Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mad Max körre?
Én megvárom, míg valaki megveszi, és elkérem pofátlanul egy körre...
én is kifogom ha meglesz az a1 Honda szalonból szvsz ellehetne hozni .
Leraktad a földre és átmentél rajta?

...és egyébként az eredménye?
grat, mi ez korlátlan?
És igen, itt is elszabadultak a dolgok! Szerintem korosztályozni lehetne a dolgokat, és az ilyen kijelentések végett esik a színvonal és egyre kevesebben jönnek...

Én is befejeztám már pár topicot, mert semmi érteme, ahol azon megy a vita, kinek a gépe gyorsabb, melyiknek szebb a hangja... Elárulom mind szubjektív, és mindenki a saját gépét dícséri, de ezen általában a kis fiatal feltörekvő ifjúság áll vitatkozni... Ez lehet egy picit elgondolkodtató, és akinek inge és van némi esze úgyis magára veszi, akinek meg kéne, de jön az anyázással, az meg maradhat a számalmas kategóriában... (próbáltam senkit sem megsérteni)

Mellesleg cbr topicban vagyunk, és itt az ide illő témát kéne firtatni szerintem... Pl én kipróbálnám az újat, miben változtattak és nem azt tesztelni mennyit megy végre!
igazából az Alpok-Adriákon a 125 GP kategória futamai alatt le is szoktam lépni kajálni vagy spanolni az ismerőseimmel, mert nekem komolyan szétmegy a fejem attól a nagyon magas visító hangtól
Nekem a Talma motorjának a hangja se tetszik (a 125-ös apriliáé, viszont a 600RR-jének a hangja természetesen nagyon bejön )

Átmentem ma a KRESZ vizsgán (megint )
Hát elkophat 2 hónap alatt a gumi... attól függ mennyit ment vele... A 2T - 4T vitát meg ne kezdjük el újra. Ízlések és pofonok...itt most azért 4T, mert ez a CBR 125 topic Amúgy nincs rossz hangja a 2T-nek, ha forgatják őket. Van egy ismerősöm, ált. 4-6e körül használja (power nyitás alatt), hát úgy szörnyű hangja van. Elötte hajtotta keményen, de évente csinált motorfelújítást... A 2T élményben és teljesítményben, míg a 4T tartósságban és gazdaságosságban viszi a pálmát, de sztem ezzel mindenki egyetért
Ennél a szájbabaszott tyt-nél már csak a bencce gyerek szánalmasabb.. a 2 kis rs-es pöcs..hogybasszamszájbaajókurvaanyátokat
ez jó elsütöm osztálytársam mondta hogy hallotta dingo "CALIGULÁJÁT" /Cagiva)és annak mélyebb volt a hangja szerinte...
nálam is szoktak ugattni " mi ez szúnyog ?! " és akkor néha kicsit mérges szoktam leni és mondom nekik " na és Talmácsinak milyen motorja is van 2t vagy 4t asszem annak is ien szar szúnyog fűnyíró hangja van" és ekkor már csendbe szoktak maradni
Figy ezt a Felx hangot 1 jó haverom mondta akinek hajabusája van az mondja őket flexnek mert olyan magas fordulatu anyád a pöcsfej te büdös buzi
hidd el tyt sok gyökérnek nem tetszik a kétté hangja...nekem is mondják hogy olyan a hangja mint egy fűnyírónak hú de gáz meg hasonlók...aztán ha mondom nekik hogy azé ilyen me 2t akkor csak néznek hogy 2t?az mi?
ja visegrádi parkoló
"kurva kellemetlenul erzem magam de egyet kell ertenem veled"

és igen. Nem hittem volna hogy ilyet olvasok Tőled, de mégis. világbéke :)

CBR125 topic - Connecting people :D
kurva kellemetlenul erzem magam de egyet kell ertenem veled viszont kicsit durvabb jelzoket is hasznalhatnal ebbol nem ert a hulye majom
:D:D főleg arrowal mien szép hangja van:P
láncfűrész max
Öcsém, lásd már be hogy baromságot írtál. Nem szidunk le nyugi, csak ne terelj. Bárhogy is nézed a flex hangjának semmi de semmi de semmi köze nincs egy 2t belsőégésű motorhoz.
az meg hogy nincs szép hangja baromság. Lehet hogy Neked nem tetszik, de attól még szép hangja van. Azért óvatosan fogalmazz.
Mellesleg arról nem szegény rs tehet hogy egy ilyen degenerált pöcsfej vagy :))
Képzeld mentem Már Rs-el 06-ossal nem nyerte el a tetszésem jó tényleg nem pont flex hangja van de akor sincs szép hangja
aki ért hozzá...:)
deviccesvki:)
hát öcsém te vagy rs-t nem hallottál még vagy flexet. nagyon el vagy tévedve. Egyébként a stihl fűrészhez szokták a laikus faszfejek hasonlítani, de az legalább 2t. A flex meg elektronyos. Dögöljek meg ha értem a logikádat.