocky meg igenis jól nyomja teljes mértékben kihasználja a cbr adta lehetőségeket csak neki már rég lekéne cserélnie azt a boltba járos motort és fejlődni
melyik videódnál volt ez a vita? adatlapodon nem találtam
nekem igazából nincs is motorom csak felidegesíett amit írsz mert nem is igaz. nem is pályázok.

HÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá

egyébként is homokos vagyok és csak a fiúk seggét nézem ahogy pucsítanak a motoron
a tiedet is néztem megmondom őszintén...
igazából nem nagyon van kedvem mit hozzáfűzni. Szerintem egy motor se eszi meg a másikat és köpi ki vagy milyen metafórát használtál. Csak az számít hogy ki ül a motoron. Engem gond nélkül ki szoktak kerülni a Kakucsringen azok akik ügyesebbek nálam, ahogy énis gond nélkül ki szoktam kerülni azokat akik lassabbak nálam. Lehet az RS, Hayabusa vagy bármi. Beszóltam két srácnak akikről azt gyanítom hogy igazából a semmire vágnak fel mikor elkezdenek egy motort fikázni csak azért mert nekik picivel erősebb a motorjuk erre idejösz ugatni. Akinek nem inge ne vegye magára. Jó lenne összefutni Kakucson és menni pár karikát együtt! Remélem idén még sikerül összehozni és nem csak bámészkodni fogsz!
Utcára tuti hogy CBR-t vennék.Ez nem is vita tárgya(fogyasztás-megbízhatóság).
De hogy lealázzon pályán egy RS-t az nem valószínű.
13,6le kontra 33le.
Nembeszélve a fényévekkel komolyabb RS futóműről.
na most meglehet beszélni itt van rocky is
italymot@freemail.hu
de csak este tudok majd válaszolni
Hihihihiiiiiiii
italymot lenne pár kérdés, hol lehet feltenni nem szeretnék offolni
küldj már egy mailt: kistuning5@citromail.hu